Kelių šimtų moterų aistros dėl vieno vyro

Ketvirtadienio vakarą į erotinės dramos „Geismo architektas“ premjerą susirinkusių moterų laukė pikantiška staigmena. Prieš prasidedant seansui jos turėjo progą nusifotografuoti prie „gyvo“ filmo plakato – pagrindinį filmo herojų, architektą Liuką, įkūnijusio modelio. Tokia galimybe premjeros žiūrovės nesivaržydamos naudojosi.

Specialiu išankstiniu seansu „Normalios bobos eina OUT pas Geismo architektą“ rūpinosi atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep.

Vos pradėtas rodyti „Oskaro“ laureato režisieriaus Denyso Arcando gimtojoje Kanadoje „Geismo architektas“ sukėlė daugybę diskusijų. Vieni jį gyrė dėl nuostabiai perteiktos šalies gamtos ir architektūros, kiti peikė dėl to, kaip filme vaizduojama prancūziškoji Kanados visuomenės dalis. Esą jai svarbi tik estetiška aplinka, paviršutiniškas grožis, seksas ir kiti gražūs, tačiau kupini tuštybės gyvenimo aspektai.

Be jokios abejonės, filmas daug dėmesio sulaukė ir dėl jame rodomų atvirų meilės scenų – jis net buvo pramintas „kanadietiškaisiais penkiasdešimt pilkų atspalvių“, nors su pastaruoju filmu neturi nieko bendra. Beje, priešingai nei daug neigiamų atsiliepimų sulaukę „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, „Geismo architektas“ kino kritikams įsiminė kaip itin gera ir subtili erotinė drama.

Jau šį penktadienį, rugpjūčio 28-ąją, Lietuvos kino teatruose startuojančiame filme pasakojama jauno, išvaizdaus ir sėkmingo architekto Liuko istorija. Jis turi žavią žmoną, draugų ir gyvena gražų gyvenimą, kurio didelę dalį sudaro karjera, kelionės, sportas ir, žinoma, seksas. Be jokios abejonės, Liukas puikiai projektuoja, tačiau moterys jį myli ne dėl to. Gražus, tačiau kiek nuobodus gyvenimas pasisuka kita linkme po vienos nakties nuotykio, į kurį Liuką pastūmėja nesuprantamas geismo protrūkis.

Igno Jurkyno nuotraukų galerijoje – akimirkos iš filmo „Geismo architektas“ premjeros

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis