Didžiausios Zodiako ženklų baimės

Kiekvienam Zodiako ženklui tinka tam tikros spalvos, kvapai, simboliai, netgi būdingos tam tikros baimės. Pasiaiškinkime, kokios!

Avinas
Avinas – iniciatyvus, drąsus ir ryžtingas. Visi jo poelgiai tokie drąsūs, kad kartais panašūs į beprotybę. Avinas ilgai nepavargsta, visada užbaigia darbą, padrąsina save teigdamas, kad jam nieko nėra per sunkaus. Avinai labai geraširdžiai, nuoširdūs, jie stiprūs tiek dvasia, tiek kūnu. Bet Avinams būdinga uždarų erdvių baimė – klaustrofobija. Jie mieliau užlips laiptais į dangoraižio viršų nei pasinaudos liftu. Avinai labai komunikabilūs, todėl juos dažnai aplanko baimė likti vieniems – isolofobija. Avinai pasitiki savimi, yra užsispyrę, savo nuomonę laiko teisingiausia, todėl įtūžta, jeigu ja suabejojama. Avinams patinka laisvė ir nepriklausomybė, todėl jie vengia rimtų santykių su priešinga lytimi, o daugelį romantiškų pasimatymų perspektyva netgi gąsdina.

Jautis
Jautis – ramus, draugiškas ir malonus Zodiako ženklas, bet jis atsiskleidžia toli gražu ne visiems. Artimai pažinti Jautį gali tik artimi giminaičiai ir draugai, tik jiems jis iki galo atskleidžia savo požiūrius ir jausmus. Jaučių nepavadinsi itin bendringais, jie šykščiai rodo emocijas. Jaučio gyvenime svarbiausia namai ir šeimos židinys, jis renkasi jaukumą, komfortą, ramybę, stengiasi išvengti skandalų ir pykčių. Jaučiai netiki mistika, todėl baisiais pasakojimais apie vampyrus, vilkolakius ir vaiduoklius jų neišgąsdinsi. Bet jei jie susidurs su paslaptingu, moksliškai nepaaiškinamu reiškiniu, gali išsigąsti, o tada pasistengs kuo greičiau tai pamiršti. Apskritai Jaučiai – vienas iš nedaugelio Zodiako ženklų, retai turinčių fobijų. Tai paaiškinama tuo, kad smulkmenoms jie neteikia per daug reikšmės, numoja ranka į savo baimes. Jautis – neekstremalus Zodiako ženklas, jis niekada nerizikuos šokti su parašiutu ar užsiimti alpinizmu. Jaučiams svarbu pinigai, todėl jie labiausiai bijo likti su tuščia pinigine.

Dvyniai
Dvyniai – sudėtingas, prieštaringas ženklas, pats nepastoviausias ir permainingiausias iš visų Zodiako ženklų. Dvynių nuotaika permaininga kaip oras – čia jie juokiasi, čia verkia, tai myli, tai neapkenčia, tai džiaugiasi, tai nuliūsta. Dvyniai kaip niekas kitas sugeba paversti savo mintis teigiamomis, tad išvengia daugelio baimių. Jie kruopščiai analizuoja visus reiškinius, įvykius, kapstosi iki esmės, visur įžvelgia racionalų grūdą. Tačiau Dvyniai negali įveikti tamsos ir uždarų erdvių baimės. Dvyniai negali pakęsti rutinos, pilkumos, vienodumas juos gąsdina ir vargina. Dvyniai yra itin ištvermingi fiziškai, bet jų nervų sistema silpna, emocinis fonas nepastovus, o skausmo slenkstis žemas, todėl jie sunkiai pakelia net menkiausią skausmą.

Vėžys
Vėžiai labai drovūs, jautrūs, dažnai užsidaro savyje. Dėl tokio charakterio jie nuo vaikystės turi įvairių fobijų. Vėžiai įžeidūs, labai bijo tapti pašaipų objektu. Ši baimė gali tapti patologija – katagelofobija. Kaip emociškai nepastovus ženklas, Vėžys paniškai bijo didelio greičio – taksofobija, skristi dideliame aukštyje – aviafobija. Na o santykiuose Vėžys neįtikėtinai stabilus, gali išsaugoti prieraišumą vienam žmogui iki pat gilios senatvės.

Liūtas
Jau iš pavadinimo aišku, kad Liūtas – taurus, energingas ir labai drąsus zodiako ženklas. Atrodytų, nerealu išgąsdinti Liūtą, bet jo gerosios savybės yra ir jo baimių šaltinis. Jei suabejosite Liūto kilnumu, įžeisite jo savimeilę. Liūtas paniškai bijo, kad nebūtų suabejota jo taurumu. Liūtai dažnai liguistai bijo būti pajuokti, neįvertinti ir nesuprasti. Liūtai visada tikisi aukšto aplinkinių įvertinimo. Jie – garbėtroškos, neįsivaizduoja gyvenimo be pagyrų ir meilikavimo savo adresu. Nepaisant drąsumo, Liūtai baisiausiai bijo skausmo ir apskritai medikų, ypač odontologų. Dideliame aukštyje jiems gali svaigti galva, o uždarose erdvėse jiems atrodo, kad sienos suspaus. Liūtai išsiskiria pastovumu, visada pasiekia užsibrėžtų tikslų.

Mergelė
Mergelės – kuklūs žmonės. Jos nemėgsta triukšmingų kompanijų, joms mielesnis siauras draugų ratas. Mergelės nelinkusios skrajoti padebesiais, jos išsiskiria blaiviu, racionaliu protu. Jos nemoka atsipalaiduoti, beveik visada susikaupusios, užsiėmusios reikalais. Tokie žmonės turi daug baimių, pavyzdžiui, bijo kitų nuomonės, labai nuo jos priklauso. Mergelės baiminasi tapti paskalų, pajuokų objektu. Apskritai Mergelės netiki meile, laiko ją pasaka kvaileliams, todėl abiem lytims būdinga gamofobija – santuokos baimė. Beveik visos Mergelės bijo vorų (arachnofobija), tarakonų (blatofobija) ir kitų vabzdžių. Mergelės gali turėti tiek baimių, kad joms prasideda fobofobija – baimė išgyventi patirtą išgąstį.

Svarstyklės
Po Svarstyklių ženklu gimę žmonės visada ir visur ieško aukso vidurio. Jos išsiskiria sielos ir kūno harmonija, linkusios į kompromisus, bet dažnai negali pasiekti savo jausmų ir emocijų pusiausvyros. Nuotaikų kaita – įprasta jų būsena, jos tai įkrenta į gilią depresiją, tai džiugina aplinkinius garsiu juoku. Svarstyklės labai žavios, nuolaidžios, beveik visada paiso kitų nuomonės. Svarstyklės paniškai bijo roplių, ypač varlių ir gyvačių. Jos sunkiai pakelia skausmą, į gydytojus kreipiasi kraštutiniu atveju. Svarstyklės nepakelia vienatvės, jas dažnai kamuoja baimė likti be gyvenimo palydovo, jos stengiasi kuo greičiau sukurti šeimą. Šiam Zodiako ženklui labai būdinga mirties baimė.

Skorpionas
Skorpionai energingi, atkakliai siekia tikslo, ištvermingi, talentingi, valingi. Jų puiki intuicija, dažnai Skorpionai nuspėja kitų žodžius ir nuotaikas. Jie ilgai laiko pyktį, gali metų metus kaupti negatyvą, o paskui netikėtai atkeršyti įžeidėjui. Skorpionams svarbiausia šeima, jie labai prisirišę prie artimųjų. Skorpionai – uždari žmonės, jie bijo, kad kas gali sužinoti jų paslaptis.

Šaulys
Šauliai užtikrintai eina per gyvenimą, jie labai atkaklūs. Šie žmonės komunikabilūs, draugiški, bailumu jų neapkaltinsi. Šauliams be galo patinka ekstremalūs dalykai, rizika jiems – tiesiog būtinybė. Šauliai moka pelnyti aplinkinių simpatijas, greit tampa kompanijos siela. Jie atvirai žiūri priešui į veidą, pasikliauna tik savo jėgomis. Vienintelis jų trūkumas – išlaidumas. Jie visiškai netaupūs, dažnai iššvaisto pinigus niekams. Šauliai linksmi, nerūpestingi, turi puikų humoro jausmą. Jie tiesmuki, visada sako, ką galvoja, todėl negali pakęsti, kai juos kaltina melu. Šauliai tiki mistika, bijo piktų jėgų. Labai mėgsta laisvę, todėl tarp jiems dažnai būdinga klaustrofobija.

Ožiaragis
Ožiaragiai – laimingas ženklas, kuris nuo gimimo užprogramuotas sėkmei, visą gyvenimą eina link jos. Ožiaragiai labai darbštūs, gyvena, jei dirba, o jei dirba, gyvena. Iš išorės jie atrodo niūroki, apatiški, nesusikaupę, bet viduje turi metalinę šerdį. Ožiaragiams patinka vienatvė, jie netgi ja mėgaujasi. Tarp jų dažnai pasitaiko kompleksuotų asmenybių su daugybe baimių. Ožiaragiai teikia pirmenybę protui, ne jausmams, jie labai atsargūs, tvirtai stovi ant žemės. Jie neleis sau jausti pavydo, tingulio, impulsyvumo, jų nuomone, tai silpnybės, kurios trukdo siekti tikslų. Ožiaragiams būna agorafobija – didelio žmonių būrio baimė ir aviafobija.

Vandenis
Po Vandenio ženklu gimė daugiausia genialių žmonių – dailininkų, rašytojų, muzikantų ir skulptorių, tai rodo, kad šis ženklas – talentingiausias. Vandenių puikiai išvystyta intuicija ir vaizduotė. Jie ramūs, neįžeidūs. Taip pat bendringi, siekia apsupti save daugybe žmonių, bet periodiškai užsidaro savyje ir prašo palikti juos ramybėje. Taip, Vandeniai nepastovūs, bet tai suprantama – juk jie kūrybingos asmenybės. Užtai santuokiniame gyvenime jie ištikimi, mylintys ir rūpestingi. Jiems būdinga vienatvės ir skausmo baimė.

Žuvys
Pats svajingiausias iš vizų Zodiako ženklų. Žuvys labai jautrios, pažeidžiamos, minkštos ir tokios paslaptingos, kad gali visą gyvenimą su jomis bendrauti, bet taip ir neperprasti jų iki galo. Jos nuoseklios, bet dažnai pasiduoda įtūžiui. Žuvys mėgsta vienatvę, jos – labai romantiški ir neryžtingi sutvėrimai. Šis Zodiako ženklas apdovanotas stebėtinu artistiškumu ir intuicija. Jų draugas – atsitiktinumas, jie dažnai atsitiktinai pagauna laimės paukštę už uodegos. Žuvys tiki viskuo, kas paslaptinga, mistiška, todėl visą gyvenimą gali bijoti piktų jėgų – raganų, vaiduoklių, dvasių, ufonautų. Jie labai pažeidžiami, todėl juos dažnai persekioja bausmės baimė. Jei vaikystėje vaiką žiauriai nubaudžia, ateityje tai perauga į patologišką baimę – mastigofobiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis