Kuo nustebinti moterį, atsižvelgiant į jos Zodiako ženklą

Sunku išrinkti ką nors dėl grožio menkai pažįstamai moteriai, o artimai – net dvigubai sunkiau. Pamėgink pasisemti grožio dovanų idėjų atsižvelgusi į bičiulės gimimo dieną, tiksliau, į ją valdančią stichiją.

UGNIES ŽENKLAI

Jų atstovės dėl grožio kovoja impulsyviai. Nusprendusios pagražėti Avelės, Liūtės ir Šaulės nesugeba kantriai ko nors daryti ar naudodamosi naujausiais mokslo laimėjimais žingsnis po žingsnio siekti tikslo – oi ne, verčiau jau ryšis rizikingiausiems eksperimentams, kad tik rezultatas būtų greitas ir pastebimas.

Avinas

Šio ženklo moterys pasiryžusios iki nukritimo plūktis sporto salėje, kad tik kuo greičiau atsikratytų nereikalingų kilogramų. Apskritai joms patinka save pakankinti, todėl neprašausi padovanojusi masažo ar kitokių įdomių kursų abonementą. Jos stropiai juos lankys ir tikrai nuoširdžiai padėkos.

Liūtas

Jos, kaip ir visos katės bei valdovės, visiškai nenusiteikusios apsikrauti fizine veikla. Kur kas labiau joms patinka masažai aparatais – tokių ir dovanok. Juk jų metu Liūtukei nereikia nieko veikti, o raumenukai vis tiek dirba. Juolab kad lavinamos svarbiausios moteriai vietos – sėdmenys ir šlaunys.

Šaulys

Šaulės griebiasi visko iš eilės, kad tik jų sėdmenų apimtis sumažėtų bent centimetru, o užpakaliukas būtų stangrus, apvalus. Tik, deja, jėgų pakanka tik kam nors pradėti – baigti, kas planuota, dažniausia jų pritrūksta. Padovanok jai anticeliulitinę programą SPA salone. Taip pat tiks SPA rinkinys – toks, kad visa diena būtų užimta nuo A iki Ž.

ORO ŽENKLAI

Šioms moterims kur kas labiau patinka kalbėti ir samprotauti apie grožį bei metodus pagražėti, užuot ką nors nuveikus praktiškai. Visas Dvynių, Svarstyklių ir Vandenių ryžtas, energija greičiau išsilies su drauge aptarinėjant naujausius kosmetikos pasaulio stebuklus nei iš tikrųjų ką nors darant.

Dvyniai

Daugiausia problemų Dvynukėms kyla dėl odos, todėl jai tenka skirti ypatingą dėmesį. Geras kremas ar vizitas pas kosmetologę – puiki dovana. Net jei padovanotum aromatinę lempą, mėgstamų kvepalų ir galimybę valandėlę pasimėgauti ramybe, bičiulė nušvistų iš laimės.

Svarstyklės

Madingų atspalvių vokų šešėliai ar koks nors ypatingas tušas (pageidautina itin garsios firmos) – štai dovanos, kurios visada teikia džiaugsmo šio ženklo moterims. Tačiau dar daugiau pliusų pelnytum pašniukštinėjusi, ką jos labiausiai mėgsta. Nes kaip ir kuo dažyti veidą Svarstyklės išmano geriau nei kitos moterys.

Vandenis

Šią merginą sunku nustebinti. Vandenė atidžiai seka grožio bei mados naujienas – net jei nėra ko nors čiupinėjusi, bent teoriškai šį bei tą nutuokia. Tad lengviau ją nustebinti ne dovana, o ypatingesne jos pakuote arba originaliu įteikimu. Vandenės puikiai supranta humorą, jį vertina, tad vien dėl to nuoširdžiai apsidžiaugs.

ŽEMĖS ŽENKLAI

Jautukės, Mergelės ir Ožiaragės kuo puikiausiai išmano, kaip atrodyti patrauklioms, gundančioms, žavingoms, – tikrai geriau nei kitų ženklų atstovės. Jos praktiškos, gali nors kasdien sportuoti ar lankytis grožio salonuose – jei tik taip priblokštų kitus.

Jautis

Vienas pačių moteriškiausių ženklų. Niekada nesuklysi padovanojusi Jautukei ekologiškos kosmetikos ar vonios putų. Mat atsipalaiduoti žvakių šviesoje joms labai patinka. Tiks ir įvairūs veido, kūno šveitikliai. Tik žiūrėk, kad jie būtų natūralios sudėties ir kuo gardžiau kvepėtų.

Mergelė

Jos ženklo atstovės ypač daug dėmesio skiria sveikatai, tad, prieš ką nors jai pirkdama dovanų, atidžiai perskaityk produkto sudėtį. Vargu ar jai patiktų konservantai, dirbtiniai kvapikliai ir kiti prastos reputacijos priedai. O štai kaukėmis ir procedūromis šlakams bei toksinams šalinti ji tikrai būtų patenkinta.

Ožiaragis

Nekvaršink sau galvos – iš anksto šio ženklo moters paklausk, kokios dovanos ji norėtų. Jei rinksi savo nuožiūra, 99 proc. tikimybė, kad draugė bus nuvilta. Ožiaragės vertina praktiškumą ir naudą. Nori dovanoti kokią nors grožio priemonę? Dairykis itin geros kokybės ir akivaizdžiai veiksmingos – priešingu atveju kokia iš jos nauda?

VANDENS ŽENKLAI

Dovanos šios stichijos atstovėms Vėžiukėms, Skorpionėms ir Žuvims ne itin rūpi. Kur kas svarbiau, kokią nuotaiką jos sukelia. Tad prieš traukdama piniginę apsvarstyk, ką tavo išrinktas daiktas galėtų simbolizuoti. Beje, šios stichijos moterys itin neabejingos maloniems kvapams – tau tik reikia sužinoti, kokiems.

Vėžys

Šio ženklo moterims svarbu, kad namai būtų jaukūs, patogūs: drąsiai keliauk į interjero parduotuves. Jei kalbėtume apie grožio priemones, tiks malonaus atpalaiduojamo aromato kūno losjonai bei kremai. Dar maloniau bus Vėžiukei, jei į SPA saloną ar pas kosmetologę keliausite drauge.

Skorpionas

Ieškok dovanos, kuri akcentuotų šios ženklo atstovės seksualumą, aistringumą, gebėjimą džiaugtis gyvenimu. Kuo ekstremaliau ir neįprasčiau, tuo geriau. Tarkim, reti kvepalai su feromonais, egzotinis masažas kokiais nors ypatingais pagaliukais ar negirdėtų ingredientų SPA procedūra.

Žuvys

Šioms moterims itin nelengva įtikti dovanų klausimais. Sunku suprasti, kas nudžiugintų kaip tik šiuo metu. Ypatinga vonia grožio salone, įvyniojimas į dar ypatingesnį molį ar tiesiog eterinis aliejus aromatinei lempai. Teks gerokai įtempti intuiciją ir pasistengti suprasti, ko konkrečiai jai reikia dabar, šiuo metu. Kitaip liksi nesuprasta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis