Ar žinojai, kaip bučiuojasi lietuviai? 10 įdomiausių faktų

Ar žinai, kiek sekundžių trunka vidutinis lietuvio bučinys? Kaip dažniausiai bučiuojasi tautiečiai – į skruostą, lūpas, o gal kaktą ar net ranką? Kelintoje klasėje įvyksta pirmasis bučinys? Atsakymai į visus šiuos klausimus – kompanijos „Coca-Cola“ užsakymu atliktoje apklausoje. Štai 10 įdomiausių faktų apie lietuvių bučinius.

Faktas #1. Lietuviai – karščiausia Baltijos tauta! Daugiausiai romantiškų bučinių per savaitę įvyksta būtent Lietuvoje! Net 70 procentų lietuvių romantiškai pasibučiuoja kasdien ar bent kelis kartus per savaitę, pranokdami latvius (66 proc.) ir estus (65 proc.).

Faktas #2. Pirmas kartas – 10-toje klasėje. 16 metų – tokio amžiaus sulaukę pirmą kartą romantiškai pasibučiuoja dauguma lietuvių.

Faktas #3. Vyrai bučinius mėgsta labiau. Jie romantiškai bučiuojasi dažniau ir labiau tuo mėgaujasi nei moterys.

Faktas #4. Bučinys atstoja cukrų! Net 11 procentų apklaustųjų lietuvių bučinys asocijuojasi su saldumu. Netikėtas būdas pasaldinti pasimatymo metu geriamą kavą!

Faktas #5. Lietuvių bučiniai – trumpiausi. Apklausa rodo, kad daugiau nei pusės lietuvių romantiški bučiniai trunka iki 5 sekundžių. Šiuo požiūriu mus stipriai lenkia broliai latviai – net trečdalis mūsų kaimynų bučiuojasi ilgiau nei 10 sekundžių!

Faktas #6. Įsimintiniausio bučinio fone – ežeras, upė ir jūra. Beveik penktadalio lietuvių įsimintiniausi bučiniai įvyko prie vandens telkinio.

Faktas #7. Jei jau bučiuotis, tai tik į lūpas! Dažniausiai romantišką bučinį į lūpas renkasi net 68 procentai lietuvių. Šis bučinys neabejotinai padidina laimės hormonų – endorfinų – kiekį organizme. Tikras džiaugsmo bučinys!

Faktas #8. Kuo mažesnis miestelis, tuo karštesni bučiniai. Pasirodo, romantiškai į lūpas dažniau bučiuojasi mažesnių miestų ir kaimo vietovių gyventojai.

Faktas #9. Dažniausi bučiniai – tarp sutuoktinių. Sakoma, kad kuo daugiau bučinių, tuo poros yra laimingesnės. Todėl nekeista, kad trečdalis lietuvių romantiškais bučiniais dalijasi kasdien, o dažniausiai tai daro susituokusios porelės.

Faktas #10. Pietietiškos mados pasiekė ir Lietuvą. 15 proc. apklaustųjų susitikę kaip tikri pietiečiai mandagiai pasibučiuoja į skruostus. Ypač tokie bučiniai populiarūs tarp moterų bei didmiesčių gyventojų.
Reprezentatyvų Lietuvos, Latvijos ir Estijos tyrimą dėl romantiškų bučinių atliko bendrovė „Spinter Research“, š. m. balandį apklaususi 3016 respondentų trijose Baltijos šalyse.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis