Geriausi vakarėliai: liepos 30- rugpjūčio 1 d.

Šis savaitgalis – išskirtinis. Taip yra ne tik dėl to, jog prasidės paskutinis vasaros mėnuo. Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį kiekvienais metais vyksta du vieni geriausių muzikos ir pramogų festivalių Lietuvoje. Tačiau tie, kurie liks didžiuosiuose miestuose tikrai neliūdės – koncertų, vakarėlių ir renginių netruks ir bus iš ko pasirinkti.

Mažąjį savaitgalį pradėkite Kaune, Ryšių kiemelyje 837, kur koncertuos Biplan + Colours of Bubbles. Vienos geriausių grupių Lietuvoje! „Biplan“ – scenos veteranai, švenčiantys jau dvidešimties metų jubiliejų scenoje. Jų gerbėjų gretos vis dar didėja, o jie nenustoja jų stebinti naujais kūriniais. Draugiški, nuoširdūs, atviri, be galo linksmi ir nepakartojami – tokie yra amžinai jauni „Biplan“ vyrukai. „Colours of Bubbles“ – dar vis kylanti grupė muzikos pasaulyje. Savo koncertus ši grupė rengia ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Šiais metais laimėjusi geriausios metų roko grupės nominaciją M.A.M.A apdovanojimuose „Colours of Bubbles“ džiugins susirinkusius naujomis bei jau spėjusiomis išpopuliarėti dainomis. Nepraleiskite šio koncerto ketvirtadienį, liepos 30 d.

Paskutinį liepos vakarą, penktadienį, liepos 31 d., PORT night club by BarBar’a Klaipėdoje surengs merginų svajonių jaunikis, unikalus atlikėjas Lietuvoje – Justinas Jarutis. Charizmatiškas atlikėjas, atsidavęs publikai, savo pasirodymais žavintis ir kerintis net visko mačiusius. Justinas Jarutis scenoje pasirodys kartu su Barney M bei nepakartojamomis PORT Dancers šokėjomis. Nepamirškite, jog įėjimas – N-21!

Penktadienį prasidės net du grandioziniai muzikos ir pramogų festivaliai Lietuvoje. Kaip ir kiekvieną vasarą jau pora metų iš eilės Lietuvos liaudies ir buities muziejuje vyks madingos muzikos festivalis „Granatos Live 2015”. Net trys dienos, keturios scenos, nesibaigiančios pramogos, nuostabi gamta, unikali ir išskirtinė aplinka, daugybė pasaulinio bei Lietuvos muzikos žvaigždžių! Visa tai – „Granatos Live 2015”! Šis festivalis pritraukė tokias muzikos žvaigždes kaip britų grupė „Bastille“, atlikėjai John Newman, Dub Fx, James Morrison, grupės „Instrumenti“, „Frensh-Soler“ ir dar daug kitų. Šiais metais festivalio organizatoriai yra paruošią ne vieną naujieną bei staigmeną festivalio dalyviams. Liūdna ir nuobodu čia tikrai nebus!

Festivalis „Roko naktys 2015“ – vienas seniausių muzikos ir pramogų festivalių Lietuvoje praėjusiais metais po trumpos pertraukos vėl grįžo į Lietuvoje vykstančių festivalių areną. Išskirtinėje vietoje, Zaraso saloje vykstantis festivalis sutraukia minias Roko muzikos stiliaus gerbėjų. Atvyksiantys į festivalį galės mėgautis ne tik kokybiška muzika, bet ir unikaliomis aktyviomis pramogomis ir ežero atgaiva. Per daugybę metų vykusius „Roko naktys“ festivalius scenose buvo galima išvysti tokius roko monstrus kaip „Breed 77“, Blaze Bayley, „Eluveitie“. Čia taip pat pasirodė ir daug Lietuvos roko muzikos žvaigždžių: „Rebelheart“, „Thundertale“, „Bix“, Jeronimas Milius, Česlovas Gabalis ir kiti. Liepos 31 dieną Zarasai tikrai nemiegos!

Šeštadienį Vasaros Terasoje Vilniuje bus itin karšta. Rugpjūčio 1 d. čia prognozuojamas globalinio atšilimo muzikinės išraiškos. Nepakartojama šokių naktis su šokių muzikos žvaigždėmis iš užsienio bei Lietuvos – „Pure Baile“. STAS – Prodiuseris, didžėjus ir leidybinės kompanijos Babylon Records įkūrėjas iš Vengrijos. STAS yra išleidęs tris išskirtinius šokių muzikos albumus, o jo muzikiniai setai pripildyti tribal perkusijų ir artimųjų rytų pasakų motyvų. Prodiuseris ir didžėjus Stereobeaver pastaruosius penkerius metus stengėsi skleisti Europos, Lotynų Amerikos ir Afrikos tropikų garsus. Stereobeaver mėgsta daugiažanrius ir į mash-up‘us orietuotus setus, kurie visuomet skamba labai įvairiai, netikėtai ir priverčia šokti. Kartu su svečiais senoje pasirodys lietuvaičiai Souldatov bei Weedska. Dėl visa ko turėk atsarginių batų porą, nes šokiai truks visą naktį!

Nepakartojamiems, nepamirštamiems ir nuotykių kupiniems vasaros savaitgaliams planus tau padės sukurti renginių portalas Kur.lt. Čia visi renginiai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje pažymėti kalendoriuje ir patogiai surikiuoti pagal kiekvieno poreikius. Lieka tik išsirinkti šio savaitgalio planą ir pradėti dar vieną vasaros savaitgalio nuotykį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis