Šį savaitgalį – išskirtiniai renginiai

Toliau žengiant į vasaros gilumą Lietuvos didžiųjų miestų terasose netyla muzikos garsai, o klubų šokių salėse karšta labiau, jei pajūryje! Šį savaitgalį Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos muzikos erdvėse organizuojami renginiai bus išskirtiniai ir nepakartojami, tad juos praleisti būtų tikras nusivylimas.

Turbūt linksmiausia vakaronė Kaune ketvirtadienį, liepos 9 d., vyks Ryšių kiemelyje 837. Proper Heat Center Of The World albumo pristatymas. Grupė „Proper Heat“ gerai visiems žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Vokalistas ir tekstų autorius Karolis Ramoška, saksofonistas ir muzikos kūrėjas Vitalijus Rodevičius a.k.a Saxtone bei diskžokėjas ir prodiuseris Martynas Moška a.k.a Martin Virgin – šie trys vaikinai stengiasi užvaldyti muzikos pasaulį savo disco, jazz, hip hop, deep house ir indie melodijomis. Ketvirtadienio vakarą „Proper Heat“ scenoje pasirodys kartu su gitaristu Ryčiu Taraila, bosistu Gediminu Andriškevičiumi bei būgnininku Jonu Lengvinu. Visi kartu vaikinai pristatys naują, kartu su Didžiosios Britanijos leidybinės kompanijos „Nang Records“ pagalba išleistą albumą „Center Of The World“. Liepos 9 dieną Ryšių kiemelyje skambės adult pop disco ritmai.

Vilniečiai ketvirtadienio vakarą džiaugsis išskirtiniu, pasaulinio pripažinimo sulaukusios grupės koncertu. Apocalyptica – Shadowmaker turo koncertas skambės Nacionaliniame muziejuje LDK valdovų rūmuose. Tiek tie, kas domisi klasikine muzika, tiek tie, kuriems patinka sunkusis metalas, yra šios grupės gerbėjai. Ši grupė viena iš nedaugelio pasaulyje, kuri taip meistriškai sugeba suderinti klasikinių styginių instrumentų skambesį su sunkiojo metalo dvasia. Lietuvoje jau ne pirmą kartą viešėsiantys atlikėjai pristatys savo aštuntą studijinį albumą „Shadowmaker“, kuris buvo išleistas šių metų balandžio mėnesį. Grupės „Apocalyptica“ melodijos nepalieka abejingų!

Liepos 10-osios dienos vakarą, penktadienį, Vilniaus Pabo Latino klube vyks išskirtinis vakarėlis „Nuspalvink vasarą!”. Ekskliuzyvinis, ryškiaspalvis, madingas, melodingas ir užburiantis – toks vakaras jūsų laukia apsilankius Pabo Latino! Išskirtinumu bei unikalumu pasižyminti dizainerė Agnė Kuzmickaitė bei stulbinančio balso savininkas, muzikantas Saulius Prūsaitis surengs jungtinį šou. Vakaro metu galėsite išvysti daug dėmesio susilaukusią dizainerės vasaros kolekciją bei išgirsite specialiai šiam vakarui sukurtą atlikėjo Sauliaus Prūsaičio programą. Visą renginį vainikuos įspūdinga 3D suknelė, kuri tikrai paliks neišdildomą įspūdį! Ateikite ir pajuskite tikrą ryškiaspalvę vasarą!

Klaipėdiečius penktadienį linksmins įspūdingo grožio merginų muzikos grupė Pinup girls. PORT night club by BarBar‘a pristato išskirtinį šios grupės koncertą. Šių seksualių, užvedančių, intriguojančių merginų pasirodymai nepalieka abejingų, o jų dainas žino ir dainuoja visi kartu. Liepos 10 dieną Klaipėdoje nebus kito tokio linksmo vakarėlio kaip PORT night club by BarBar‘a. Privalote tai pamatyti ir išgirsti!

Romantiškai nusiteikusius sekmadienio vakarą kviečiame į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kur vyks Lino Adomaičio akustinis koncertas. Liepos 12 d., Kairėnų vasaros festivalyje vyks išskirtinis vieno populiariausių Lietuvos atlikėjų koncertas. Išskirtinis šis koncertas yra dar ir todėl, jog Linas Adomaitis retai kada pristato savo akustinių koncertų programą sostinėje. Atlikėjui scenoje pritars gitaristas Andrius Murencovas (Paco), o akustinė programa, parengta šių dviejų atlikėjų, jau yra skambėjusi ir patikrinta daugelyje festivalių scenų. Šio koncerto metu atlikėjas žada pristatyti ne vieną staigmeną, tad apsilankyti jame - išskirtinis privalumas ir būtinybė!

Renginiai Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje – visus juos galite sekti ir stebėti internetinėje svetainėje Kur.lt. Kur.lt tai ne tik renginių gidas tavo mieste, čia taip pat galima rasti Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos miestų restoranų, kavinių bei barų adresus. Tad visuomet žinosite kur galima ieškoti vietos skaniai papietauti ar pavakaroti su draugų kompanija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis