Savaitgalio vakarėliai: gegužės 21-23 d.

Pagaliau vėl artėja ilgai lauktas savaitgalis. Ir nuobodžiauti tikrai neteks! Kartu susiburti kvies ne tik Eurovizijos konkursas, bet ir daugybė kitų smagių renginių, koncertų bei vakarėlių.

Ketvirtadienį, gegužės 21 d., Kauno Ryšių kiemelyje 837 vyks renginys prisiminti tris ryškiausias 70-ųjų grupes – „Big 3 from 70’s: Tribute to The Doors, Jimi Hendrix & Janis Joplin“. Šios trys grupės ir jų nariai paliko ypatingai gilų įspaudą muzikos istorijoje. Būdami scenoje jie sugebėdavo visus pakerėti savo charizma, užkrėsti energija ir pakerėti beprotišku genialumu. Projektas „Big 3 from 70‘s“ primins šių atlikėjų pačius žinomiausius, juos išgarsinusiuos kūrinius. Privalote tai išgirsti!

Nepamirškime, jog gegužė – Eurovizijos konkurso metas! Eurovision song contest 2015 kviečiame stebėti Vilniaus bare Crazy Bull. Ketvirtadienį pasirodys mūsų šalies atstovai Vaidas Baumila, Monika Linkytė bei komanda. Nelikite abejingi, ateikite, atsiveskite būrį draugų ir palaikykite mūsų šalies atstovus!

Penktadienį, gegužės 22 d., Vilniaus Vasaros Terasą drebins unikalieji Beissoul & Einius. Juos vadina įvairiai – tamsiaodžio siela baltojo kūne, stiliaus ikonos, frykduetas, ateivia iš kitos planetos... Šį duetą Lietuvos scenose galima išvysti ir išgirsti vis rečiau, tad būtinai pasinaudokite šia proga! Prieš mėnesį Beissoul & Einius pristatė EP „Chamillion“. Atrodo, jog jie visada kupini mintyse nardančių idėjų, fantacijų, kurios idealiai susipina atlikėjų muzikoje ir pasirodymuose. Vieninteliai, ryškūs ir nepamirštami – Beissoul & Einius – jau šį penktadienį, Vilniuje!

Penktadienį Pabo Latino Vilniuje pasitinka ilgai lauktą vasarą su trenksmu! Pabo kolektyvas kviečia į grandiozinį vasaro pradžios vakarėlį po atviru dangumi „Hola verano! Labas vasara“ , Pabo Latino kiemelio terasoje. Čia maišysis grynas oras, viliojantys šokiai, užburiantys house muzikos ritmai. Žvaigždės spindės ne tik danguje, bet ir Pabo Latino scenoje! Čia pasirodys duetas – „Naktinės personos“. Legendinė grupė žavės publiką nauja klubine programa. Vakaro metu maišysis daug ritmų, tačiau pagrindiniai lotyniški ritmai bus nepamirštami! Pietietišką vakarėlį žada užkurti Dj Snoody bei saksofonistas Seržas. Ateik ir pasitik vasarą kartu!

Penktadienį pradėjus lotynų amerikos ritmais kviečiamia šeštadienio vakarą praleisti šokant pagal Afrikos melodijų ritmus. Gegužės 23 d., Vilniaus Vasaros Terasoje vyks Africa night koncertas. Prieš įžengiant į kalendorinę vasarą tikra karšta Afrikos energija užvirs Vilniuj! Pirmą kartą Lietuvoje pasirodys pasaulinės afrikietiškos muzikos žvaigždės – djembe meistrai, verti virtuozų vardo – Barbara Bangoura iš Gvinėjos ir Mousse Drame iš Senegalo ir Malio. Energingi, nuoširdūs, šilti ir unikalūs – tokie yra Barbara Bangoura ir Mousse Drame. Šie atlikėjai geba sukurti scenoje tikrą šou, žavi publiką savo grojimo technika bei šiltu bendravimu. Ateikite, patirkite ir pabendraukite su tikrais afrikiečiais jau šį šeštadienį, Vilniaus Vasaros Terasoje!

Artėjant vasarai renginių nemažės – jų tik daugės! Atvėrus vartus bei duris jaukioms vasaros terasoms bei kiemeliams miestuose, renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tapo dar jaukesni, smagesni, linksmesni, ilgesni ir net gi triukšmingesni. Visus šiuos renginius, koncertus ar vakarėlius galite surasti renginių portale Kur.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis