Keisčiausi daiktai, kuriuos rado... analinėje angoje

Vienas Floridos kalinys į kalėjimą sugebėjo įsinešti 17 tablečių nuo skausmo, 1 cigaretę, 6 degtukus, 1 žiebtuvėlį, 1 tuščią švirkštą (su adata, įbesta į trintuką), 1 lūpų balzamą, 1 prezervatyvą, 1 vaistų receptą ir kuponą. Visa tai jis sėkmingai pargabeno... analinėje angoje. Į ją, pasirodo, oi kiek daug gali tilpti.

1. Vibratorius. Plius replės
Vieno vyruko užpakalyje įstrigo vibratorius. Matyt, į ligoninę kreiptis buvo gėda, todėl vargšelis pamėgino jį išlupti replėmis. Įstrigo ir tos. Trumpiau tariant, gėda tapo dviguba.

Foto: emedicine.com

2. Raktai
Yra žmonių, linkusių nuolat pamesti raktus. Be rankinės ir kišenių, kai kurie jų dar gali ieško sėdynėje.

Foto:  oddee.com

3. Mobilusis telefonas
Alio, tu mane girdi? Gal dabar geriau? Jei rimtai, štai tokia nelaimė kažkokiu mistiniu būdu nutiko Džordžijos valstijoje gyvenančiam teisininkui. Jis pats kažką mykė apie labai nesėkminga nukritimą. Faktas tas, kad per operaciją telefonas iš tiesų suskambėjo. Net tris kartus!

Foto: dailycognition.com

4. Dezodorantas
Ir vėl teisininkas (rimtai, kas gi jums ne taip?). Matyt, stengdamasis įveikti nemalonų sėdynės skleidžiamą kvapą susikišo visą dezodoranto „Impulse“ buteliuką. Kadangi tai buvo jau ne pirmas kartas, kai 39 metų vedęs (!) vyras susikišo į užpakalį pernelyg didelių objektų, jam buvo pasiūlyta pasikonsultuoti su psichologu. Tačiau jis kategoriškai atsisakė.

Foto: well.com

5. Žibintuvėlis
Turbūt raktams susirasti. Tamsu juk...

Foto: oddee.com

6. Riešutų kremo stiklainis
S t i k l a i n i s!!! Nesvarbu, sklidinas riešutų sviesto ar močiutės uogienės, – vis tiek itin didelis daiktas. Kokiu būdu?!

Foto: oddee.com

7. Saulės akiniai
Psichiatas Marty A. Sindhianas per savo gyvenimą tiek prisižiūrėjo pacientų su užpakaliuose įstrigusiais daiktais, kad nebeiškentęs išleido knygą apie juos. Iliustruotą nuotraukomis – ne tik su lėle Barbe, bet ir su saulės akiniais.

Foto: huffingtonpost.com

8. Elektros kištukas
Tai – dar vienas psichiatro Marty A. Sindhiano pacientas. Matyt, mėgino įkrauti mobilųjį telefoną.

Foto: huffingtonpost.com

9. Šautuvas
Prieš porą metų Denveryje sulaikytas narkomanas pradėjo šaudyti į policininkus iš pistoleto, slėpto sėdynėje. Vėliau toje pačioje jo slėptuvėje buvo rasti ir du pakeliai metamfetamino. Kitas kalinys Šiaurės Karolinoje sugebėjo į kamerą įsinešti 25 cm ilgio šautuvą sėdynėje. Beribė, pasirodo, būna ne tik žmogaus fantazija...

Foto: Research on Medical

10. Juostinė kasetė
O dar sako, kad niekas jų nebenaudoja!

Foto: huffingtonpost.com

11. Šoviniai
Be klausimo kodėl, peršasi dar vienas: kodėl kišamasi tai, kas gali dar ir sprogti?

Foto: well.com

12. Cementas
Per vieną karštą meilės sesiją vienas homoseksalus vyrukas sugalvojo paaštrinti pojūčius. Tik vietoje pipirų pasirinko cementą. Vyrukas atsigulė, o partneris jam šią statybinę medžiagą skystu pavidalu supylė. Kai medžiaga sukietėjo, statybininkais teko padirbėti medikams.

Foto: oddee.com

13. Gyvas ungurys
Kinijos Guangdongo provincijos gyventojas atskubėjo pas medikus su pagalbos šauksmu: gelbėkite, susikišau į užpakalį 50 cm ilgio gyvą ungurį ir tas dabar duodasi po visą mano kūną. Vargšas gyvis buvo dar gyvas, kai jį ištraukė, tačiau netrukus nusibaigė. O kinui iškelta byla už žiaurų elgesį su gyvūnais.

Foto: Metro UK

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis