Rugpjūčio mėnesio HOROSKOPAS

Visą mėnesį meilės planeta Venera judės atbuline eiga, tad dominuos ne veiksmas, o susimąstymas. Nustok dūsauti dėl buvusių romanų! Viskam vadovauja Jupiteris – rugpjūčio 11-ąją jis atkeliauja į pedantiškąją Mergelę, todėl įkvėps tave imtis drąsių žingsnių darbe. Tai padarys tinkamą įspūdį svarbiems asmenims.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: charizmą. Tavo spinduliuojama energija ir gebėjimas mėgautis gyvenimu nušviečia kiekvieną tavo žingsnį.
Tau trūksta: nuosaikumo. Tavo dramatiškumas ir stiprus pasitikėjimas savimi kitus kartais gali trikdyti.
Mados pojūtis: kuo daugiau, tuo geriau! Tau patinka švytėti auksu.
Tau malonumą teikia: stilinga vakarienė, per kurią esi didinga šeimininkė.
Gundymo stilius: esi liūtė kiekviena savo kūno dalele. Mylimajam niekada nekils abejonių, kas yra tikroji jo džiunglių karalienė.
Šį mėnesį: Venera tavo ženkle vis dar juda atbuline eiga, todėl teks iš naujo įvertinti savo romantiškus tikslus ir prioritetus. Gali jausti norą veikti, kai atkaklusis Marsas rugpjūčio 8-ąją atkeliaus į tavo ženklą. Tačiau neskubėk! Dabar – tinkamas metas stebėti ir laukti, nesvarbu, kaip magėtų žengti drąsų žingsnį. Rugpjūčio 11-ąją į tavo pajamų būstą atkeliauja Jupiteris, tad tikėtinas finansinės padėties pagerėjimas. Pasilepink kuo nors dailiu.
Tavo metai: didžiulį potencialą klestėti turi tiek tavo santykiai su senais draugais, tiek nauji ryšiai. Stiprink komandinę dvasią ir dalinkis gaunamu dėmesiu su kitais – tai primins kitiems, kodėl jie nori būti tavo pusėje. Tik tikėk tuo, ką darai, ir judėk pirmyn. Pakankamai laiko visoms savo pergalėms atšvęsti turėsi gruodžio mėnesį.
Tau reikia: naujo hobio – vaizduotei lavinti.

Tavo sielos dvyniai meilėje
Šaulys: esate saugus, vienas kitą stipriai palaikantis duetas. Drauge judviejų laukia nuotykių kupinas gyvenimas.
Vandenis: neįprasti, unikalūs jo mąstysenos vingiai paspaus visus reikiamus mygtukus. Pažadinate geriausias vienas kito ambicijas.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Judėk toliau! Rugpjūčio 11-ąją į tavo ženklą atkeliauja Jupiteris. Tai bus viena geriausių dienų tavo gyvenime. Ji suteiks daugybę galimybių kitai vasarai. 29-ąją tavo santykių zonoje suspindės pilnatis – pasirenk meilei.
TAU REIKIA: aiškiai išdėstyti savo poreikius.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jo pasitikėjimas savimi labai sustiprės. Parodyk, kad palaikai visas jo svajas.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Problemos su draugais – nebesuprasi, kurie ten ką rezga tauuž nugaros. Viskas išaiškės rugpjūčio 4-ąją, kai Venera susijungs su Jupiteriu: suprasi, kas tave palaiko. 8 dieną atsikratyk tų, kurie nusiteikę prieš tave.
TAU REIKIA: bent vienos SPA dienos, kad galėtum visiškai atsipalaiduoti.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis suks ratais, niekaip negalės priimti sprendimų. Pasikalbėk su juo – tai padės jam apsispręsti.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Jei sieki paaukštinimo ar didesnio atlyginimo, neprarask budrumo ir atidžiai sek ženklus, kurie parodys, kada geriausia žengti reikiamą žingsnį. Atsakymai pradės plaukti mėnesio viduryje, kai Saulė susijungs su Venera tavo šlovės ir sėkmės zonoje. Panašiu metu smarkiai įkais ir tavo meilė.
TAU REIKIA: būti lanksčiai darbe – net kai kiti neprognozuojami.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: darbe jam – sunkus metas. Subtiliai patark, kad daugiau diplomatijos tikrai padėtų.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Taip stipriai neskubėk – kurį laiką norą keliauti teks atidėti. Rugpjūčio 3-iąją labai sustiprės intuicija, tad klausyk jos. Itin laiminga diena – rugpjūčio 7-oji. Gali sulaukti teigiamo bosų dėmesio.
TAU REIKIA: subalansuoti entuziazmą su praktiškumu – tada sužibėsi.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: šiomis dienomis tavo brangusis lengvai nuklysta mintimis kur nors kitur. Primink jam, kad esi šalia.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Ir toliau analizuok savo santykius, asmeninius siekius. Kai rugpjūčio 2-ąją praktiškasis Saturnas pajudės tiesiai, suprasi, kas yra teisinga. Maždaug 26 dieną ištrūk į kelionę.
TAU REIKIA: šiek tiek daugiau prieskonių miegamajame.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jam netrūksta puikių minčių, tačiau gali kankinti nesaugumo jausmas. Parodyk, kaip vertini jo entuziazmą.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Gali kilti minčių atnaujinti romaną su buvusiu gerbėju ar net įklimpti į ką nors giliau su sena meile. Bet kuriuo atveju kibirkštys skils rugpjūčio 19-ąją.
TAU REIKIA: būti atvirai visoms meilės ir romantikos galimybėms.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį esi jo žvaigždė Vakarė. Tau tik reikia gulėti ir nukreipti jį tinkama kryptimi...

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Pakeisk savo sporto rutiną – kaipmat pajusi energijos antplūdį. Rugpjūčio 23-iąją Saulė stumtelės pirmyn tavo meilės gyvenimą. Tuo metu pasijusi itin pasitikinti savimi. Pasižymėk 29 dieną – ji bus ypatinga.
TAU REIKIA: bičiulės, kuri kartu sportuotų ir taip stiprintų motyvaciją.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis pertvarko darbotvarkę ir prioritetus. Būk lankstesnė, ir jis tikrai tau ras laiko.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Rugpjūtis – transformacijos metas. Pademonstruok pasauliui savo vidinę ugningą deivę – ir švęsi pergalę, dėl kurios stengeisi. Tik nepamiršk žmonių, kurie padėjo tau tai pasiekti. Rugpjūčio 14-ąją jaunatis gali dovanoti naują meilę ar nušviesti platonišką draugą kita šviesa.
TAU REIKIA: kitokio, šviežio požiūrio į vis iškylančią tą pačią problemą.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jo vidinis klasės juokdarys trokšta dėmesio. Įvertink jo sąmojį.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Planetos tinkamai išsidėstys tavo namų ir šeimos zonoje, tad prasideda idealus metas pabendrauti su šeima. Šiuo klausimu labiausiai tinka pirmoji mėnesio pusė, nes nuo rugpjūčio 23-iosios tavo dėmesys nukryps į kur kas intymesnius širdies reikalus.
TAU REIKIA: nepamiršti kvėpuoti, kai šeimos barnis smarkiai ištampys nervus.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: kai jam bus sunku, parodyk, kad esi puiki klausytoja.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Dėl nesusikalbėjimo tavo sunkiam darbui gali grėsti visiškas žlugimas, tačiau išlik rami. Būsi apdovanota net dviem auksinėmis dienomis – rugpjūčio 6-ąja ir 12-ąja. O 26 dieną iš širdies atsipalaiduok.
TAU REIKIA: įgyti naujų profesinių įgūdžių, kurie perkeltų tave į naują lygį.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: vieną savaitgalį skirkite atsipalaiduoti. Jokių skambučių – tik judu ir malonumas būti dviese.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Tavo finansinė situacija atrodo puikiai! Tačiau užuot leidusi pinigus, investuok juos į ateitį. Nuo rugpjūčio 15-osios daugiau bendrauk.
TAU REIKIA: mažiau daiktų! Peržiūrėk namus ir atsikratyk visko, ko tau nereikia.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: vasara buvo turininga, tad jo finansinė padėtis galėtų būti ir geresnė. Tačiau smagiai leisti laiką galima ir nemokamai. Pakviesk jį į iškylą šalia namų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis