Ką veikti savaitgalį: geriausi vakarėliai ir koncertai

Šis savaitgalis laukia ypatingai įspūdingas, kadangi Lietuvos didžiųjų miestų scenose bei klubuose koncertuos ir vakarėlius rengs vieni žymiausių ir geriausių pasaulio bei Lietuvos atlikėjų. Kaip ir kur praleisti penktadienio ar šeštadienio vakarą galės pasirinkti įvairios muzikos mėgėjai.

Ketvirtadienio, vakarą kartu praleisti kviečia Rosita Čivilytė. Koncertinis turas „Muzikos kalba“ . Po ilgo laiko tarpo didžiojoje scenoje vėl galėsite išvysti nepaprasto ir nepakartojamo balso savininkę. „Įžengiau į naują, etapą, kuriam vis neprisiruošdavau, - šypsodamasi prisipažįsta atlikėja. – Su muzikantų komanda paruošėme klausytojams subrandintą ir nuoširdžią programą.“ Naujame koncertiniame ture išgirsite ir nuotaikingų, ir liūdnų, šiek tiek romantiškų, melancholiškų kūrinių. Atlikėja be galo džiaugiasi, jog jai pavyko suburti jaunų muzikantų kolektyvą ir tikisi, jog programa patiks įvairaus amžiaus klausytojams. Tad balandžio 23-iosios vakarą skubėkite į Kauno Žalgirio areną!

Linksmai savaitgalį pradėti kviečia Lietuvos estrados legenda Stasys Povilaitis! Penktadienį, balandžio 24 d., Kauno Macao klube, bus tikrai karšta – gyvo garso pasirodymą atlikėjas surengs po ilgo laiko. Maestro Stasys Povilaitis Lietuvos estrados scenoje koncertuoja jau daugiau nei 50 metų, o penktadienio vakarą atlikėjui kompaniją palaikys Dj‘us Victor Jay (Macao). Nepraleiskite progos išgirsti legendinius šlagerius bei padainuoti kartu!

Vienintelis ir nepakartojamas penktadienio vakaras bus Kauno Žalgirio arenoje. Čia savo pirmą ir, kol kas, vienintelį koncertą surengs marokiečių kilmės Švedijos dainininkė bei prodiuserė, 2012 metų tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ nugalėtoja Loreen . Atlikėja yra labai gerai žinoma visame pasaulyje, ją graibsto ir nori pamatyti daugelyje pasaulio šalių, ji dalyvauja įvairiuose projektuose, šou, koncertuose bei festivaliuose. Pagaliau ją galėsite išvysti ir Lietuvoje! Tad pasiruoškite penktadienį patirti tikrą euforiją! 

Klaipėdiečiai penktadienį kviečiami praleisti Kaštone. Čia vyks vakarėlis ChestNut Soungs w/ TICKLISH (DE) . Svečias iš Berlyno TICKLISH žada nustebinti susirinkusius stipresniu R&B prieskoniu. Atlikėjas kuria Juke/Footwork muziką, o ją įvertina ir groja tokie atlikėjai, kaip Machnidrum, DJ Slow, DJ Paypal ir dar daugelis kitų. Svečiui kompaniją palaikys Genys, Elektrod K., Highleef HFLQ bei Skar.

Jaukų šeštadienio, balandžio 25 d., vakarą Kauno Gargare kviečia kartu praleisti Alina Orlova. Viena įdomiausių atlikėjų Lietuvoje kviečia savo gerbėjus į naujo albumo #88 pristatymo koncertą. Alina – dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja – iš minios išsiskiria savo kitonišku balsu. Ji pati kuria dainų tekstu, taip pat atlieka „koverius“, dainuoja net trimis kalbomis: lietuvių, rusų ir anglų. Užsukite šeštadienio vakarą pasveikinti atlikėją su nauju jos karjeros etapu.

Na o sekmadienį kviečiame praleisti romantiškai. Balandžio 26 d. Kauno Žalgirio arenoje koncertuos vienas geriausių džiazo vokalistų pasaulyje Gregory Porter. Ir tik visi, pabuvoję šio švelnaus milžino koncerte, supras kodėl jis geriausias. Nuginkluojantis dainavimo stilius ir nuostabus baritonas kelia ir pagarbą, ir emocijas. „Save laikau džiazo dainininku. Man labai artima džiazo laisvė, improvizacijos svaigulys. Pavyzdžiui, aš net niekada neruošiu dainų sąrašo koncertui. Išeinu į sceną, įsiklausau į publiką, spragteliu pirštais ir jau žinau, kokią dainą dabar geriausia atlikti“, - sako Gregory Porter. Tad pasiduokite ir leiskitės į visiškai improvizuotą sekmadienio vakarą! 

Nuo techno iki R&B ar džiazo – ar spėsite visur, kur norite? Visi savaitgalio renginiai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje kalendoriuje pažymėti viename renginių portale – Kur.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis