Geriausi vakarėliai: birželio 4-10 d.

Pirmasis vasaros savaitgalis kaip ir priklauso bus šiltas ir smagus! Smagus, nes Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje vyks gausybė įvairaus pobūdžio renginių bei vakarėlių. Savaitgalį tikrai neliūdėsite – turėsite iš ko rinktis, kur nueiti, ką pamatyti, kur pajudėti.

Ketvirtadienio vakarą, Vilniuje, Artistų pub‘e, vyks grupės „Siela“  koncertas. Birželio 4 d. ši grupė drebins Vilniaus senamiesčio sienas! Grupė „Siela“ – Lietuvos gotikinio rodo pionieriai. Grupė susibūrė dar gūdžiais 1990 metais, tapusi laisvės ir maištaujančios roko kartos simboliu. Ši, jau legendinė, grupė išliko tokia pati autentiška, nenutilo iki šių dienų, nepaseno, liko ištikima pasirinktam keliui. Nepasididžiuokite ir ateikite pasiklausyti energingos, kartais melancholiškos, visiškai nuoširdžios grupės „Siela“, kuri Lietuvoje gyvuoja jau daugiau nei 20 metų!

Jazz Trio (A. Paliušė, V. Skudas, P. Zdanavičius) – lengvai, po darbų, pats tas, ko reikia penktadienio vakarui. Birželio 5 d., Soul & Pepper pristato džiazuojančią trijulę, kuri jūsų penktadienio vakarą pavers nepamirštamu. Jazz Trio – tai vokalistė Aušra Paliušė, klavišininkas Paulius Zdanavičius ir trimitininkas Vytautas Skudas. Kartu ši trijulė yra absoliučiai nepakartojama, sprogstanti, džiazuojanti bomba!

Vilniaus LOFTE šio penktadienio vakarą bus itin karšta, nes pagaliau, pirmą kartą gyvai Lietuvoje – „Nighmares on Wax“! Net 25 metus vilniečiai laukė šio pasirodymo! Birželio 5-ąją į Vilnių „Nightmares on Wax“ atvyksta su gyva komanda ir gyvu pasirodymu. Penktadienį Lofte skambės tik „downtempo“, „triphop“ ir „chillout“ melodijos. Šou, kurį atveža „Nightmares on Wax“ buvo brandintas daugiau nei tris dešimtmečius. Sukurti įsimintiniausi, daugeliui elektroninės ir hiohopo muzikos gerbėjų himnais tapę kūriniai, skambės ir Lofto scenoje. Nusiteikite šiltam, tikram, nuoširdžiam, gyvam ir betarpiškam pasirodymui!

Kauniečiai kaip visada atšilus orams traukia į Ryšių kiemelį 837. Šeštadienio vakarą, birželio 6 d., čia vyks Didelis: Without Letters + Sheep Got Waxed + Candee Train. Nes Ryšių kiemelis 837 mėgsta lepinti kauniečius! Vieno vakaro metu į sceną lips net trys grupės – indie atstovai „Without Letter“, džiazuojantys „Sheep Got Waxed“ bei loungecore stilių propoguojantys kauniečiai „Candee Train“. Grupė „Without Letters“ išsiskiria Lietuvos kontekste tuo, jog stengiasi atrasti tik sau būdingą skambesį ir nesilygiuoti į užsienio atlikėjus. „Sheep Got Waxed“ – spontaniškai susibūrusi grupė, kurianti kupiną laisvės, energijos, šiuolaikiškų, netikėtų ir kartais net nepatogių garso proveržių muziką. O „Candee Train“ – tai draugų kolektyvas iš Kauno, kurie nuolat auga ir tobulėja. Taip sakant – 3 in 1 šeštadienis!

Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams! Vilniaus Vasaros Terasa skelbia naują „High Heels“ sezoną ir kviečia į pirmą vakaronę trečiadienio, birželio 10 d., vakarą. Anna Hann & Samanta  skelbs sezono pradžią ir gundys susirinkusius ne tik savo garbanėlėmis, bet ir galingu techno muzikos užtaisu! Šį sezoną, su Anna Hann priešakyje, Vasaros Terasoje galėsite išgirsti ir atrasti gracingas muzikos kolekcijas, kurias transliuos viešnios iš Baltarusijos, Latvijos, Rusijos, Lietuvos ir ne tik.

Šiltus vakarus norisi praleisti lauko terasoje ar jaukiame kiemelyje. Jei dar nežinote kur praleisite šio savaitgalio vakarus ar popietes – užsukite į svetainę Kur.lt. Čia visi renginiai Vilniuje (http://kur.delfi.lt/renginiai/vilniuje), Kaune ir Klaipėdoje, taip pat restoranai, kavinės ir kitos jaukios pasisėdėjimui ar pietums vietos – viską rasite vienoje vietoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis