Atlik testą ir išvenk netikėtos grožio klaidos - tave sendina netinkančios spalvos

Pasirinkus gymiui tinkančias spalvas, tavo oda švytės atrodys gyvybinga ir skaisti. Jei makiažui naudosi netinkamas, atrodysi lyg nuvarguis ar serganti. Štai keli būdai, kaip išsiaiškinti savo spalvinį tipą.

Sužinojusi, kurie - šalti ar šilti - pustoniai tau tinka labiau ir juos pritaikiusi, akimirksniu atrodysi gyvybingesnė, išraiškingesnės, o oda sveikai spindės. Atspalvių skirstymas į šiltus ir šaltus galioja ne tik kalbant apie aprangą, bet ir makiažą. Tinkamai parinktos makiažo spalvos tave privers švytėti.

Tačiau nepamiršk, kad kaip ir visur būna išimčių. Nors priklausai šaltai spalvinei gamai, gali būti, kad ir vienas kitas šiltas atspalvis tau puikiai tiks. Yra ir neutralių spalvų (tai tarsi šiltų ir šaltų mišiniai), kurios tinka tiek vienoms, tiek kitoms.

1. ŽVILGTELK Į RANKAS

Pažvelk į vidinę riešo pusę - kokio atspalvio tavo venos? Jei jos labiau mėlynos, greičiausiai priklausai šaltų tonų kategorijai, jei žalsvos - šiltų. Žalsvas atspalvis atsiranda dėl to, kad venas dengia gelsva oda, juk žinai seną spalvų maišymo taisyklę: mėlyna + geltona = žalia.

2. METALŲ MYSLĖ

Ar pastebėjai, kokio metalo papuošalai tau tinka labiau. Jei veidas spindi, atrodo gyvybingas, o akys žiba, kai pasipuoši sidabru - esi šaltų tonų, jei auksu - šiltų. Tačiau nesipainiok: klausiame, ne kokie papuošalai labiau patinka, o TINKA.

3. NEUTRALIOS SPALVOS

Pagalvok apie neutralias spalvas. Ar geriau atrodai vilkėdama baltus, juodus ir pilkus drabužius, ar - dramblio kaulo ir rusvų atspalvių? Jei pirmasis variantas - priklausai šaltiems tonams, jei antrasis - šiltiems.

4. GYMIS

Atkreipk dėmesį į savo gymį: kokios spalvos tavo akys, natūralūs plaukai. Dažniausiai priklausančios šaltų tonų skalei turi mėlynas, pilkas arba žalias akis, o jų plaukai yra šviesūs, rudi arba juodi. Atrodo, kad natūrali plaukų spalva tarsi meta melsvą, pilkšvą ar violetinį atspalvį.

5. SAULĖ

Galima pastebėti, kad neretai šaltos spalvinės gamos merginos po deginimosi pirmiausia odą nudega, ji tampa jautri ir rausva. Vėliau oda gali gražiai paruduoti, tačiau pirminis efektas - rausvumas. Šiltų tonų merginos įdega be kliūčių, oda iš pat pradžių pamažu įgauna rudai auksinį atspalvį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis