Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Laukia itin įdomus, įvykių kupinas mėnuo. Liepos 1-ąją ir 31-ąją pasirodysianti pilnatis pažadins romantinius jausmus. Tačiau drauge pastebimas net penkias savaites truksiantis retas reiškinys – Venera judės atbuline eiga. Vadinasi, įvykius teks sulėtinti. Gali svarstyti, kas tau tikrai rūpi, tačiau svarbius darbus atidėk iki rugsėjo.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: gebėjimą padėti. Visi žino, kad esi patikima draugė – sunkiais momentais tavimi visada galima pasikliauti.
Tau trūksta: gebėjimo sustoti laiku. Kartais persistengi kišdama nosį į kitų žmonių asmeninius reikalus.
Mados pojūtis: jūros motyvai – tavo silpnybė. Nieko keista, juk esi vasaros dukra.
Tau malonumą teikia: puiki vakarienė su artimiausiais draugais. Tobulas vakaras!
Gundymo stilius: greitukų nesikratai, tačiau stipriausiai tave sujaudina ilgi meilės žaidimai. Lėtai vinguriuojanti melodija, žvakės, švelnūs prisilietimai – štai tavo romantika.
Šį mėnesį: pradžioje ypač sustiprės nuojauta. Atidžiai sek savo instinktus. Laikas patikrinti pojūčius išmuš labai greitai – pirmosiomis mėnesio dienomis. Liepos 1-oji ir 6-oji – tinkamiausios dienos pasimatymams. Rūkas, apgaubęs svarbius dalykus, prasisklaidys. Karjeros veiksmus planuok nuo 15 dienos, prasidėjus jaunačiai. Mėnesio pabaigoje būtinai sutvarkyk finansinius reikalus.
Tavo metai: būk pozityvi. Šie metai labai tinka kan nors keisti ir transformuoti. Pasvarstyk, kas tau sekasi geriausiai, ta kryptimi ir judėk. Rūpinkis kūnu ir siela. Tik tokiu būdu nepraleisi progos pasinaudoti tinkamomis galimybėmis rugpjūtį ir lapkritį.
Tau reikia: naujo hobio – vaizduotei lavinti.

Tavo meilės sielos dvyniai
Jautis: esate lojalūs meilužiai, vienas kitą gebate paguosti, paremti.
Skorpionas: aistringos sielos, abu sukuriate saugią erdvę, kur galite visiškai atsiskleisti.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Tavęs laukia labai svarbus mėnuo! Būsi nepaprastai žavi. Nagi, kuris gerbėjas verčia stipriau plakti širdį? Ką jauti, parodyk jam liepos 22-ąją. Nuo 25 dienos vertėtų aprimti. Tą metą skirk apmąstymams, kokia partnere norėtum tapti.
TAU REIKIA: pripažinti sau, ko iš tiesų trokšti.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: daugiau įžanginių glamonių. Ir šiaip daugiau glamonių – jam reikia prasiblaškyti prieš priimant svarbius sprendimus.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Liepa skirta santykiams su draugais puoselėti. 6 dieną aistros žiežirbos gali pažirti tarp tavęs ir vaikino, kurį iki tol laikei tik bičiuliu. Įvertinti situaciją galėsi tik nuo 18 dienos, kai į tavo ženklą įžengs jausmingoji Venera.
TAU REIKIA: giliai įkvėpti ir pasikliauti nuojauta. Sutvarkyk visus nebaigtus reikalus, kad galėtum pradėti naują etapą.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: nesisielok, jei jis atrodys neryžtingas. Jis tikrai suvokia, ką jam reiški, ir tai būtinai parodys.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Tikėkis nepaprastų karjeros galimybių! Liepos 5-oji – tobula diena pažintims megzti. Nuo 25 dienos gali kilti problemų draugystės fronte, tačiau neeikvok laiko tiems, kuriais negali pasikliauti.
TAU REIKIA: liautis nervintis dėl kitų ir pakovok dėl savęs! Tai ypač bus aktualu liepos 6-ąją.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: kaip ir visoms Svarstyklėms, tavajam nepatinka konfliktai. Padėk jam išspręsti problemą darbe.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Idealus mėnuo atostogauti. Nuo liepos 4 dienos dink iš miesto ir išbandyk ką nors nauja. Kai kurie drąsūs mėginimai pravers nuo liepos 14-osios, kai darbe teks susidurti su iššūkiais. Pasitikėk savimi, ir tavo idėjos bus įvertintos!
TAU REIKIA: atnaujinti kokį nors seną projektą. Nemanyk, kad jis niekam tikęs.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jis – vyras su misija. Leisk jam suprasti: tiki juo ir visais jo talentais.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Karštas, seksualus mėnuo. Nukrypk nuo įprastų normų liepos 3-iąją: tai – geriausia metų diena eiti į pasimatymus. Būk atvira nuotykiams, ir mėgausiesi kvapą gniaužiančia naktimi.
TAU REIKIA: keisti įprastus scenarijus. Bandyk, ką nors nauja, tai įkvėps tave naujiems iššūkiams.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin aistringas, tad nusiteik pašėlusioms naktims.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Liepos 1-osios pilnatis atvers duris epinei meilės nakčiai, o visas likęs mėnuo alsuos romantika. Tavo santykių zonoje karaliaus Marsas, Merkurijus ir Saulė. Konfliktų išvengsi plaukdama pasroviui.
TAU REIKIA: pamiršti senus pykčius. Ypač nuo liepos 25-osios.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: kai jis pamėgins padaryti tau įspūdį atverdamas savo jautriąsias savybes, pašnibždėk jam į ausį, kaip stipriai tai vertini. Parodyk tai kur kas labiau įtikinamais veiksmais.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Liepos pradžioje atskleisk išmintingus planus, kuriuos kurpei darbe. Mėnesio 12-oji tinka naujiems potyriams. O kai liepos 31-ąją atriedės pilnatis, pasitaikys geriausia proga rasti naują meilę.
TAU REIKIA: kuo daugiau sportuoti – tik tokiu būdu protas ir kūnas bus pasirengę bet kam bet kuriuo momentu.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: padėk jam atitrūkti nuo darbų ir prasiblaškyti.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Išleisk į laisvę savo vidinį vaiką! Gali būti, kad jis susiras lygiai tokį pat žaismingą partnerį ir pritrauks naujų gerbėjų. Liepos 8-ąją tavo žavesys ir kūrybingumas pasieks piką. Pasinaudok juo geriems (savo) tikslams pasiekti.
TAU REIKIA: pasinaudoti galimybe. Liepą likimas tau palankus.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jo noras mėgautis gyvenimu dabar bus kaip niekad ryškus. Užsidarykite miegamajame – ir pirmyn.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Staigmenos namuose ne visada būna malonios, bet tos, kurios laukia tavęs, bus tik geros. Tikėkis jų 16 dieną – kai susitiks Merkurijus ir ryžtingasis Marsas.
TAU REIKIA: energijos antplūdžio. Perstatyk baldus, pamerk gėlių. Pamatysi, iš karto pasijusi geriau!
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: tavo mylimasis yra linkęs būti namuose. Leisk jam suprasti, kad galima šauniai praleisti laiką ir su kitais arba... tik su tavimi.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Pamiršk ramybę ir padaryk viską, ką gali, kad iš visų laukiančių socialinių renginių išspaustum maksimumą. Nuo liepos 25-osios susitelk į namus: jų tvarkymas suteiks tau naujų jėgų.
TAU REIKIA: produktyviai susidėlioti darbotvarkę, kad šėldama ir sukdamasi susitikimuose rastum laiko ir sau.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jo darbotvarkė šį mėnesį bus visiškai užpildyta. Stenkis, kad lygiai taip pat užimtas jis būtų ir naktį.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Darbe esi ant bangos. Ypač svarbus proveržis laukia liepos 3 dieną. Tavo valdovas, išmintingasis Merkurijus, liepos 23 dieną pajudės į savimi pasitikintį Liūtą. Viskas kreipsis į tavo naudą.
TAU REIKIA: išlikti susikaupusiai. Nesvarbu, kad ir kaip vienas vaikinas mėgintų tave išblaškyti.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: pasveikink jį, kai baigsis jam svarbus projektas. Pamatysi, jis bus tikrai dėkingas ir tą dėkingumą labai išraiškingai pademonstruos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis