Fengšui namuose: kokie suvenyrai griauna mus supančią aurą

kelionių parsigabeni įvairiausių suvenyrų: akmenukų, kriauklelių, paveikslėlių, skulptūrėlių, magnetukų ant šaldytuvo... Trumpai tariant, tempiesi viską, ką tik sugeba įsiūlyti gatvės prekeiviai. Bet ar kada galvojai, kaip suvenyrai prigis namie? Fengšui specialistų padedami aiškinamės, ar nauji daiktai iš svečių šalių gali daryti įtaką mūsų gyvenimui.

Kiekvienas regionas spinduliuoja tik jam būdingą energiją, taigi suvenyrai iš kitų kraštų tikrai trikdys tavo namų aurą, jeigu parsivežusi jų tinkamai neapdorosi. Fengšui specialistai pataria svetur įsigytus daiktus apibarstyti druska ir palaikyti 5–6 valandas.

Antras, švelnesnis, būdas daiktų energijai neutralizuoti – nuplauti juos druskingu vandeniu. Deja, ne visus suvenyrus įmanoma šitaip valyti – vieni gal pagaminti iš jautrių medžiagų, kitų tiesiog dizainas gali nukentėti. Žodžiu, gera žinia: tokių ritualų išvengsi suvenyrus padėjusi jiems tinkamoje vietoje – kad jų skleidžiama energija, užuot griovusi, tik stiprintų tavo namų aurą.

Kriauklelės ir akmenukai

Jie visada asocijuojasi su vandeniu, o jis yra sėkmės, judėjimo bei energijos simbolis, tarsi nesibaigiantis gyvenimo įvykių srautas, tad su juo susiję suvenyrai geriausiai tinka darbo kambaryje arba kampelyje, kur vyksta kūrybinė veikla. Be kriauklių ir akmenukų, į šią kategoriją patenka visi suvenyrai, pagaminti iš vandens gelmėse ar pakrantėse randamų gamtinių medžiagų: akmeninės žvakidės, įdomios bangų nugludintos šakos, jūros žvaigždės, gintaro gabaliukai. Visi šie gamtos suvenyrai stiprina sėkmės energiją. Net mažutis drožinėtas burlaivis darbo kambaryje padeda greičiau siekti tikslo. Tačiau visų šių suvenyrų negalima dėti arti lovos miegamajame, nes jie gali trikdyti sapnus, sukelti ginčų šeimoje.

Kalnų uolienos bei mineralai

Iš marmuro, kalnų akmens, mineralų pagaminti daiktai taip pat geriau dera darbo kambaryje arba bent jau toje kambario dalyje, kur susitelkiama į protinį darbą. Kalnų akmenys bei mineralai – žinių simboliai, stiprinantys žmogaus gebėjimus. Jie suteikia stiprybės kasdienei veiklai, garantuoja, kad įgytos žinios bus tvirtos kaip akmuo. Akmenis galima dėti tose kambario zonose, kuriose pasijunti silpna, imi dvejoti dėl savo sprendimų, prioritetų. Kalnų akmens ar mineralo draugija sutvirtina visa, kas gyvenime yra nestabilu, netvirta.

Kaukės ir būgneliai

Keliaudama po egzotiškas Azijos, Afrikos ar Pietų Amerikos šalis tikrai neiškęstum neįsigijusi charakteringų suvenyrų: kaukių, būgnelių, barškučių, papuošalų, kurių dauguma skirta ritualams atlikti. Ypač turistams brukamos skulptūros bei drožiniai šamanų apeigų motyvais. Tie daiktai atrodo labai originalūs ir įdomūs, kol parsiveži juos namo. Dėlioji ant vienos lentynos, ant kitos, o jie tarsi nelimpa. Žinai, kodėl? Todėl, kad mus erzina ta susikaupti trukdanti svetima ir nepažįstama energija. Tiesa, esama žmonių, kuriems ji nė motais, tačiau fengšui specialistai teigia, kad niekada nesiryžtų į namus parsigabenti apeigoms skirto suvenyro. Bent jau tokius perkant reikėtų pasitelkti intuiciją – gal pavyktų susidraugauti su būgnelių ir kaukių dvasiomis? Beje, šiuos suvenyrus ir dėk ten, kur sufleruoja nuojauta. Kaip nors teoriškai pagrįsti jų įtaką kambariams labai sudėtinga.

Kelionių fotografijos

Fotografijos iš kelionių sukelia mielų teigiamų emocijų, tačiau gali sujaukti gerą namų atmosferą. Užkietėjusių fengšui šalininkų teigimu, blogas ženklas kabinti ant sienos nuotrauką, kurioje pavaizduoti trys keliaujantys asmenys, ypač trys geriausi draugai. Tokia nuotrauka ant sienos gali paskleisti pykčio energiją, ir tada draugystė baigsis. Kita vertus, nieko baisaus, jei nuotraukoje – trys vienos šeimos nariai. Geriausia, kai jie užfiksuoti stovintys ar sėdintys tarsi trikampiu, kurios viršūnė – vyriausiasis iš šeimos. Reikia atkreipti dėmesį ir kokia kryptimi žiūri nuotraukoje esantys žmonės. Apskritai nepatartina fotografuoti žmonių netoli tualetų, šiukšlynų, taip pat žvelgiančių į duris.

Nuotraukos su jūros fragmentais tinkamiausios biurui ir darbo kambariui. Vaikų ir įsimylėjusių porų nuotraukas kabink miegamajame arba svetainėje, kur dažniausia susipažįsta svečiai. Nuotraukos, kuriose užfiksuotas vis tas pats vienas žmogus, skatina uždarumą bei vienatvę, neigiamai veikia pasąmonę. Įsidėmėk: tame kambaryje, kuriame miegi, turi būti tik pozityvios nuotraukos – jokių apdegusių miško kelmų, prarajų, valkatų prie sienos ar sužeistų gyvūnų! Nuotraukos taip pat spinduliuoja energiją, todėl prieš miegą geriau žiūrėti į tokius įvykius, kurie džiugintų pasikartoję.

Durklai ir peiliai

Vadinamieji baltieji ginklai (peiliukai dailiomis kriaunomis, smeigtukai, suvenyriniai durklai, lankai) gali nupjauti virš tavęs kabančias blogas jėgas. Pavyzdžiui, peilį gali padėti ant žemės, greta uždegti žvakutę ir galvoti apie tai, kas neduoda ramybės, ko norėtum atsikratyti. Galima apmąstyti net santykius, kuriuos nori baigti. Tačiau tokio suvenyro negalima niekam dovanoti, nes padovanotas aštrus daiktas suteikia žmogui blogos energijos arba papildo jau esamus resursus. Negalima aštrių daiktų kabinti ant sienų, nes jie skatina vaidus, įtampą, šeima netgi gali išsiskirti. Jaukiame namų lizdelyje durklų ir peilių apskritai geriau neeksponuoti, tegul jie guli dėžutėse spintoje – kol kada prireiks atsikratyti sunkių įkyrių minčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis