3 dalykai, kuriuos turi padaryti, kad būtum laiminga 2018 metais

Ką reikėtų padaryti Naujųjų išvakarėse, kad visus ateinančius metus džiaugtumeisi sėkme.

SUTIK NAUJUOSIUS ATSINAUJINUSI

Naujais drabužiais ar aksesuarais užprogramuoji save Naujųjų naktį tikėti save. Įsigijusi ką nors šia proga tarsi paskatini save už praėjusių metų rezultatus. Ir parodai sau, kad gali tai įsigyti. Vadinasi, bent iš dalies laiko tuščiai neleidai. Negailėk pinigų savo apdarams. Skleisk teigiamą energiją, ir ji grįš naujais metais dešimteriopai.

DEŠINĖJE KIŠENĖJE LAIKYK BANKNOTĄ

Iš tiesų pakaktų didesnė banknotą įsidėti ir į kokią namuose esančią taupyklę - Naujųjų naktį iš kišenės jis gali greitai išskristi. Biudžetinė banknoto nauda: po švenčių išlaidavimų bus lengviau atsikvėpti ir laukti kitos algos be skolų. Bioenergetinė nauda: pinigai traukia pinigus, tai ne šiaip popieriukai su vandenženkliais, jie spinduliuoja energiją. Kuo daugiau energijos taupyklėje, tuo didesnę finansinę naudą ji pritrauks kitais metais.

GRAŽINK VISAS SKOLAS IR MIEGOK RAMIAI

Turbūt girdėjai, kad skolas reikia grąžinti iki gruodžio 31 d. sutemų, kitaip neišlipsi iš skolų visus metus (be abejo, kalbame ne apie būsto ar verslo paskolas). Svarbiausia, kad likus savaitei arba kelioms dienoms iki Naujųjų prisėstum ir įvertintum savo finansinę padėtį. Atsakyk į klausimą - ar turi skolų, kurias pradelsei grąžinti? Ir, jei gali, šio galvos skausmo grąžindama skolas atsikratyk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis