Dvynės Lucy ir Anna dalinasi ne tik lova, bet ir vaikinu

Dauguma dvynių stengiasi atrasti savo individualų stilių ir bent kažkiek skirtis nuo savo sesės ar brolio, bet tik ne šios merginos. Jos daro viską, kad būtų kuo panašesnės viena į kitą. Ir tai dvynėms Lucy Ir Annai kainavo nemenkus pinigėlius - maždaug 217 000 dolerių!


Nuo pat mažens seserys buvo neišskiriamos: mokėsi toje pačioje pradinės ir vidurinės mokyklos klasėje, lankė tuos pačius būrelius ir laisvalaikį visuomet leido kartu. Jos buvo tarsi viena kitos kopija, tik ant Annos kaktos buvo nedidelis randelis, kuris padėdavo aplinkiniams atskirti identiškas dvynes. Savaime suprantama, merginos šią kliūtį pašalino, o tuomet... Prasidėjo savęs tobulinimo etapas plastinių operacijų pagalba! Kas ir kada merginoms buvo pakoreguota, tikriausiai neverta net pasakoti. Užtenka pažiūrėti nuotraukas ir išgirsti operacijoms išleistą pinigų sumą - daugiau nei po 100 000 dolerių kiekvienai.


Tačiau vien tik identiškai atrodyti neužteko. Norėjosi turėti ir tokius pačius gyvenimus. Taigi Lucy ir Anna dirba viename darbe - rūpinasi senoliais ir gauna bendrą algą, socialiniuose tinkluose naudojasi bendromis paskyromis, miega vienoje lovoje, o dabar dalinasi vienu vaikinu! Taip, taip... Dvynės susitikinėja su 31 metų mechaniku Benu Byrne`u, kurį jos vadina „išrinktuoju“. Pasirodo, anksčiau seserys bandė turėti atskirus vaikinus, tačiau dalintis vienu joms paprasčiau.


Pats Benas prisipažįsta, kad iš pradžių buvo sunku patenkinti dviejų merginų poreikius, tačiau dabar jis jau išmoko pagrindinę taisyklę - kiek dėmesio skiri vienai, tiek pat turi skirti ir kitai. Tiesa, vos nepamiršome paminėti, kad visi trys įsimylėjėliai gyvena dvynukių mamos namuose, o mama - šiuolaikiška moteris. Jei laimingos dukros, laiminga ir ji!


#playing#twinning#love#likes#

A photo posted by AnnaLucy DeCinque (@annalucydecinque) on
#together#love#fashion#sweet#

A photo posted by AnnaLucy DeCinque (@annalucydecinque) on


#blue#special#summer#pools#

A photo posted by AnnaLucy DeCinque (@annalucydecinque) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis