Geriausi vakarėliai: rugpjūčio 27 - 30 d.

Na ką, išaušo paskutinis laisve alsuojantis savaitgalis? Reikia nuveikti ką nors tikrai ypatingo su savo draugais ir į rugsėjį įžengti pailsėjusiems ir kupiniems įspūdžių, juk taip norėsis su kolegomis pasidalinti aplankytų koncertų ir vakarėlių įspūdžiais ir prisiminti smagiai prabėgusią vasarą.

Ketvirtadienį kviečiame užsukti į Kaune esantį Ryšių kiemelį 837, kuriame pasirodys unikalioji Alina Orlova. Šiandien Alina Orlova yra išleidusi tris naujus albumus bei puikiai pažįstama Londono, Maskvos ir Paryžiaus publikai, o dar visai neseniai buvo žinoma tik labai mažam klausytojų ratui. Kame slypi jos išskirtinumas ir gebėjimas pavergti klausytojų širdis? Visa tai sužinosite apsilankę jos koncerte, kuriame bus pristatomas albumas „88“, o jame išgirsite tamsesnę atlikėjos pusę, paįvairintą elektronine muzika bei gyvomis improvizacijomis. Apsilankykite Alinos koncerte ir išvyskite, kodėl apie jos unikalumą kalbama „iš lūpų - į lūpas“.

Vilniečiai, ketvirtadienį apsilankę Piano Lt kiemelyje, galės mėgautis Giedrės Kilčiauskienės vokalu pagardintu džiazu. Koncerte „Džiazo miniatiūros“ Giedrei kompaniją palaikys trys džiazo muzikantai - Andrej Polevikov, Vytis Nivinskas ir Darius Rudis – pianistas, kontrabosininkas ir būgninkas. Visi keturi „Džiazo miniatiūrų“ nariai pasižymi profesionalumu bei universalumu gebant perteikti džiazo vingrybes bei skambesį. Apsilankykite šiame koncerte ir pasinaudokite išskirtine galimybe išgirsti naująją projekto programą, kurioje skambės autorinės kvarteto dainos, bei naujai aranžuoti džiazo klasikos kūriniai.

Svarbi informacija visiems mylintiems Kings of Leon – jau šį penktadienį jų lietuviškasis tribute‘as pasirodys Džem‘pub scenoje! Kaunas galės mėgautis galingu roko užtaisu bei energingu Mantvydo Sabaičio (vokalas), Kosto Balčiūno (gitara), Enriko Slavinskio (gitara), Lauryno Sadausko (bosinė gitara) bei Vaidoto Segenio (būgnai) pasirodymu. Tad nepraleiskite Džem'pub naujojo sezono starto bei šanso gyvai išgirsti populiariausias Kings of Leon dainas.

Paskutinį vasaros penktadienį Klaipėdoje bus karšta - klube PORT night club by BarBar'a pasirodys 69 Danguje deivės! Seni geri hitai bei efektingai atrodančios merginos; šokti verčiantys ritmai ir visiems gerai žinomi dainų žodžiai garantuos fantastišką vasaros pabaigos šventę. Renkame draugų kompaniją, rezervuojam staliukus klube ir traukiame į patį karščiausią tašką Klaipėdoje.

Šį savaitgalį Vilniuje vyks šis tas ypatingo ir skirta žmonėms „turintiems akį“ – miesto festivalis Loftas Fest 2015. Šiemet festivalyje bus gausu muzikinių atradimų, muzikos industrijos žmonėms ir norintiems ją pamatyti iš arčiau vyks konferencija. Taip pat festivalio metu galima bus pamatyti įdomiausias metų filmų premjeras bei drabužių, aksesuarų ir kitų dizaino perlų kūrėjų darbus, o kur dar šviesų ir meno instaliacijos! Festivalis truks net tris dienas (rugpjūčio 28-30d.), tad apsilankyti ir patirti didmiesčių įkvėptą festivalį, nekeliant kojos iš miesto, tikrai suspėsite visi norintys.

Kol vilniečiai džiaugsis festivaliu, kauniečiams liūdėti taip pat neteks – Kaune, Ryšių kiemelyje 837 šeštadienį padvelks preciziškumu ir romantika – koncertuos „Leon Somov & Jazzu“! Sodrus aksominis Jazzu vokalas ir santūrus bei preciziškas Leonas - kartu jie sukuria užburiančią atmosferą, kuri klausytojams suteikia visą puokštę emocijų bei įkvepia prisiminti gražiausias vasaros akimirkas ar tiesiog pasvajoti. „Mūsų muzika niekada nebuvo šalta, ji šilta. Kiekviena daina įkvėpta tikrų išgyvenimų, ten labai daug manęs ir tikrų jausmų, turbūt todėl žmonės jas taip gerai supranta ir atranda kažką sava“, - mintimis dalijasi Jazzu. Jauki atmosfera ir užburiančios melodijos – visa tai jau šį šeštadienį Ryšių kiemelyje 837.

Tiek nedaug liko vasaros, o tiek daug yra ką nuveikti, kur nuvykti ir ką pamatyti. Tad negaiškite laiko – užeikite į www.kur.lt ir raskite visus renginius vienoje vietoje! Naujausi renginiai ir laiko patikrinti spektakliai – visa tai ir daugiau Jums ir Jūsų mylimiems žmonėms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis