Filmai, kurie įkvėps tave nepasiduoti sunkiomis akimirkomis

Gyvenimas kartais pateikia ne pačių maloniausių staigmenų ir išbandymų. Pradėti viską iš naujo nėra lengva, bet pasiduoti - ne išeitis. Tikimės, šie filmai įkvėps tave nenuleisti rankų ir judėti į priekį, kad ir kas nutiktų. Žinai gerų filmų, kurie galėtų padėti išgyvenantiems sunkias akimirkas? Pasidalink jais komentaruose!

Erina Brokovič / Erin Brockovich
Po 10 metų nutrūkusi santuoka ir 3 mažai vaikai... Be pinigų, be darbo, be jokių perspektyvų - atrodo, kad gyvenimas baigėsi? Tik ne Erinai, kuri pasiryžusi viską pakeisti dėl savęs ir dėl vaikų.

Ieškantys laimės / The Pursuit of Happyness
Gyvenimo duobė, į kurią pakliūna talentingas Christopheris, tikriausiai daugumą nustumtų į visišką neviltį. Paliktas žmonos ir netekęs darbo vyras atsiduria tiesiog gatvėje. Šalia - mažas sūnus, kuriuo tėvas privalo pasirūpinti.

Atsargiai! Durys užsidaro / Sliding Doors
Ar kada pagalvojai, kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei būtum priėmusi kitokį sprendimą, minute pavėlavusi į autobusą, nesusipažinusi su kokiu nors žmogumi...? Helen atleidžiama iš darbo ir skuba namo, pas savo gyvenimo draugą. Štai tuomet jos gyvenimas skyla į dvi dalis: kas nutiks, jeigu ji grįš namo ir užtiks mylimąjį su kita, o kaip pasikeis jos gyvenimas, jeigu Helen pavėluos į traukinį ir niekada nesužinos apie draugo neištikimybę.

Mano sesers globėjas / My Sister's Keeper
Keit serga agresyvia leukemijos forma. Ana, jos sesuo, buvo pagimdyta tam, kad padėtų išgyventi savo seseriai. Iškentusi daugybę procedūrų, trilikametė Ana praneša tėvams, kad daugiau neketina būti sesers donoru. Ką daryti tėvams, kurie nebenori kankinti savo vaiko, tačiau iš paskutiniųjų stengiasi išgelbėti sergančią dukterį?

Neliečiamieji / Intouchables
Nuo kaklo iki kojų paralyžiuotas milijardierius, iki šiol galėjęs mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais, dabar yra prikaustytas prie vežimėlio. Kai atrodo, kad gyvenimas nebeteko prasmės, jo slaugytoju tampa ką tik iš kalėjimo išėjęs imigrantas Drisas. Ir viskas apsiverčia aukštyn kojomis...

Skafandras ir drugelis / The Diving Bell and the Butterfly
Visiškai paralyžuotas Jeanas gali judinti vien tik kairiąją akį. Tačiau gyvenimas ties tuo nesibaigia. Vienas mirksnis reiškia "taip", o du mirksniai - "ne". Laki vaizduotė, nepalaužiamas protas, specifinis humoro jausmas ir neblėstanti atmintis veikia visu pajėgumu...

Fruitvale Station
Jei nori keisti gyvenimą, keisk jį dabar. Ne rytoj, ne po mėnesio ar metų. „Fruitvale Station" mus nukelia į 2008 metų gruodžio 31-ąją ir užfiksuoja paskutinę Oscaro Granto gyvenimo dieną.Vaikinas ryte nusprendžia naujus metus pradėti kitaip – būti geresniu sūnumi mamai, labiau stengtis dėl savo merginos ir jų 4-erių metų dukrelės. Tačiau lemtingas įvykis metro pakeičia Oscaro artimųjų gyvenimą visam laikui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis