Pamatyk: nuoga mergina įstrigo buvusiojo kamine

Ar įsivaizduoji nuogą merginą, įstrigusią buvusio mylimojo kamine, iš kurio ją krapštė net 23 ugniagesiai? Nejuokaujame, taip tikrai buvo! Tai turbūt pats kebliausias mėginimas atnaujinti nutrūkusius santykius...

O štai kaip viskas vyko... Tony Hernandezas pasakoja, kad apie penktą ryto jį pažadino buvusios mylimosios pagalbos šauksmas. Greičiausiai ji mėgino patekti į namus pro duris, tačiau radusi jas užrakintas nusprendė pabandyti patekti į vidų per kaminą. Netrukus ji ten įstrigo ir mėgindama išsikapstyti iš nepatogios padėties nusprendė nusirengti drabužius – manė, kad tai jai padės išslysti iš kamino. Dėl to situacija tik dar labiau komplikavosi ir fizine, ir emocine prasme.


Išgirdęs pagalbos šauksmą, T. Hernandezas buvo malonus ir stengėsi padėti buvusiai mylimajai. Jis bandė pasinaudoti prailgintuvu ir ištraukti nelaimėlę, tačiau niekas nepadėjo. Tad jam neliko nieko kito kaip tik iškviesti ugniagesius gelbėtojus. Žinoma, ta naktis kamine įstrigusios merginos gyvenime virto pačiu baisiausiu košmaru.

Ugniagesiai darbavosi dvi valandas ir visiškai išardė kaminą – tik taip jiems pavyko iškrapštyti nuogą damą. Gelbėjimo operacija baigėsi tuo, kad merginą dėl nedidelių ir vidutinio sunkumo sužalojimų teko nuvežti į ligoninę.

Lyg viso to būtų negana, ugniagesių departamentas išplatino gelbėjimo operacijos nuotraukas socialiniame tinkle „Twitter“. O, varge...

Nors nežinome detalių apie T. Hernandezo santykius su minėta moterimi (ko jai reikėjo jo namuose penktą ryto? Kodėl jų santykiai nutrūko?), jis paaiškino, kad kartu su ja negyvena ir neleidžia jai bendrauti su jo vaikais. „Man nepatinka tai, kaip ji elgiasi ir ką ji veikia, – pakomentavo vyras. – Tai neigiamai veikia mano vaikus“. Tikra tiesa.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis