Didysis HOROSKOPAS 2018 metams

Ar žvaigždės jau išsirikiavo 2018-ųjų pergalėms? Visi ženklai rodo, kad taip. Drauge su astrologe Aurora Tower praskleidžiame nežinomybės šydą.

Ožiaragis
12 22–01 19

Gyvenimo verpetai
Tiesa yra tokia: kuo sunkiau dirbi, tuo laimingesnė ir sėkmingesnė jautiesi. Tave valdo drausmingasis Saturnas, ir jis tavo ženkle praleis ištisus metus – džiaukis. Net didžiausios svajonės gali tapti realybe, jei tik išliksi susitelkusi. Gegužę dairykis naujo projekto, kuris tikrai tau padės iki rugpjūčio atkreipti reikiamą dėmesį. Nesikuklink – garsiai džiaukis savo laimėjimais. Taip apsirūpinsi parama siekti naujų aukštumų. Vis dėlto nepamiršk, kad su karjera susijusias fantazijas įgyvendinsi tik komandos padedama.

Sėkmingos dienos
3 17, 8 6, 12 12

Meilės aistros
Sekis saugos diržus – atėjo metas įsipareigoti. Tikrai nereikia planuoti ko nors grandiozinio – nori tikėk, nori ne, tačiau svarbiausia yra smulkmenos.Tik jos turi rodyti tavo asmenines pastangas. Karščiausi meilės mėnesiai visiškai nesutaps su karštuoju sezonu – tai bus vasaris ir kovas. Tuomet palankiausia planuoti bendras keliones. Gegužę suprasi, ar tai, kas yra, iš tiesų tikra. Ieškok žmogaus, kuris negailėtų komplimentų tavo keistenybėms ir nesipriešintų norui pabūti namie – darbe tiek visko daug bus, kad kartais grįžus norėsi tik išsitiesti ant sofos ir spoksoti į televizorių.

Seksualios dienos
3 31, 5 19, 9 12

Nauja pradžia
Tau reikia susikurti kasdienį ritualą, kuris padėtų išlikti susikaupusiai ir stipriai.

Vandenis
01 20–02 18

Gyvenimo verpetai
Nagi, prisiminkime tavo 2017-uosius. Tie visi įvykiai turėtų tau padėti suprasti, kaip santykiams svarbu ryšys ir atviras bendravimas. Kaip tik tai dabar turi perkelti į savo profesinį gyvenimą. Megzk ryšį su kolegomis, ir atsivers naujos durys. Nuo gegužės 15-osios iki lapkričio 6-osios tavo valdovas vizionierius Uranas karaliaus namų ir šeimos zonoje. Tai nulems kito tavo gyvenimo etapo, nesvarbu, kas tai būtų – svarbus pokytis ar genialus naujas projektas, – nuotaiką. Kompromisas – štai svarbiausias kriterijus, jei nori, kad slapti norai taptų realybe. Taigi lik atvira visoms galimybėms.

Sėkmingos dienos
3 31, 5 15, 9 11

Meilės aistros
Atsisveikink su vienatve (jei iki šiol dar to nepadarei). Vasarai kaistant, kils temperatūra ir tavo meilės fronte. Jei jau turi mylimą žmogų, jūsų santykiai taps vis intensyvesni. Na, o jei vis dar ieškai Jo, ruoškis – milžiniška tikimybė, kad pagaliau ir sutiksi. Kupidonas gali savo strėlę į tave paleisti net iki gimimo dienos. Žinok, ko nori, tačiau neatmesk malonių staigmenų. Jei pasijusi užspeista į kampą, išsiruošk į spontanišką kelionę – geriausia balandį ar spalį.

Seksualios dienos
4 24, 6 13, 8 11

Nauja pradžia
Išmok reguliariai garsiai reikšti savo dėkingumą.

Žuvys
02 19–03 20

Gyvenimo verpetai
Dažnai gyvenimu skrendi solo, tačiau dabar ateina metas tapti socialiu paukšteliu. Taip, tu gali užmegzti su kitais ryšį ir išsaugoti savo nepriklausomą dvasią! Atvirai sau išklok tikruosius norus ir rask žmonių, kurie palaikytų tavo troškimus. Tokiu būdu subursi gerą kompaniją, kuri tave palaikytų, jei užkliūtum už kokių nors šakų bandydama kilti aukštyn. Vasarį ir gegužę turėtum sulaukti pagalbos, kuri padės neišklysti iš teisingo kelio visus metus.

Sėkmingos dienos
2 10, 6 22, 11 15

Meilės aistros
Kvailas ir paviršutiniškas flirtas tau tiesiog nebetinka – dabar svarbiausia susirasti žmogų, su kuriuo būtų galima kurti ilgalaikius planus. Tik neleisk buvusiems santykiams sugadinti ryšio su nauju potencialiu vaikinu. Nebegniaužk savyje praeities problemų ir atsiduok naujai pradžiai su tuo, kas bus pakankamai aistringas ir patikimas įveikiant visas kliūtis ar iššūkius. Pasijusi labai laiminga susiradusi partnerį, kuris tave parems vi sa da. Jei pajusi, kad jausmai rimtėja, gegužė, rugsėjis ir lapkritis bus geriausi mėnesiai romanui pakylėti į naują lygį.

Seksualios dienos
5 19, 7 10, 9 9

Nauja pradžia
Savęs palepinimo rutina padės atsikratyti streso ir atsipalaiduoti.

Avinas
03 21–04 19

Gyvenimo verpetai
Ei, pasauli, laikykis! Tu jau kažką nusižiūrėjai ir neleisi niekam stoti skersai kelio. Nesileisk išmušama iš vėžių, neleisk, kad kas nors pakirptų tau sparnus, išlik susitelkusi, ir tau beprotiškai seksis. Tiksliau, taip seksis, kad kitiems liks tik žiopčioti iš nuostabos ir pavydėti. Saugok sveikatą, nevalgyk visokio š... ir sportuok – tai tik dar labiau padės siekiant tikslo. Reikalai pajudės aukštyn rugpjūtį, o lapkritį viskas stos į vietas.

Sėkmingos dienos
3 17, 5 15, 8 27

Meilės aistros
Vien tai, kad darbe ari kaip arklys (atleisk už kalambūrą, Avyte), dar nereiškia, kad meilei visiškai nebelieka laiko. Tačiau tau nepakanka vien tik romano teikiamo jauduliuko – tau būtina jaustis patikimai. Kažkas, kas yra visiška tavo priešingybė, gali nustebinti (maloniąja prasme) kovą ar birželį. Tačiau įspėjame: jei šią vasarą užmegsi romaną darbe, prieš nerdama į jį apsvarstyk galimą šalutinį poveikį. Rudenį svarbiausia bus tavo intuicija, tad, jei tik pajusi kokią nors įtampą, neskubėk.

Seksualios dienos
6 13, 8 6, 10 8

Nauja pradžia
Finansinis planas visiems su pinigais susijusiems tikslams.

Jautis
04 20–05 21

Gyvenimo verpetai
Svarbiausia – lankstumas. Tau patinka kontroliuoti, bet šiais metais plaukti pasroviui bus į naudą. Užuot nusistačiusi griežtus tikslus, teik pirmenybę spontaniškoms idėjoms. Ypač užimta darbe būsi kovą, tačiau gegužę gali aplankyti nušvitimas – ir tu sugalvosi, kaip naujai viską padaryti. Birželį norėsis keliauti ir bandyti ką nors nauja. Rudeniop nusėsi namuose, stengsiesi dėl šeimos, jos gerovės.

Sėkmingos dienos
1 18, 5 16, 12 2

Meilės aistros
Mankštink kantrybę! Kartais atrodys, kad tavo meilė – tai nuolatinis mūšis, tačiau patikėk – kovoti verta. Jei esi užmezgusi santykius, nepamiršk, kad kompromisas yra labai gerai. Vieniša? Horizonte matyti kažkas, vertas dėmesio. Balandį gali žirti aistrų kibirkštys, tačiau tikra jausmų audra ištiks antroje metų pusėje. Tik būtinai būtinai būtinai likusi su tuo, kuris tau rūpi, parodyk savo jautriąją pusę. Jei atsiversi tu, grius ir jo uždarumo sienos. Spalį kris ne tik lapai: tai – tavo kritimo į meilę metas.

Seksualios dienos
3 31, 7 10, 9 9

Nauja pradžia
Pradėk rašyti tik tavo akims skirtą dienoraštį – ką gali žinoti, gal jis taps pagrindu būsimam bestseleriui.

Dvyniai
05 22–06 20

Gyvenimo verpetai
Mieloji, metas veikti. Jei imsiesi bent vienos iš tų grandiozinių idėjų, kurios tau kilo, užsitikrinsi fantastiškus ilgalaikius rezultatus. Tau reikės palaikymo komandos, tad įdėk daugiau pastangų megzdama ryšius (taip, siūlome susitikti kavos ar ko nors kito su naujais pažįstamais. Aha, visiška kančia...). Jei metus pradėsi tinkamai, birželį ar liepą sulauksi pripažinimo – stebėk, kaip didėja galimybės pasiekti dar daugiau! Spalį prasidės nauja fazė, kuri tave stumtelės visu pajėgumu pirmyn.

Sėkmingos dienos
2 10, 6 13, 11 16

Meilės aistros
Patikėk mumis, tai – tavo meilės metai. Vasaris bus visiška romantika, tačiau balandį netikėtas posūkis privers tavo širdį plakti dar greičiau. Ieškok tokio pat pamišusio dėl nuotykių ir kūrybingo žmogaus, koks pati esi. Jei porą jau turi, drauge keliaukite ilsėtis – tai turėtų dar labiau sustiprinti jūsų ryšį. Jei ne, vis tiek geras metas keliauti – taip gali sutikti tą, šalia kurio norėsis būti visada. Būk atvira ir mėgaukis – regis, jūsų santykiai truks ilgai.

Seksualios dienos
4 24, 8 6, 11 9

Nauja pradžia
Ir su senais, ir su naujais draugais suburkite vakarienės klubą – reguliariai susitikite kur nors skaniai pavalgyti ir pabendrauti.

Vėžys
06 21–07 22

Gyvenimo verpetai
2018-ieji gali prasidėti nelabai kaip. Tačiau tu tik palūkėk – po kiek laiko turėtum sulaukti puikių rezultatų. Pereik į pasirengimo būseną: miegok, valgyk ir būk tokia susitelkusi bei atsakinga kaip ir dera suaugusiai brandžiai būtybei – ar kovodama dėl savo vizijos darbe balandį, ar prašydama padidinti algą. Gruodį sulauksi pagyrų. Tu statai naują gyvenimą, tačiau nepamiršk ir savo namų – suk kuo jaukesnę gūžtą.

Sėkmingos dienos
4 15, 7 5, 11 7

Meilės aistros
Dar truputis, ir tu tiesiog šviesi meile. Vasara bus kupina romantikos, ypač birželį. Jei iki rugsėjo vis dar nebūsi radusi antros pusės, gali pradėti ką nors jausti potencialiam mylimajam. Jau metas priimti į širdį žmogų, kuris būtų rūpestingas ir dėmesingas, šalia kurio jaustumeisi nuostabiai. Ir tavo emocijos, ir intuicija bus itin jautrios, todėl ramiai klausykis nuojautos ir kliaukis ja. Apskritai tavo gyvenimas rimtėja, tačiau leisk sau atsipalaiduoti ir pabūti žaismingai bent su mylimuoju.

Seksualios dienos
5 19, 9 9, 12 2

Nauja pradžia
Smagus „pasidaryk pati“ projektas savo erdvei papuošti.

Liūtas
07 23–08 22

Gyvenimo verpetai
Jūs, Liūtės, esate tokios stiprios ir pašėlusios, kad iš esmės jus galima drąsiai vadinti nuostabiosiomis Zodiako moterimis. Šiais metais jūsų ypatingumą dar labiau išryškins visa virtinė naujų projektų. Nešvaistyk laiko – ruoškis triumfui, kurio sulauksi žiemą. Tai gali reikšti, kad teks ilgiau padirbėti, tačiau galop visos tos pastangos ir didelės galimybės padės tapti dėmesio centru. Jau iki rugpjūčio visi pamatys, kokia supermoteris esi. Rudenį mankštink savo socialinius gebėjimus ir megzk pažintis.

Sėkmingos dienos
3 31, 8 11, 12 2

Meilės aistros
Metų pradžioje prioritetu taps asmeninis gyvenimas – ypač kai į tavo visatą sausio ar vasario mėnesį įžengs naujas susižavėjimo objektas. Dar neprasidėjus birželiui pasijusi išgyvenanti medaus mėnesį, o lapkritį kils noras santykius perkelti į naują lygmenį. Išlikite itin atviri bei kalbūs, kad nė vienas iš jūsų nesusikurtų nerealių lūkesčių, ir kartkartėmis leiskitės į patogius kompromisus. Žinome, kad tai – ne tai, kas tau patinka, bet reikia!

Seksualios dienos
1 18, 6 14, 9 11

Nauja pradžia
Susidaryk savo didžiausių ir įžūliausių svajonių sąrašą.

Mergelė
08 23–09 22

Gyvenimo verpetai
Karštos naujienos! Štai jie – metai, kai pagaliau išmoksi pirmiausia atsižvelgti savo poreikius. Į 2018-uosius įžengsi trokšdama laiko savirefleksijai ir sau. Rask būdą suteikti sau reikiamos erdvės – gal reikia labiau pasikliauti savo komanda darbe, draugais bei šeima. Pamatysi, visi tau noriai padės – tik suteik jiems galimybę. O kaip tu fantastiškai jausiesi! Balandį tikėtini profesiniai pokyčiai, kurie gali tapti naujo kelio pradžia. Kelio, kuris, be abejo, atves į sėkmę – jau iki rugsėjo.

Sėkmingos dienos
6 13, 9 9, 11 9

Meilės aistros
Meilės karštinė apims, kai mažiausiai to tikėsiesi. Sausį su mylimuoju sutapsite labiau nei įprastai (t. y. bus daug daug daug meilės). Tačiau kartkartėmis ištrūkite iš jaukaus kokono – su draugais praleistas laikas tik sustiprins jūsų ryšį. Jei liepą pasitiksi vis dar vieniša, tavęs laukia vienas nuostabiausių ir žavingiausių momentų per visus metus – itin mielas vaikinas gali užkariauti tavo širdį. Kurį laiką norėsi slėpti tai savyje, tačiau įsitikink, kad ir jis ne prieš neskelbti apie judu pasauliui.

Seksualios dienos
2 10, 7 10, 12 22

Nauja pradžia
Tau reikia megzti naujas pažintis.

Svarstyklės
09 23–10 22

Gyvenimo verpetai
Tau nepaprastai, tiesiog nepaprastai lengvai seksis ir dėmesį sutelkti, ir išlikti lanksčiai. Puikiai žinai, ko nori. Prieš akis atsivers neįtikėtinai puikios karjeros galimybės. Nors jos ir nebus tos, kurių tikėjaisi, tai nereiškia, kad turi jas atmesti. Naujos pradžios tavęs laukia jau vasarį, o svarbus susitikimas gegužę suteiks galimybę suprasti ką nors be galo svarbaus. Atsispirk distrakcijoms liepos mėnesį – tada, kai jausies itin produktyvi. Rudenį visą dėmesį sutelk į namus – tau reikia kokybiško laiko su mylimais žmonėmis.

Sėkmingos dienos
5 16, 7 12, 11 16

Meilės aistros
Visada buvai itin bendraujanti ir komunikabili, tačiau šiuo metu tavo žavesys yra tiesiog ekstra galingas. Pirmasis pusmetis meilės fronte bus karštas karštas karštas. Jei birželį praleisi stipriai visko neimdama į galvą, rugpjūtis gali dovanoti ką nors labai rimto jausmų srityje. Esminių pokyčių gali sulaukti ne vienas iš tavo svarbiųjų ryšių, tad susidėliok prioritetus. Spalį pasitiksi susijausminusi ir ištroškusi ramaus kokybiško laiko su mylimu žmogumi. Tau reikia tokio, kuris mielai leistų ir vakarus dviese, ir noriai lydėtų į vakarėlius.

Seksualios dienos
1 18, 3 6, 8 6

Nauja pradžia
Pradėk dienoraštį, kuriame aprašinėtum visas savo keliones.

Skorpionas
10 23–11 21

Gyvenimo verpetai
Apsiginkluok skėčiu, nes laukia tikra svarbių įvykių liūtis! Nuo dabar iki pat lapkričio 9-osios sėkmės planeta Jupiteris bus tavo ženkle. Gali drąsiai rizikuoti – tau atsivers naujų perspektyvų, tad galėsi puikuotis daugybe laimėjimų. Žinai, ko nori, tad nesileisk išmušama iš kelio. Nustebsi, kaip greitai klostysis įvykiai. Svarbios naujienos sausį padės susikurti žaidimo strategiją. Balandį galimas sukrėtimas, kuris tik padės išgryninti tikslą. Vasarą viskas judės aukštyn, kol pasieks epinę kulminaciją rugpjūtį.

Sėkmingos dienos
6 13, 8 11, 11 7

Meilės aistros
Gana būti atsargiai – jei norisi meilės, siek jos. Kad ir ką dabar pradėtum, tai truks ilgai, todėl nešvaistyk laiko beprasmiams romaniūkščiams. Susitelk į tą, kuriam puoselėji rimtų jausmų. Atmink, kad šalia tikrojo Romeo turi jaustis nuostabiai, o ne šiaip sau. Leisk romanui įsibėgėti per bendrą kelionę kovą ar gegužę. Tačiau jei iki rudens taip nieko ir nesusirasi, lapkritį nekaltas flirtas gali virsti stogą raunančiu romanu. Nenustebk, jei tai įvyktų darbe. Beje, vaikinui gali prireikti daugiau laiko išdrįsti žengti pirmą žingsnį – tiesiog tu tokia nuostabi, kad jam kurį laiką bus nedrąsu.

Seksualios dienos
2 10, 3 31, 12 2

Nauja pradžia
Gali drąsiai pradėti savo verslą.

Šaulys
11 22–12 21

Gyvenimo verpetai
Tavo ateitis atrodo ohoho. Susitelk į naujų ryšių mezgimą ir spontaniškas savaitgalio keliones – patirsi puikių emocijų. Jeigu jau kurį laiką galvoji apie naują projektą (ką nors susijusio su komunikacija ar rašymu), imkis – susižersi nemenką pelną. Sėkmė turėtų aplankyti liepą, o rudenį jau viskas slys kaip per sviestą. Pasinaudok uždirbtais pinigais ir atnaujink namus ar spintos turinį. Eini teisingu keliu ir tau būtina atrodyti gerai!

Sėkmingos dienos
7 10, 8 23, 11 9

Meilės aistros
Kuo daugiau klausysi, tuo daugiau šansų, kad būsi išgirsta. Jei turi mylimą žmogų, neversk jo įgyvendinti tavo planų, kurie jam ne itin prie širdies, ir atvirkščiai. Verčiau leiskite drauge laiką darydami tai, kas abiem teikia malonumo. Vieniša? Susitelk į savo socialinį gyvenimą – gali būti, kad pažįstamo pažįstamas taps kai kuo daugiau. Tavo idealus partneris – tas, kuriam kaip ir tau patinka smagiai leisti laiką. Jausmai įsiplieks pavasarį, tad birželį, jei norėsite sutvirtinti santykius, drąsiai planuokite bendrą kelionę.

Seksualios dienos
3 6, 4 24, 6 13

Nauja pradžia
Gali pradėti mokytis to, kas tave domina, – gal net ir studijas nuotoliniu būdu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis