Balandžio mėnesio HOROSKOPAS tau!

Su gimtadieniu skubame sveikinti visas Avytes ir Jautukes! Pažvelk, ką balandžio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: užsispyrimo – sieki, ko nori, ir nesidairai atgal.
Tau trūksta: pakantumo aplinkiniams. Tavo noras vadovauti nepalieka erdvės atsiskleisti kitiems.
Mados pojūtis: tavo aktyviam gyvenimo būdui labiausiai tinka sportinis stilius.
Tau malonumą teikia: galimybė apeiti kiekvieną, pamėginusį užtverti tau kelią.
Gundymo stilius: jei kas nors atkreipia tavo dėmesį, nestovi kukliai kamputyje, eini tiesiai į tikslą, o paskui drauge su juo – namo!
Šį mėnesį: balandžio 4 dieną laukia Mėnulio užtemimas. Širdis ir protas nukreipti į pastangas stiprinti santykius. Reikalai taps dar intensyvesni nuo 11 dienos, kai socialinis gyvenimas liesis per kraštus. Taip gali ir seną meilę sutikti. Būk pasirengusi – karštis gali atgimti. 20 dieną tikėtinas karjeros proveržis. Tau būtina labiau sutelkti dėmesį – tai taps raktu į sėkmę.
Tavo metai: viską susitvarkyk. Būk atvira: tau reikia atsikratyti daiktų ir žmonių, kuriuos jau išaugai – ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Būtinai turi judėti pirmyn. Dirbti ir mylėti tobulai tinka birželis. Sėkmė aplankys rugpjūtį. Rugsėjį pajusi, kad esi naujame kelyje. Kliaukis instinktais – pati žinai, kas tau geriausia.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
TAVO MĖNUO: leisk įvykiams vykti! Iki 10 dienos tavo ženkle viešpatauja Venera, tad naujus projektus reikia pradėti iki tol. 14-ąją atkeliauja Merkurijus – įgysi nepaprastų galių įtikinėti. Šį mėnesį ypač stipri tavo nuojauta. Jei vaikinas tau kelia abejonių, verčiau su juo neprasidėk. JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis trokš tavo dėmesio ir švelnumo.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
TAVO MĖNUO: sveikas, lakstantis drugeli! Linksmybės duos naudos, kai draugai supažindins tave su reikalingais asmenimis, galėsiančiais pagelbėti tavo karjerai. Nuo 11 dienos į tavo ženklą atkeliauja Venera, tad būsi itin žavinga. Mėgaukis papildomu dėmesiu. JEI DVYNIAI – VAIKINAS: gali jį lengvai paerzinti, bet nepersistenk.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
TAVO MĖNUO: apie 6 dieną tikėkis dramatiškų pokyčių, kurie pastūmės siekti svajonių ir ignoruoti kitų lūkesčius. 22 dieną tikėkis laimingo siurprizo, tad būk kantri – geri dalykai jau pakeliui. JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis bus pervargęs dėl streso darbe ir norės tik tūnoti namie. Pasistenk jį išblaškyti.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
TAVO MĖNUO: gyvenimas verda! Balandžio pradžioje gali netikėtai sužinoti apie laukiančią kelionę. Metas pagaliau suplanuoti vasaros atostogas. Nuo 20 dienos pasirenk darbo užduočių škvalui. Romantikos klausimais žvaigždės pataria elgtis drąsiai. JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jam vertėtų praplėsti akiratį – pagelbėk.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
TAVO MĖNUO: nustok atsiprašinėti ir siek, ko nori. Ir darbe, ir gyvenime. Horizonte apie 16 dieną gali pasirodyti eksas. Jei vis dar jam ką nors jauti, dabar yra galimybė atnaujinti santykius. JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: bus mielas ir meilus kaip išsiilgęs katinas.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
TAVO MĖNUO: dabar prioritetas – tavo santykiai, tad planuok susitikimus su tais, kuriuos labiausiai myli. Pagaliau galėsi atsikratyti žmogaus, su kuriuo santykiai niekam tikę. Geriausia tai padaryti balandžio 4-ąją, Mėnulio užtemimo dieną. JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: pasiūlyk drauge užsiimti joga – tai padės jam išsaugoti susikaupimą ir ramybę.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
TAVO MĖNUO: šiuo metu esi ypač energinga ir kūrybinga. Apie balandžio 5-ąją sutelk dėmesį į instinktus – rezultatai bus itin džiuginantys. 20 diena – idealus metas sutikti tai, kas tau labai rūpi. JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: dažniau būkite dviese namie.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
TAVO MĖNUO: ypač romantiškas ir tau ypatingas mėnuo! Meilė suvešės apie 20 dieną, kai į tavo partnerystės zoną įžengs Marsas. Šį mėnesį gali įvykti ir esminis karjeros lūžis. JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: metas šėlti! Abiem!

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
TAVO MĖNUO: leki visu pajėgumu, todėl prioritetas dabar – laikas sau. Balandžio pradžioje gali išgirsti itin svarbių darbo žinių, tačiau nedaryk skubotų sprendimų. Reikia laiko viskam apgalvoti. JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jo mintys išsibarsčiusios po milijoną vietų. Būk supratingesnė ir parodyk tai.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
TAVO MĖNUO: 6-oji – viena geriausių šių metų dienų, tavęs laukia neįtikėtina galimybė. Jau apie 17 dieną jausi, ar verta siekti tikslo: būk praktiška optimistė. Nuo 20 dienos skirk daugiau dėmesio jaukiam lizdui sukti. JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: nevertink kaip įžeidimo, jei vaikinas dabar daugiau laiko skiria bendrauti su kitais.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
TAVO MĖNUO: tau reikia susitelkti tik į tai, kas dabar svarbiausia. Pamatysi – pasijusi kur kas geriau, kai nemėginsi tuo pat metu nuveikti tūkstančio darbų. Nuo 8 dienos pamatysi, ar eini tinkamu keliu. JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: tikėtinas pozityvus pokytis, po kurio jis jausis kur kas geriau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis