Savaitgalio renginiai: kovo 6-8 d.

Pirmosios pavasario dienos saule ir šiluma vangiai lepins. Tačiau melomanams neteks liūdėti! Savaitgalį renginiai Vilniuje ir Kaune stebins įvairove.

Penktadienis, kovo 6 d., bus ypatingai užimtas, norint spėti viską pamatyti ir išgirsti. Vilniečiai turės neįtikėtiną galimybę pasiklausyti Didžiosios Britanijos atlikėjo Shakka. Šis atlikėjas nuo 2011 m. gerai žinomas mėgstantiems indie, dub reggae, hiphop, motown ir garage muzikos stilius. Šiais metais Shakka nustebino visus lietuvius išleisdamas prodiuserio Marijaus Adomaičio, žinomo „Ten Walls“ slapyvardžiu, kūrinio „Walking With Elephants“ remiksą „Rollin‘ With Elephants Feat. Frisco“. Galima tikėtis, jog vilniečiai šį kūrinį išgirs šį penktadienį, muzikos klube Tamsta Club.


Progresyvaus roko stiliui prijaučiantieji penktadienį bus laukiami Vilniaus Liverpool Indie/Rock Bar, kur galės išgirsti No Real Pioneers ir Floods & Crowns. No Real Pioneers – emocionalaus ir pikto skambesio grupė, o Floods & Crowns – eksperimentuoja progresyvaus indie roko stiliumi. Jaunieji talentai žada suvienyti jėgas ir priversti kilnotis baro stogą!


Kauniečiai pirmąjį pavasario savaitgalį pasitiks su trenksmu! Penktadienį, kovo 6 d., naktiniame klube La Bibliotheque pavasarį sveikins šarmingasis, Lietuvoje gerai žinomos trijulės Freaks On Floor atlikėjas, Justinas Jarutis


Tą patį vakarą visi elektroninės muzikos stiliaus gerbėjai bus laukiami Kauno Lizde. Čia savo koncertą surengs lietuvaičiai Golden Parazyth. Nuo 2005 m. Golden Parazyth šovę į aukštumas ir išlindę iš pogrindžio tapo mėgstami ir vertinami ne tik Lietuvoje bei Baltijos regione, bet ir kitose Europos valstybėse. 


Penktadienį, Kaune, po vienu stogu bus galima išgirsti tris visiškai skirtingas, tuo pačiu ir labai panašias grupes: Ministry of Echology, Garbanotas Bosistas, Baltasis Kiras. Grupė Ministry of Echology išsiskiria ne tik savo narių gausa (jų net dešimt!!), bet ir tuo, jog Lietuvoje jie – vieninteliai regio ir dub žanro atlikėjai. Išskirtinis grupės pavadinimas Garbanotas Bosistas, atrodo, įpareigoja išskirtinio stiliaus muzikos atlikimui. Ši grupė puikiai sugeba pritaikyti hipiškas meilės, taikos ir rokenrolo idėjas XXI amžiuje. Indie-folkroko muzikos stilių propoguojanti grupė Baltasis Kiras žavi tuo, jog jų dainos dažnai persmelktos lietuvių liaudies gimtojo sodžiaus ilgesio. Įspūdingą muzikos garsų miksą pasiūlys Kauno alternatyvi erdvė XATA. Koncertas, pavadinimu „Didelis koncertas“, įvardinamas kaip, kol kas, didžiausias XATA istorijoje.


Išskirtiniai vyrukai Jama&W savo gerbėjus kvies į pasirodymą antradienį, kovo 10 d. Turbūt nėra Lietuvoje jaunuolio, kuris nežinotų Jama&W – kiekvienas jų pasirodymas unikalus, improvizacijos ir spontaniškumo mišinys, atspindintis būtent tą akimirką. Išskirtinį ir analogų Lietuvoje dar neturintį repo kolektyvą bus galima išvysti ir išgirsti Vilniuje, gero laiko vietoje KAS KAS. 


Išsamesnę informaciją apie šiuos koncertus bei vakarėlius ir dar daugiau kitų galima rasti tinklalapyje http://kur.delfi.lt. Suplanuoti dieną, savaitgalį, ar visą savaitę visada padės tavo pramogų gidas mieste Kur.lt!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis