Kovo mėnesio HOROSKOPAS tau!

Pakvipo pavasariu! Pažvelk, ką žada žvaigždės skleidžiantis žibutėms.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: kūrybingumo, laisvos dvasios ir beprotiškos romantikos.
Tau trūksta: pastovumo. Taip dažnai keiti nuomonę, kad aplinkiniai visiškai susipainioja.
Mados pojūtis: moki dailiai prisitaikyti kiekvieną stilių. Tačiau labiausiai tau tinka “aštresnė” romantika. Pavyzdžiui, nėriniai su oda.
Tau malonumą teikia: vizualika – trokšti įamžinti kiekvieną įsimintiną akimirką.
Gundymo stilius: meilės srityje esi priklausoma nuo drugelių, kuriuos žada nauji jausmai. Vienas minusas – pernelyg suromantini partnerį.
Šį mėnesį: stenkis kuo anksčiau surišti visus palaidus galus, nes kovo 12-ąją Merkurijui pajudėjus į tavo ženklą prasidės reikšmingi įvykiai. Nebijok kalbėti, ir sulauksi rezultatų. Antrąją mėnesio pusę gali suvokti, kad nurašytas eksas ar bičiulis gali pasiūlyti daugiau, nei tikėjaisi.
Tavo metai: jei kovo 21-ąją tavo ženkle įvyks saulės užtemimas, vadinasi, tavęs laukia įspūdingi metai! Įprastai plauki pasroviui, tačiau jei labiau kovosi dėl to, ko nori, sulauksi rezultatų. Romantiški bus birželis ir rugpjūtis. Vasara apskritai bus karšta, nesvarbu, esi vieniša ar ne. Rudenį laukia karjeros šuolis, tik nebijok sunkiau padirbėti.
Tavo meilės sielos dvyniai:
Mergelė – abu esate kūrybingi, abiem viskas rūpi. Tačiau kai esate drauge, šios savybės dar labiau išryškėja. Nebijote eksperimentų, tad jūsų seksualinis gyvenimas trykšta fejerverkais.
Jautis – tau reikia partnerio, kuriuo galėtum pasikliauti. Jautukas – lojalus ir mylintis. Jo dėka jausiesi dievinama, o tu padėsi jam atskleisti spontaniškų savybių.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
TAVO MĖNUO: kovo 10 dieną gali drąsiai imtis svarbių darbų. Nuo 20 dienos į tavo ženklą atkeliaus Saulė, tad sustiprės pasitikėjimas savimi. Nebijok rizikuoti. JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis bus paniuręs ir kankinamas krizės. Primink jam, kad visada gali pasikliauti tavimi. Būk pakanti, palaikyk jį.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TAVO MĖNUO: 31 dieną į tavo ženklą įžengs Marsas, o taip nutinka tik kas antrus metus – skubėk pasinaudoti pozityvia energija ir sulaukti labai malonių staigmenų. Tau reikėtų bent trumpų atostogų. JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jam reikia asmeninės erdvės. Nesisielok dėl to, tiesiog leisk suprasti, kad lauksi, kiek reikės.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TAVO MĖNUO: ypač laiminga diena – kovo 1-oji, kai tavo globėjas Merkurijus apšvies sėkmės zoną. Aukštyn į žvaigždes – tavo kelias šauna tiesiai į jas. JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis sunkiai ir ilgai darbuosis. Pagailėk jo, paguosk, dar geriau – sulauk ir apdovanok meile bei švelnumu.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TAVO MĖNUO: galvok apie ilgalaikius tikslus, nes 16 dieną gali pasirodyti naujų tinkamų kelių. Kliaukis instinktais. 24 dieną gali sau leisti rizikuoti. JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: nors jis ir atrodo paskendęs savyje, jam reikia ryšio. Padėk jam, rask laiko pabūti tik dviese.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TAVO MĖNUO: mėgini subalansuoti savo ir kitų poreikius, tačiau nepamiršk, kad kartais svarbiausia vis dėlto esi tu. Nuostabi diena turėtų būti kovo 25-oji, nes suteiks laimės meilės, darbo, gyvenimo srityse! JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį bus itin aistringas ir mylintis – atsilygink jam taip pat.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TAVO MĖNUO: kovo 5-oji – viena romantiškiausių dienų per visus metus. Ypač jei pati labiau dėl to pasistengsi ir padarysi taip, kad su mylimuoju liktumėte dviese. Naujų darbo galimybių atsivers nuo 17 dienos. JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis nusiteikęs stiprinti jūsų ryšį, todėl nusiteik daugiau laiko būti dviese, ne su kitais.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TAVO MĖNUO: tave supa pozityvios emocijos. Būk atvira pokyčiams mėnesio pradžioje, apie 4 dieną. Kai kovo 20-ąją Saulė nukeliaus į Avino ženklą, gali įgyvendinti naują darbo projektą. O gal pasirodys koks nors naujas meilės objektas. JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jam reikėtų daugiau pajudėti. Nepavyksta prikalbinti? Motyvuok palaikydama kompaniją sporto salėje.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TAVO MĖNUO: 17 dieną į tavo santykių zoną žengia meilės planeta Venera. Vadinasi, atsivers naujos meilės versmės, prarasi ramybę kelioms savaitėms. Leisk sau visiškai į tai pasinerti ir mėgautis, nustok sukti galvą dėl darbų. JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: lėtink jo tempą – jis be reikalo švaisto energiją. Verčiau tegul ją panaudoja tau.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TAVO MĖNUO: svaigus tarsi amerikietiškieji kalneliai. Kovo 14 dieną dėl Saturno įtakos reikėtų atsisėsti ir rimtai apgalvoti projektą, kuris vyksta ne taip, kaip planavai. Pailsėk nuo nuotykių, pabūk rami. JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: pasiruošk karštoms staigmenoms. Tau reikia tik atsigulti, atsipalaiduoti ir mėgautis!

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TAVO MĖNUO: jam pasibaigus tavo beprotiškame gyvenime pagaliau viskas pradės stoti į vietas. Nuo 14 dienos dėl Saturno įtakos pagaliau galėsi atsikvėpti ir susitelkti į tai, kas labiausiai patinka. JEI OŽIARAGIS – TAVOVAIKINAS: reikia, kad padėtum jam išlikti ramiam ir susikaupusiam.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TAVO MĖNUO: stenkis stipriai stovėti ant kojų, nes kovo pradžioje laukia pokyčių. Nesisielok, permainos bus tik geros. JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: neleisk, kad jo užsispyrimas koreguotų judviejų planus. Juk turi savo idėjų. Siek savo tikslų, ir viskas bus gerai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis