Sausio COSMOPOLITAN kino vakare – tikra istorija POKERIO PRINCESĖ

Sausio 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą – prabanga ir paslaptimis tviskančios tikros istorijos POKERIO PRINCESĖ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pradėk Naujuosius su COSMO!

Sausio 4 d. (ketvirtadienį):

18.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“
21.20 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Vingis“
19.25 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
19.00 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
20.50 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)
17.40 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo POKERIO PRINCESĖ seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PIRMOJI PAMATYK BIOGRAFINĘ DRAMĄ

POKERIO PRINCESĖ – tai reali pokerio princese tituluotos amerikietės Molly Bloom gyvenimo istorija, kurią meistriškai kine pasakoja režisieriaus kėdėje debiutuojantis „Oskaru“ apdovanotas kino scenaristas Aaronas Sorkinas ir charizmatiška Holivudo žvaigždė Jessica Chastain.

Molly Bloom, kurią ir vaidina Jessica Chastain – olimpinės klasės slidininkė, jauna, graži ir talentinga, ji visą dešimtmetį žavėjo pokerio gerbėjus neįtikėtinai sėkmingu žaidimu ir savo užburiančia charizma. Moteris pokerio turnyruose įveikdavo net sunkiausius varžovus ir kaskart namo grįždavo kišenę papildžiusi dar keliais milijonais dolerių.

Sėkmė prie pokerio stalo jai pelnė Holivudo žvaigždžių ir verslo titanų palankumą, tačiau vieną dieną prabangius vakarėlius ir triumfą pokerio turnyruose nutraukė septyniolika FTB agentų su automatiniais ginklais rankose. Molly buvo suimta ir apkaltina nelegaliais ryšiais su Rusijos mafija. Pokerio princesę dievinęs pasaulis nuo jos nusisuko. Vieninteliu moters sąjungininku liko tik advokatas (akt. Idris Elba), kuris suprato, jog tiesos reikia ieškoti ne bulvariniuose laikraščiuose, o Molly žodžiuose.

Pagal tikrus įvykius sukurtas filmas „Pokerio princesė“ yra pirmasis režisūrinis Aarono Sorkino darbas, bet kine jis toli gražu ne naujokas. Aaronas Sorkinas yra pripažintas kino scenaristas, kurio talentas netgi buvo apdovanotas „Oskaru“. A. Sorkinas yra parašęs scenarijus tokiems filmams, kaip „Socialinis tinklalapis“, „Čarlio Vilsono karas“, „Žmogus, pakeitęs viską“, „Steve Jobs“, „Amerikos prezidentas“ ir kt. Biografinės dramos „Pokerio princesė“ scenarijus taip pat jo darbas, tik šįkart talentingas kino kūrėjas ėmėsi dar atsakingesnių pareigų ir pirmą kartą pristato savo paties filmą. Prie kino ekrano prikaustanti istorija sukurta pagal Molly Boom memuarus, kuriuos ji parašė prieš patekdama į kalėjimą.

Prabanga ir paslaptimis tviskanti tikra istorija POKERIO PRINCESĖ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja sausio 5 d., tad sausio 4 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmoji!

DAUGIAU INFORMACIJOS apie sausio COSMO kino vakarą

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis