Filmas, kuris privers kitaip pažvelgti į mylimuosius

Artėjant jaukioms šventėms kino kūrėjai kviečia įsileisti šilumą ir į širdį. Romantiškas režisieriaus Michael Hoffman filmas „Geriausia, ką turiu“ (angl. „Best of me“) nuo gruodžio 12 dienos šalies kino teatruose papasakos itin jausmingą istoriją apie pirmąją meilę, kurios nenugali nei laikas, nei likimo siųstos negandos.

„Geriausia, ką turiu“ – ne pirmasis didelio pasisekimo sulaukęs Nicholo Sparkso bestseleriu tapęs romanas. Kino ekranuose rašytojo gerbėjai jau galėjo išvysti keletą jo kūrinių ekranizacijų, filmus „Užrašai“, „Žinutė butelyje“, „Naktys Rodantėje“ ir „Brangusis Džonai“.

Iš „Iksmenų“ pažįstamas James Marsden šįsyk įkūnija nebe antžmogiškų galių turintį superherojų, bet tvirtą, išbandymų užgrūdintą gražuolį. Jo mylimosios vaidmenį gavo Michelle Monaghan. Ji taip pat nėra didžiojo ekrano naujokė ir geriausiai žinoma iš pasirodymo filmuose „Neįmanoma misija 3", „Dingusioji“.

Filmo „Geriausia, ką turiu“ anonsas:

Pagal to paties pavadinimo garsaus amerikiečių rašytojo N. Sparkso romaną sukurtoje juostoje pasakojama Dosono ir jo mokyklos laikų simpatijos Amandos meilės istorija. Du žmonės susitinka po dvidešimties nesimatymo metų. Filmo pasakojimas rutuliojasi tiek praeityje, kai jaunuolių meilė dar tik stiprėjo, tiek dabartyje, kai juodu abu krausto velionio draugo daiktus.

Kai jiedu po šitiek metų vėl susitinka, Amanda jau turi sutuoktinį, su kuriuo nesijaučia labai laiminga, ir bemaž suaugusį sūnų, kuris ketina studijuoti koledže. Dosonas dirba naftos gavybos platformoje. Jis kone stebuklingu būdu liko gyvas per sprogimą, tad nenuostabu, kad nuolat galvoja apie savo gyvenimo prasmę. Dosono ir Amandos meilė yra nesavanaudiška. Jie nori pažadinti tai, ką mano vienas kito esant geriausia, ir dėl to abu pasiryžę ką nors paaukoti. Kaip tvirtina Dosonas: Amanda yra „geriausia, ką jis turi“.

Jautri istoriją apie dviejų žmonių gyvenimą pakeitusią jaunystės meilę – Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 12 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis