GREITAS TESTAS: tavo asmenybę atskleis rankinės turinys

Sakoma, jei nori sužinoti šį tą apie moterį, tereikia žvilgtelėti į jos rankinę, tiksliau - į jos vidų. Taigi, užmesk akį į savo rankinės ar kuprinės turinį, ką jis atskleidžia apie tavo asmenybę?

1. Jeigu rankinėje - nuolatinė betvarkė

Chaosas dažniausiai matomas kūrybingų, emocionalių, atvirų ir jautrių asmenybių rankinėse. Joms sunku susitelkti ties vienu dalyku, jų interesai įvairiapusiai, kartais sunkiai suderinami. Tokios moterys lengvai keičia vieną veiklos sferą kita, tai joms padeda patirti daugiau ir realizuoti skirtingas savo puses. Visgi dėl nuolatinės kaitos tokioms moterims pritrūksta kantrybės siekti profesinių aukštumų ir kitų gyvenimo tikslų.

2. Jei rankinėje - ideali tvarka

Jei rankinėje visi daiktai turi savo vietą ir prireikus juos randi per sekundę, veikiausiai esi pedantiška, disciplinuota ir racionali asmenybė. Kiti vertina tavo atsakingumą, organizuotumą, bet dažnai aplinkiniams gali pasirodyti nuobodi ar pilkoka. Tvarkinguolėms sunku improvizuoti, dažniausiai jos visa atlieka tik pagal instrukcijas. Net ir tada, kai taisyklių laikytis nereikia, jos vistiek susikuria tam tikras savas.

3. Jei rankinė pusiau tvarkinga

Ta, kurios rankinėje daiktai lyg ir turi savo vietą, tačiau juos rasti gali tik pati rankinės savininkė, yra smalsi, pasinėrusi į nuolatinius ieškojimus, bet nepuoselėjanti didelių ambicijų. Ji lengvai įsisaviną informaciją, bet yra pažeidžiama, naivi ir patikli.

4. Jei pagrindinis daiktas rankinėje - kosmetinė

Jei didžiąją rankinės turinio dalį sudaro kosmetika, greičiausiai esi impulsyvi, nesugebi geidžiamų dalykų atskirti nuo tų, kurie egzistuoja realybėje. Gausus kosmetikos krepšelis byloja ir apie asmenybės dangstymąsi savotiška kauke - prieš kitus bijai būti tokia, kokia esi iš tiesų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis