Gegužės mėnesio HOROSKOPAS tau!

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: gebėjimų būti tikra drauge – tavimi visada galima pasikliauti, kai norisi būti išklausytam ar paglobotam.
Tau trūksta: lankstumo. Jei jau ką nors nusprendei, labai sunku įtikinti net pagalvoti apie alternatyvas.
Mados pojūtis: minkšti, jaukūs audiniai (kašmyras, šilkas, aksomas) – tavo mėgstamiausi. Kai prisiliečia prie kūno, pasijunti devintame danguje.
Tau malonumą teikia: galimybė visą dieną save lepinti – pradėk joga, baik masažu.
Gundymo stilius: lėtai, nuolat ir jausmingai – tik taip tinkamai nusiteiki. Romantiškas pasivaikščiojimas, gardus maistas – tau patinka mėgautis, ne skubėti.
Šį mėnesį: tavo susitikimų sąrašas – neaprėpiamas. Nuo gegužės 7 dienos pirmenybę teiksi seniems draugams. 16 dieną Venera sudarys teigiamą kampą su Neptūnu, ir tu ta proga pajusi dar daugiau meilės ir įkvėpimo. Naudokis tuo, ypač nuo 18 dienos, kai pasitaikys galimybė iš naujo peržiūrėti seną projektą, kuriam tave traukia.
Tavo metai: kupini pokyčių. Kai kurie jų suteiks galimybę įgyvendinti slapčiausias svajones. Gal pagaliau baigsi dvejoti ir ryšiesi pradėti stabilų ar sėslų gyvenimą. Karjeros pokyčiams palankiausias lapkritis – apsibrėžk jį raudonai ir nusiteik pasijusti žvaigžde.
Tau reikia: kelionės rugsėjo mėnesį – kad atsigautum ir atsinaujintum.
Tavo meilės sielos dvyniai
Vėžys: jums patinka lepintis maistu, vynu ir aistringais erotiniais žaidimais. Kai esate kartu, likęs pasaulis nublanksta.
Žuvys: abu kūrybingi, abu vienas kitam esate mūzos, įkvėpimo šaltiniai. Nesvarbu, tai būtų tingūs rytai ar naktiniai pasivaikščiojimai, jūs abu išliekate romantiškai nusiteikę.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Svarbiausia užduotis – baigti senus projektus, kad galėtum būti pasirengusi naujiems nuotykiams. Tai reikia padaryti iki gegužės 11 dienos, kai į tavo ženklą įžengs Marsas. Tavo valdovas Merkurijus 18 dieną pradeda judėti priešinga kryptimi, tad ramiai reaguok, jei staiga sustos kokie nors darbai.
TAU REIKIA: patikėti savo magiškomis galiomis. Apie 21 dieną gali įvykti itin svarbių dalykų – juk tada į tavo ženklą įžengs Saulė. Naudokis itin palankiu momentu!
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jam labai reikia tavo dėmesio. Maloniai pagulinėkite namie, niekuo nesirūpinkite, tik apsikabinę žiūrėkite mėgstamą serialą ar filmą.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Gegužės 7-ąją į tavo ženklą įeina Venera, vadinasi, spinduliuosi ypatingu žavesiu. Tuo ir naudokis. 22 dieną pasirūpink savimi – tai labai svarbu.
TAU REIKIA: pašėlusios nakties su draugėmis, kurios įkvėptų tave atsipalaiduoti ir išsišėlti.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis pirmenybę teikia draugams. Jei nenori likti už borto, surenk vakarėlį visai kompanijai.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Pademonstruok darbe, kad esi itin gabi ir talentinga darbuotoja: imkis naujo projekto. Tai bus naudinga, nes gegužės 4-ąją Jupiteris sudarys tinkamą kampą su Saule, vadinasi, sėkmė ir šlovė – jau visiškai čia pat.
TAU REIKIA: leisti sau pasimėgauti naujais potyriais. Šiuo klausimu palankiausia – gegužės 27-oji. Žvaigždės garantuoja nuotykį!
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: išmaudyk jį meilėje (tiesiogine to žodžio prasme – atsiviliok į vonią ar dušą). Apdovanok dėmesiu, kurio jam reikia.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Paspausk mygtuką “pauzė” – tau reikia laiko atsigauti, pažvelgti į viską iš naujo ir pasisemti jėgų. Nuo gegužės 18-osios skirk laiko meditacijai – kad suprastum, ko iš tiesų trokšta tavo širdis.
TAU REIKIA: kad tavimi žavėtųsi! Karštai meilės sesijai, naujai pažinčiai palankiausia 29-osios naktis. Dar geriau, jei nutarsi ją praleisti šokdama.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jį kankina stiprus noras keliauti. Pasiūlyk savaitgalio kelionę – tegul ir kur nors netoliese. Arba pakeliaukite po Lietuvą. Niekas taip romantiškai nenuteikia kaip nauja aplinka.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Mėnesio pradžioje darbe padarysi nepaprastą įspūdį. Mat tą dieną tavo valdovė Venera atsidurs tavo galios zonoje. Begalinė aistra – štai kas tave daro nesustabdomą.
TAU REIKIA: atostogų! Suplanuok, kur ištrūkti apie 21 dieną, kai į tavo nuotykių zoną įžengs Saulė. Mieloji, pailsėk ir paūžk!
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis jausis itin galingas, stiprus ir aistringas! Nusiteik savai 50 pilkų atspalvių versijai.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Labai romantiškas mėnuo. Tavo ženkle atsidūrusi pilnatis 3-iąją dieną pavers viena seksualiausių per visus metus. 29-ąją tavo akiratyje gali pasirodyti sena meilė, ir vėl pažirs naujos senos aistros žiežirbos. Tik prieš tai pasitikrink, ar šis žmogus vertas tavęs!
TAU REIKIA: palepinti save naujais apdarais – tokiais, kurie atitiktų gundančią nuotaiką.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: pats metas iš širdies atsipalaiduoti. Dailiai apsirenk ir pasiūlyk jam praleisti naktį kur nors gerai šėlstant.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Sėkmė į tavo duris pasibels 4 dieną, kai Saulė sudarys tinkamą kampą su tavo valdovu Jupiteriu. Meilė suvešės 21 dieną, kai Saulės pajudės į tavo priešingybę – Dvynius. Jei esi vieniša, eik į pasimatymus su vaikinais iš tinderio ir pažinčių svetainių.
TAU REIKIA: naujo būdo mankštintis arba naujų mankštos priemonių. Tai bus puiki motyvacija atrodyti dar geriau.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jį kamuos nostalgiškos nuotaikos.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Apie 15-ąją teik pirmenybę sau. Būk sau gera, rūpinkis savo kūnu. Turi atrodyti idealiai, nes žvaigždės žada naujų karjeros ir meilės galimybių – nepraleisk progos jomis pasinaudoti.
TAU REIKIA: prisiimti atsakomybę darbe, kad mėnesio pabaigoje įrodytum vadovams, jog esi puiki darbuotoja.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis kiek suvaikės ir norės užsiimti kuo nors lengvabūdiška. Palaikyk jį, pasiūlyk kokį nors žaidimą – laimėtojas bus šiandien bosas ir miegamajame!

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Palankus metas būstui pertvarkyti ar keisti – žvaigždės tikrai globos šį tavo žingsnį. Romantikai tinkamiausia diena – 25-oji, kai tavo valdovas Uranas sudarys tinkamą kampą su Venera.
TAU REIKIA: gero vakarėlio, palankiausia į jį eiti (ar pačiai surengti) nuo 21-osios. Gali suliepsnoti jausmai netikėtam svečiui.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: puikiai leisti laiką dviese – štai ko jums reikia šį mėnesį.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Švenčių mėnuo! Jei nori sutikti žmogų, su kuriuo galėtum užmegzti stiprų ryšį, eik į vakarėlį 4-ąją. Atverk širdį naujoms galimybėms!
TAU REIKIA: tvirtumo – jei nori, kad tavo mintys ir idėjos būtų išgirstos. Ta seniai galvoje kirbanti idėja gali pasirodyti esanti nepaprastai vertinga.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis plaukia kito svarbaus savo veiksmo link. Pabūk jo mūza, paskatink imtis naujų kūrybinių sprendimų.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Įprastai projektų pradžia tave kaitina kur kas labiau nei nuoseklus jų įgyvendinimas, tačiau šį mėnesį tavo dėmesys bus itin aštrus. Darbe pagrindinė diena – 6-oji. Tačiau viskas tik į gera!
TAU REIKIA: neužsisklęsti apie 11-ąją, kai ore tvyros meilės nuojauta. Atvirkščiai, pažadink savo moteriškumą ir nebijok Jo sugundyti.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: visą gegužę laukia daug karštų naktų, nes tavo avinėlis lovoje elgsis agresyviau nei liūtas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis