Patys pačiausi Zodiako ženklai

Kiekvienas Zodiako ženklas - kažkuo išskirtinis. Štai Avinukai - labai seksualūs, o Vėžiai - šeimyniški. Paskaityk apie save!

AVINAS – pats seksualiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai labai energingi, patrauklūs, charizmatiški ir aistringi. Jeigu gyvenime randa tinkamą partnerį – lovoje gali pamiršti visus tabu ir išdarinėti tooookius dalykėlius, kad ausys raustų išgirdus! Lovoje taisyklės Avinams negalioja. Leidžiama viskas, kas teikia malonumą.


JAUTIS – pats taktiškiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai turi gana tvirtą savo nuomonę, tačiau nemėgsta konfliktuoti, net ir kritinėse situacijose stengiasi susivaldyti bei išlaikyti taktiškumą (nors galiausiai vis tiek padarys taip, kaip patys norės).


DVYNIAI – pats sėkmingiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai dažnai atsiranda tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Iš kitos pusės – nė vienas kitas Zodiako ženklas neturi tiek optimistiško požiūrio ir energijos, kiek Dvyniai. Gal būtent tai ir yra esminė jų sėkmės priežastis? Juk kai kiti nuleistų rankas, Dvyniai drąsiai žingsniuoja tolyn ir bando tol, kol jiems pavyksta.


VĖŽYS – pats šeimyniškiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai pilnavertę laimę dažniausiai atranda tik tuomet, kai sukuria šeimą, o šeima jiems – visuomet pirmoje vietoje. Tiesiog pavydėtinas požiūris į santykius, vaikų auklėjimą ir viską, kas susiję su savais namais ir artimaisiais.


LIŪTAS – pats rūpestingiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai itin tvirti, visuomet turintys savo nuomonę ir mokantys už save pastovėti. Tačiau kuomet kalba pasisuka apie artimiausius žmones, Liūtai padarys viską, kad tik jų brangiausiems būtų kuo geriau.


MERGELĖ – pats patikimiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovams labai svarbi ištikimybė asmeniniuose santykiuose ir patikimumas dalykine bei draugiškąja prasme. Jie nenešioja gandų, laikosi duoto žodžio ir šiaip stengiasi gyventi pagal teisingumo principus.


SVARSTYKLĖS – pats draugiškiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai be nuotykių ir bendravimo tiesiog negalėtų gyventi. Svarstyklės sėdi namuose? Vadinasi kažkas ne taip! Jų kasdienybė – nesibaigiantis ėjimas į priekį ir ieškojimas kažko naujo, dar nepatirto. Be gausaus draugų rato ir emocijų audros Svarstyklės nebūtų Svarstyklės.


SKORPIONAS – pats nuožmiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai turi oooooi kokią gerą atmintį! Jeigu jau prikiaulinsi Skorpionui – atleidimo nelauk. Šiuo klausimu Skorpionai griežti. Vieną kartą sugriausi jo pasitikėjimą, antro šanso greičiausiai nebegausi.


ŠAULYS – pats harmoningiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai labai harmoningi – patrauklūs tiek išore, tiek vidumi. Nors negalima sakyti, kad išorinis patrauklumas tolygus seksualumui. Tiesiog šie žmonės sugeba atrasti savyje aukso viduriuką – visuomet pastebimi, bet neišsišokantys.


OŽIARAGIS – pats uždariausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai labai mėgsta bendrauti ir atvirai reikšti savo nuomonę, tačiau tai – tik tam tikras įvaizdis. Iš tiesų Ožiaragiai praktiškai niekuomet viešai nerodo savo tikrųjų jausmų ir stengiasi su emocijomis susidoroti patys. Na, nebent šalia turi žmogų, kuriuo labai pasitiki.


VANDENIS - pats išradingiausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai tiesiog naujų idėjų generatoriai! Ten, kur kiti nemato nieko, Vandenis gali įžvelgti neaprėpiamas galimybes. Tik štai idėjų įgyvendinimą geriau palikti kam nors kitam. Vienas žmogus juk negali daryti absoliučiai visko!


ŽUVYS – pats atspariausias Zodiako ženklas

Šio ženklo atstovai įprastai vadinami pačiais jautriausiais. Iš tiesų taip ir yra, tačiau retas kuris susimąsto, kad emociškos Žuvys sudėtingose situacijose pradeda plaukti kartu su srove ir visuomet išplaukia!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis