Tavo Zodiako ženklo iššūkiai pirmąjį 2018 metų pusmetį

Avinas. Tavęs laukia abejonės karjeros ir tolimesnio gyvenimo kelyje. Norėsis kažką keisti, tačiau racionalus protas stabdys nuo pokyčių, baiminsiesi prarasti stabilumą ir tvirtą pagrindą po kojomis. Bet tu juk žinai, kad išeitį rasi iš bet kokios situacijos, tiesa?

Jautis. Daugiausiai klausimai kils asmeniniame gyvenime. Reikia kažką keisti ar geriau nuryti gumulą ir išlaukti? Tiesiog plaukti pasroviui ar vis dėlto reikia kovoti dėl savo asmeninės laimės? Skuboti sprendimai nėra tavo pasirinkimas, tad ir šiuo atveju geriau palaukti.

Dvyniai. Kai kurie santykiai būna toksiški ir tiesiog nuodija tavo gyvenimą. Atėjo apsivalymo metas, kuomet teks išbraukti tuos, kurie tave skaudino ar vis dar skaudina.

Vėžys. Kovosi pati su savimi. Tavo nepasitikėjimas kliudo judėti į priekį, todėl metas keistis. Nustok save kritikuoti ir mokykis savyje įžvelgti gerąsias savybes. Gabumų tau nepagailėta, tik kažkodėl tu pati jų nevertini, o kol neišmoksi savęs pateikti, kiti tavo gerųjų savybių taip pat nepastebės.

Liūtas. Tavęs laukia kova su praeitimi. Sunku nubraukti praeities nuoskaudas ir paleisti, tačiau tą būtina padaryti, jei nenori stovėti vietoje. Gali būti, kad į tavo gyvenimą sugrįš žmogus iš ankstesnių laikų ir kils pagunda viską pradėti iš naujo. Gerai apie tai pagalvok, nes jūsų keliai išsiskyrė tikrai ne be priežasties.

Mergelė. Stengiesi viską suspėti ir tuo pačiu padaryti nepriekaištingai gerai, tačiau kiekybė ir kokybė koja kojon nežengia. Viso pasaulio darbų neaprėpsi, tad reikės pasirinkti, kam skirsi daugiausiai savo dėmesio. Nori mūsų patarimo? Darbai niekur nepabėgs, o nekurstomi santykiai greitai atšąla, tad...

Svarstyklės. Ne visada moki teisingai paskirstyti savo finansus, tad ir šiais metais būtent tai gali kelti didžiausią galvos skausmą. Galvosi, kaip galėtum sutaupyti, bet kur kas geresnis variantas tavo atveju ieškoti kaip daugiau uždirbti. Tu labai imli, turi beprotišką charizmą ir daugybę talentų, tad visi keliai atviri, tereikia nepatingėti ir imtis darbų.

Skorpionas. Metas pasirūpinti savo sveikata. Nuolatos kartoji, kad metas keisti gyvenimo būdą, bet vis atidedi kitai dienai, savaitei ar mėnesiui. Pradėk dabar pat! Tau ypatingai svarbu atrasti atpalaiduojančią veiklą, kuri padės įnešti balansą į tavo permainingą kasdienybę. Susireguliavusi savo emocijas pamatysi, kaip viskas stos į savas vietas.

Šaulys. Laukia kova su savo vidiniais demonais. Susikaupė pernelyg daug neigiamos energijos, kuri išlenda netinkamiausiu laiku ir netinkamiausioje vietoje. Turi išsivalyti savo sielą, tik tuomet galėsi drąsiai žengti į ateitį. Tavo pyktis ir negatyvios emocijos trukdo tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime.

Ožiaragis. Teks pakovoti su savo jausmais. Didžiuojiesi savo nepriklausomybe ir mokėjimu išgyventi, tačiau su kiekviena diena tai tampa vis tvirtesne uždanga, už kurios slepiasi tikroji tavo asmenybė. Nereikia bijoti parodyti tikrosios savęs, nereikia bijoti atsiverti ir leisti kitiems tau padėti.

Vandenis. Ramybės neduos egzistenciniai klausimai. Atrodys, kad viskas, ką darai, tiesiog beprasmiška, o tu švaistai savo laiką tam, kas neduoda jokios naudos. Tai ne tiesa. Kiekvienas mūsų gyvenimo etapas turi reikšmę mūsų ateičiai, tad ir tu nesi išimtis. Tiesiog palauk ir kol kas ramiai plauk pasroviui.

Žuvys. Laukia kova su vienatvės jausmu, tačiau čia gali padėti tik pati sau. Tu niekuomet nesi vieniša, aplink tave daugybė mylinčių draugų, tik kažkodėl esi linkusi matyti daugiau juodo, nei balto. Turi keisti savo mąstymą ir mokytis įžvelgti geruosius dalykus, kurių tavo gyvenime tiesiog apstu. Nukreipk savo mintis į kokį nors konkretų tikslą ir nustok analizuoti kiekvieną gyvenimo menkniekį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis