10 dovanų, kurios gali prišaukti nelaimes

Tikriausiai esi girdėjusi, kad dovanojamas laikrodis ar žvakė neša nelaimes. Ar kada domėjaisi, kodėl?

1. Laikrodis
Liaudyje tikima, jog mylimajam arba mylimajai padovanojus laikrodį, vos jam sustojus, jūs išsiskirsite. Kinijoje taip pat yra neįprasta dovanoti laikrodį, nes manoma, kad tokia dovana reiškia pakvietimą į laidotuves.

2. Perlai
Iš juvelyrinių papuošalų nedovanojami perlai. Tikima, kad ašarų akmuo prišaukia nelaimę. Nešioti perlus gali tik jauna, netekėjusi moteris. Perlai ieško sau poros, todėl geriau nešioti iš karto du papuošalus su perlais, pavyzdžiui, žiedą ir vėrinį. Priešingu atveju gali nesisekti meilėje.

3. Aštrūs daiktai
Atrodytų, kokybiškų, brangių peilių rinkinys galėtų būti puiki dovana vyrui. Tačiau prietarai byloja ką kitką: dovanotas peilis jo savininkui prišaukia nelaimes, pykčius ir bėdas. Norint to išvengti, gavus tokią dovaną, mainais dovanojusiajam reikia kažką duoti, pavyzdžiui, monetą.
Be to, sakoma, kad aštrūs peiliai gali prišaukti piktąją dvasią ir tuomet santykiai tarp dovanojančiojo ir gavusiojo dovaną nutrūks. Dėl tos pačios priežasties reikia susilaikyti ir nuo stalo įrankių, pavyzdžiui šakučių, dovanojimo.

4. Nuotrauka
Manoma, kad mylimam žmogui padovanojus nuotrauką, santykiai su juo ilgai netruks arba pora ilgam išsiskirs. Jei padovanosi mylimajam nuotrauką, kurioje įamžinta jūsų pora, santykiai arba nesivystys toliau, arba visai nutrūks. Taip pat, jokiu būdu negalima dovanoti nuotraukos rėmelyje, nes tai siejama su laidotuvėmis.

Specialistai tvirtina, kad nuotraukoje yra sutelkta didžiulė dovanojančiojo asmens energetika, todėl ją gavusįjį ji gali veikti ne tik teigiamai, bet ir neigiamai. Tačiau visų šių prietarų išsipildymo galima išvengti, jeigu ant nuotraukos nugarėlės bus nuoširdžiai pasirašyta.

5. Veidrodis
Veidrodžiams suteikiama daugybė mistinių savybių. Manoma, kad veidrodis yra geras laidininkas su pomirtiniu pasauliu. Taip pat sakoma, kad veidrodžiai pagreitina senėjimo procesus, o priešais lovą esantis veidrodis labai trukdo užmigti.

Nedovanok veidrodžių, kad ir kokie jie gražūs būtų, savo artimiesiems ir pažįstamiems. Šis prietaras atėjęs iš magijos ir ezoterikos sričių. Tarp tokios dovanos gavėjo ir jos teikėjo sukuriamas nematomas ir, svarbiausia, nevaldomas ryšys. Kokiais būdais jis paveiks santykius, pasakyti sunku, nes veidrodžiai laikomi mistiniais daiktais ir iki šiol jų savybes tebetyrinėja įvairių sričių specialistai ir mokslininkai.

Jokiu būdu negalima dovanoti ir net savo namams pirkti antikvarinių veidrodžių ir apskritai, tų, kurie jau kažkam priklausė. Tokia interjero detalė gali atnešti nelaimę naujiems savininkams.

6. Žvakės
Dovanoti žvakes – blogas ženklas. O juk mes dažnai, nežinodami ką padovanoti, ypač Kalėdų ar Naujųjų metų proga, apsiribojame dekoratyvinių žvakių rinkiniu. Pasirodo, tokia dovana gali išpranašauti laidotuves.

7. Gyvūnai
Jeigu padovanotas gyvūnas numirė, laikoma, kad numiręs gyvūnas kartu su savimi nusineša ir dalelę savo šeimininko sielos. Jeigu dovanoji katiną, šuniuką ar jūros kiaulytę, tai būtinai pridėk ir simbolišką pinigų sumą, kitaip gyvūnėlis žus arba pabėgs.

8. Šlepetės
Manoma, kad šlepetės gali būti užuomina išėjimui į aną pasaulį. Šis prietaras atkeliavo iš Azijos šalių, kur žmonės laidojami apauti nauju apavu, dažniausiai tai būna kambario apavas.

9. Piniginė
Liaudiški prietarai byloja, kad žmogus, gavęs tokią dovaną, gali susidurti su didelėmis finansinėmis problemomis. Dovanojant piniginę, būtina laikytis vienos svarbios taisyklės. Negalima dovanoti tuščios piniginės. Į ją būtina įdėti pinigėlį, kad piniginei būtų iš ko pasipildyti, beje, kuo stambesnio nominalo, tuo geriau.

10. Kojinės
Mylimajam negalima dovanoti vyriškų kojinių, nes jas apsimovęs, vyras gali išeiti iš namų. Tačiau sumanios nuotakos gali šiuo prietaru pasinaudoti savo naudai. Tos, kurios mano, kad jų jaunikis yra labai priklausomas nuo mamytės, savo anytai gali užsiminti, kad ši savo sūnui dažniau dovanotų vilnones kojines.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis