Geriausi vakarėliai: rugpjūčio 20 - 22 d.

Nors ir prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo, dar visai nevėlu įšokti į pramogų traukinį. Smagiai pavakaroję su draugais kavinėse ar baruose, leiskitės į koncertus bei vakarėlius, o jeigu dar neišsirinkote kur – turime jums kelis laisvalaikio pasiūlymus.

Ketvirtadienį Lofte susėsim trumpam šnektelėti. Nors „trumpam“ turbūt nepavyks, nes „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ apsilankys Andrius Užkalnis – žodžio ir plunksnos meistras, kuris jau antrą kartą sėsis ant karštosios kėdės. Kalbinamas Justino Jankevičiaus, svečias bandys atskleisti kaip jis sugeba vienu straipsniu padaryti restoraną lankomiausiu mieste, o kitam – ženkliai numušti reitingus ir ar tikrai jo vardas jau tapęs prekės ženklu? Šmaikštūs, intelektualūs ir nesurežisuoti pokalbiai jau šį ketvirtadienį Lofte – ateikit paklausyti gyvai, nes vėliau apie tai kalbės visi.

O tiems, kurie Užkalnio jau „atsikando“, ketvirtadienį siūlome apsilankyti Vasaros terasoje, kurioje sceną valdys charizma ir kokybiškas skambesys – Linas Adomaitis! Po visa pasaulį keliaujantis ir kvapą gniaužiančiomis nuotraukomis ir istorijomis besidalinantis atlikėjas generuoja idėjas naujiems pasirodymams, kuriuos pristatys didžiosiose Lietuvos arenose. O kol kas – koncertas jaukioje Vasaros terasoje su nuotaikinga publika, kuri kartu trauks visiems žinomus hitus ir dalinsis geromis emocijomis. Beje , muzika ir šokiais po koncerto rūpinsis muzikos gurmanai - Liudas ir Dominykas, tad vakarą pratęsite ne ką prasčiau!

Visiems, kas jau yra sulaukę 21 metų, turime gero vakarėlio pasiūlymą - August 3rd Weekend, kuris vyks Mojo Lounge klube, Vilniuje. Visiems, kas atėję pasakys kodą „myliu Mojo“ – klubo durys atsivers nemokamai! Klube liesis ritmingais gyvais garsais pagardinta šokių muzika - scenoje pasirodys Lietuvos saksofono karaliaus vardo nusipelnęs atlikėjas - Serge on Sax, kuris vienoje scenoje grojo su tokiais pasaulinio lygio grandais kaip Miguel Matoz (Portugalija), Les Schmitz (Ibiza), Sash (Vokietija), Maxine Hardcastle (Hed Kandi, Jungtinė Karalystė), Anna Kiss (Ministry Of Sound) ir kitais. Taigi, rezervuojam staliukus, kviečiamės draugus ir mėgaujamės šokiais ir gera muzika, kuri žada sudrebinti Mojo Lounge sienas.

O tiems, kurie yra išsiilgę po kūną bėgiojančių šiurpuliukų, turime ypatingą pasiūlymą – praleisti naktį zoologijos sode. Lietuvos zoologijos sodo renginys “ZOO Naktys” leis išvysti, ką sutemus veikia beždžionė, žirafa ar liūtas, ir ar turėsite drąsos naktį pažvelgti tigrui į akis? Taigi, kad būtų drąsiau, pasiimkite draugą ir leiskitės išbandyti savo jėgas ir patirti begalę ekstremalių įspūdžių. Renginyje galėsite rinktis net iš keturių skirtingų programų, kurios pritaikytos įvairioms žmonių grupėms – nuo mažiausių dalyvių iki vyriausių ir drąsiausių - rinktis galėsite pagal savo ekstremalumo lygį. Garantuojame, jog pasirinkus šį renginį, šeštadienio naktį praleisite visiškai kitaip!

Dar neapsisprendėte, ką veiksite savaitgalį? Mokami ir nemokami koncertai, vakarėliai pamėgtuose klubuose ir atviros erdvės visiems norintiems linksmintis – atraskite savo renginius pramogų portale www.kur.lt ir leiskitės į nuotykį savo mieste.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis