REMBO MUSIC grojaraštis COSMO merginoms

Baigėsi tie laikai, kai mėgstamos dainos ištisas valandas reikėdavo laukti prie radijo imtuvo. Dabar visi galime būti didžėjais. Užsisakyk vis labiau pasaulyje plintančią DEEZER paslaugą ir klausyk, ko nori, kada nori, kur nori.

Iš viso „Deezer“ fonotekoje – per 35 milijonų dainų! Nuo šiuolaikinių hitų iki laiko patikrintų kūrinių. Maža to, galima naršyti garsių atlikėjų, grupių ir didžėjų grojaraščius – tai didelė tikimybė aptikti ką nors dar negirdėta.

Be to, „Deezer“ kartais vyksta specialios premjeros – vartotojai gali naujausių atlikėjų albumų klausytis dar prieš oficialią jų pasirodymo rinkoje datą. Žinoma, sudaryta galimybė muziką leisti ir offline režimu. Visos dainos yra itin aukštos garso kokybės – siekia iki 320 kbps!

Lietuvoje su „Deezer“ muzikos daugiausiai klausosi telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai – jie savo mėgstamas dainas gali išgirsti nemokėdami už duomenų srautą į telefoną! Jau dabar gali išmėginti tris naujus „Tele2“ planus, juos turėdama gausi „Deezer Premium+“ narystę ir klausysi muzikos be jokių apribojimų ir reklamų savo telefone, kompiuteryje ar planšetėje!

Sužinok daugiau „Tele2“ interneto svetainėje www.tele2.lt

VISU GARSU įsijunk muzikos blogo rembomusic.com kūrėjo ir didžėjaus Modesto Švobos-Rembo sudarytą dainų TOP 10 ir MĖGAUKIS!

1. Rampa & Re.You – To The Floor
2. Jack Garratt – The Love You're Given.
3. James Teej – Light and Love (Original Mix).
4. Sandeman & John Monkman – French Girl In Berghain (Original Mix).
5. Kodak to Graph – Los Angeles.
6. Nora En Pure – True (Lexer Remix).‬
7. Howling – Signs.
8. Nick Monaco – I Can't Breathe Without You.
9. TCTS feat. Leo Kalyan – Thinking About You (Few Nolder Remix).
10. LaShun Pace – It's Me Oh Lord Acapella Praise (Nicolas Jaar Edit).

Užsakymo nr.: PT_67899134

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis