Šilta ir praktiška kalėdinė dovana JAM, JAI ir JIEMS

Kaip ir kiekvienais metais jau pradėjome sukti galvas – ką Kalėdų dieną padovanoti artimam žmogui. Šis šventinis šurmulys su kiekviena diena tik stiprės, kol paskutinėmis savaitėmis bus tiesiog neįmanoma įeiti į didžiuosius prekybos centrus. Tad verta suskubti ir pasiruošti tam iš anksto. Tačiau išlieka pagrindinis klausimas – ką dovanoti?

Vyrams patinka, kai jais rūpinamasi

Visi psichologai, visi santykių ekspertai sutiks, kad vyrams patinka, kai jais rūpinasi jų draugės ar žmonos. Jie yra pratę dar nuo mažumės, kad mamos pasirūpins, jog nešaltų vaikų rankos ar kojos. Vyrams yra gana įprasta, kad tokiais dalykais šeimoje labiau rūpinasi moteris. Ir, mielos moterys, jie tai labai vertina.

Tad kodėl prieš Kalėdas nepasirūpinus vyrų kojų šiluma? Vyrai įprastai yra racionalūs ir jei kalbėsite jų kalba, įtikinsite, kad Jūsų dovanojami „Crocs“ batai yra vienas geriausių galimų variantų. Kokie tie argumentai? Šis gamintojas naudoja unikalią „Croslite™“ medžiagą, kuri nors ir yra panaši į gumą, tačiau ji netraukia šalčio. Tai yra itin lengvi, drėgmei nelaidūs bei šiltinti batai. Pasiūloje yra labai įvairių modelių, todėl savo vyrui žieminius batus tikrai rasite.

Sausos ir šiltos vaikų kojos – ramios mamos

Batų gamintojas „Crocs“ turbūt yra vienas mėgstamiausių visų vaikų tarpe. Čia jie randa savo pamiltus animacinių filmų personažus – Žaibą Makvyną, Betmeną ir visame pasaulyje dievinamą Hello Kity personažą – bei daugybę spalvų, kurios padeda išrinkti vaikui tai, kas jam patinka labiausiai. Tuomet kiekvieną dieną jis mielai aunasi šiuos batus. Mamos puikiai žino, kaip būna, kai reikia įtikinti vaiką autis jam nepatinkančius batus!

Šiltų aulinukų pranašumas žiemą neginčyjamas. „Crocs“ išlaiko vaiko kojas sausas net ir braidant po sniegą, o šiltas tekstilės pamušalas neleis vaiko kojoms sušalti. Kaip ir visi kiti šio gamintojo batai, jie yra labai lengvai prižiūrimi ir praktiški. Tad kas gali būti geriau prieš Kalėdas?

Praktiška tarsi vyrams, tačiau pritaikyta ir moterims

Tai laikas pagalvoti ne tik apie visus šeimos narius, bet ir apie save. „Crocs“ moterims siūlo dvi skirtingas kryptis – rafinuotą ir laisvesnę laisvalaikio avalynę. Subtilesnio skonio mėgėjoms gaminami zomšos batai, kurie atrodo išties išskirtinai iš visos „Crocs“ gamos – tai klasikinio modelio ir spalvų batai. Tačiau jei dažnai būnate lauke ir jums yra priimtinas laisvesnis stilius, tuomet šio gamintojo įvairiaspalviai kelių skirtingų modelių aulinukai kaip tik Jums.

Tad ar dar kyla klausimų, kuo nudžiuginti šeimą per šias Kalėdas? Padovanokite šilumą ir jaukumą.

Užsakymo nr.: PT_66524798

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis