Nauja Barbė: su celiulitu, strijomis ir spuogais

„Eilinė barbė“ keičia savo išvaizdą. Ir ji anaiptol nebeprimena glamūrinės ilgakojės ryškiu makiažu. Bet būten to ir siekė lėlės Lammily kūrėjas Nickolay‘us Lammas. Viskas prasidėjo nuo idėjos nuotraukos, kuri taip išpopuliarėjo, kad vaizdas tapo kūnu ir jau šį penktadienį pirmieji pirkėjai gaus naująsias „barbes“. Su visais strijų, spuogų ir celiulito lipdukais.

BARBĖS NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Kaip atsirado Lammily? Nickolayus paėmė statistinės devyniolikmetės amerikietės išmatavimus bei sukūrė lėlės su realiomis kūno proporcijomis nuotrauką. Ši sukėlė tokį furorą, jog netrukus Nickolay`us per viešą „Kickstarter“ finansinę platformą (jos dėka pinigų savo idėjoms gali susižvejoti visi kūrybingi žmonės) surinko apie pusę milijono dolerių. Būsimi pirkėjai nesnaudė: jau dabar užsakyta 19 000 lėlių. Dar 25 000 bus galima įsigyti už 25 dolerius oficialioje lėlės svetainėje.

Lammily turi besisukinėjančias rankas, alkūnes, pėdas ir kelius. Jos ilgi, rudi plaukai. Lėlė pasidažiusi – tačiau itin minimaliai. Kaip ir kiekvienai lėlei, gali jai nupirkti papildomų prabangių drabužių. Arba gali įsigyti specialių lipdukų, kurių dėka jos kūną „papuoš“ tatuiruotės, spuogai, randai, celiulitas ir net strijos.

„Aš siekiau parodyti, kad ir realybė gali būti jėga, - teigia Nickolay`us. – Tai nėra tobula, tačiau tai yra tai, ką realiai mes visi turime. O tai yra nuostabu.“

Apačioje pamatysi video, sukurtą Nickolay`aus. Jame labai aiškiai matyti, kuo Lammily skiriasi nuo iki šiol įprastinių barbių.

BARBĖS NUOTRAUKAS GALI PAMATYTI ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis