3 Zodiako ženklai, kuriems sausio mėnesį pasiseks labiausiai

Žiūrint iš astrologinės pusės, sausis - labai įdomus mėnuo: prasidėjęs pilnatimi, ja ir pasibaigs. Tai tinkamas metas atsikratyti blogų įpročių, atskleisti savo potencialą, pradėti naują etapą. Tačiau kartu auga emocinė įtampa, kurią būtina suvaldyti. Pažvelkime, kuriems Zodiako ženklams šis mėnuo bus pats palankiausias.

Ožiaragis

Šiam Zodiako ženklui sausio mėnuo iš tiesų reikšmingas. Esi kupina jėgų ir ryžto pasiekti savo tikslus, o padės šiame kelyje tavo globėjas Saturnas. Periodas tinkamas vidiniam ir išoriniam perversmui, tad drąsiai investuok į ne tik į savo tobulėjimą, bet ir į išvaizdą. Karjeros srityje kardinalių pokyčių nebūtina imtis, gali daug ką pakeisti ir esamoje situacijoje. Tereikia viską susidėlioti į minčių lentynėles, nustumti į šoną emocionalumą ir pokyčių link žengti vadovaujantis racionalumu.

Skorpionas

Skorpionams sėkmę jau kurį laiką užtikrina jų globėjas Jupiteris, įžengęs dar 2017 metų spalio mėnesį. Sausio mėnesį planetų įtaka dar labiau sustiprės, nes į areną žengia galingasis Marsas, dovanojantis tau kovingumo jausmą. Motyvacijos ir energijos tikrai netrūks, tad gali drąsiai šoktelėti į viršų be didelių pastangų. Sėkmė Skorpionų laukia ir meilės srityje. Galimos naujos pažintys, kurios peraugs į ilgalaikius santykius. Šiuo atveju tau svarbu išlikti nepriklausoma: mėgaukis rodomu dėmesiu, tačiau nepulk stačia galva į meilės verpetą ir pasilik laiko sau.

Liūtas

Sausis padovanos Liūtams karjeros šuolio galimybes. Dabar pats metas įjungti maksimalią pavarą ir parodyti viską, ką sugebi. Nors esi įpratusi ne kalbėti, o veikti, šį mėnesį vertėtų elgtis priešingai - daugiau energijos skirk idėjų generavimui ir pristatymui, o realizaciją palik vėlesniems etapams. Sausio 31 dieną Mėnulio užtemimas vyks tavo Zodiako ženkle, tad mėnesį pabaik ir vasarį pradėk atsiribodama nuo darbų ir skirdama laiko savo artimiesiems.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis