Rugsėjo mėnesio HOROSKOPAS

Visą mėnesį judėjusi atgal, rugsėjo 6-ąją Venera pagaliau vėl ims keliauti į priekį, tad gyvenimas taps kur kas ramesnis. Vis dėlto rugsėjo 13-ąją ir 27-ąją įvyksiantys užtemimai paskatins susimąstyti. Rugsėjo 17-ąją atbulomis pajudės Merkurijus, o tai reiškia, kad su brangiausiais žmonėmis turėsi elgtis labai švelniai.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: nepaprasto pastabumo ir jautrumo savo aplinkai. Iš tiesų gali lengvai pritapti bet kur bet kokiu metu.
Tau trūksta: pakantumo. Tau taip svarbu tobula visuma, kad aplinkiniai ima drebėti niekaip neperšoksiantys tavo kartelės.
Mados pojūtis: tau tinka viskas, kas atsiduria ties ta plona riba, skiriančia klasiką nuo ekscentrikos.
Tau malonumą teikia: vietos, kur niekas tavęs nepažįsta. Tada gali visiškai atsipalaiduoti.
Gundymo stilius: esi subtilaus flirto karalienė. Su savo geismų objektu ryšį kuri bendrų interesų pagrindu. Ir tik tada, kai objektas dėl tavęs visiškai pameta galvą, su kaupu atsilygini už viską.
Šį mėnesį: numatomi net du užtemimai, vadinasi, Mergele, tavęs laukia nepaprastai svarbus mėnuo. Kai rugsėjo 6-ąją Venera nustos judėti atgal, tau pagaliau taps aišku, kaip elgtis su itin asmeniška problema, trikdžiusia tave visą vasarą. Rugsėjo 13-ąją tavo ženkle įvyks Saulės užtemimas. Pasijusi kur kas tvirtesnė, jei pradėsi visiškai naują savo gyvenimo etapą. Puikiausiu laiku, nes nuo 23 dienos tavęs laukia ir finansinė sėkmė. Nebijok siekti net didžiausių svajonių!
Tavo metai: esi itin susitelkusi, puikiai žinai, ko nori. Žaidimas pagal taisykles darbe visada išeidavo į naudą, tačiau dabar metas stumtelėti savo kūrybinius impulsus maksimaliu greičiu. Būk drąsi, taip pat ir meilės sferoje. Gruodis ir vasaris žada būti itin karšti. Planuok nuotykį, kad atsipalaiduotum. Grįžusi į darbus kibsi su nauja energija.
Tau reikia: pasirengti milžiniškiems pokyčiams ir šviesiai ateičiai.

Tavo meilės dvyniai
Vėžys: drauge esate puiki, empatiška komanda, vienas kitą ne tik mylite, bet ir papildote itin stipria nuojauta.
Skorpionas: aistringa pora. Esate itin privatūs, seksualūs žmonės, kurie sustiprina tik geriausius vienas kito bruožus.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Tavo valdovė žavioji Venera pagaliau pradeda judėti pirmyn. Tai įvyks rugsėjo 6-ąją, o 23-iąją į tavo ženklą atriedės Saulė. Jei dabar ryšiesi pokyčiams, jų padariniai bus ilgalaikiai. Santykiams tobulinti ypač tinkama 27 diena.
TAU REIKIA: būti tiesmukai ir siekti savo tikslo.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: padėk jam įveikti svarbius gyvenimo pokyčius – būk šilta ir jausminga.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Jautiesi sutrikusi, nes negali apsispręsti dėl svarbaus karjeros posūkio. Galva prablaivės nuo rugsėjo 5-osios, kai Saulė su tavo valdovu galinguoju Plutonu sudarys idealų 120 laipsnių kampą. Rugsėjo pabaigoje gali kilti konfliktas su draugu ar drauge. Išlik rami.
TAU REIKIA: įdėmiau sekti piniginius reikalus.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: dėl darbų pastaruoju metu jis nebe toks dėmesingas kaip anksčiau. Tačiau padėtis turėtų keistis nuo 13 dienos. Primink jam, kad esi.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Rugsėjo 13-ąją tavo karjeros zonoje įvyks Jaunaties užtemimas. Tai atvers naujų kvapą gniaužiančių galimybių, kurios paskatins siekti naujų tikslų. Kai 17 dieną į tavo ženklą įskries praktiškasis Saturnas, suprasi, kur sutelkti dėmesį.
TAU REIKIA: subalansuoti natūralų optimizmą su realybe.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jis trokšta staigmenų. Tikrai apsidžiaugs, jei nustebinsi jį kokiu nors intymiu dalykėliu.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
Kas sakė, kad žvaigždės žiba tik danguje? Rugsėjo 9-ąją gali sulaukti tokių komplimentų iš vyresnybės, kad pasijusi beveik kompanijos šviesuliu. Antroji dėmesio banga tikėtina nuo rugsėjo 25-osios. Būk pasirengusi.
TAU REIKIA: išlieti mintis dienoraštyje, instagrame arba tinklaraštyje.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis svajoja apie kelionę tik su tavimi. Pasiūlyk kur nors nulėkti, tegul ir savaitgalį.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Gali būti, kad pagaliau įvyks tas finansinis proveržis, kurio taip laukei. Atsakymų ieškok apie 8 dieną, kai tavo valdovas nepriklausomasis Uranas suformuos idealų 120 laipsnių kampą su ryžtinguoju Marsu. Lengvai atsipalaiduok ir pasilepink 22 dieną.
TAU REIKIA: mėnesio pabaigoje ištrūkti iš miesto.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus labai išsiblaškęs. Padėk jam susikaupti.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Tavo santykių zonoje rugsėjo 13-ąją įvyks Saulės užtemimas. Jo paveikta gali atkreipti dėmesį į naują žmogų. Ugnį su nauja ar sena aistra pakurstyk apie rugsėjo 24-ąją. Tas metas palankus ir sužibėti naujomis idėjomis darbe.
TAU REIKIA: ryžtis susitikinėti su tuo, kuris šiaip visiškai neatitinka tavo įprasto tipažo.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis eina iš proto dėl tavęs. Žvakės, bučiniai, glamonės – štai ko jam dabar reikia.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Rugsėjo pradžioje pasieksi viršūnę. Mat tavo valdovas atkaklusis Marsas susijungs su harmoningąja Venera. Nuo rugsėjo 23-iosios dėmesį sutelksi į šeimą, draugus ir meilę. Magiška naktis laukia 27 dieną, kai įvyks Mėnulio užtemimas per pilnatį.
TAU REIKIA: gerai maitintis ir likti energingai.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis mėgina susitvarkyti su naujomis pareigomis. Palengvink jam gyvenimą prisiėmusi daugiau darbų namie.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Rugsėjo 13-ąją tavo tikros meilės ir romantikos namuose įvyks Saulės užtemimas. Metas apsvarstyti, gal santykius su tuo, kuriam esi neabejinga, derėtų perkelti į naują lygį. Reikšmingam gestui atlikti tinkamiausia 22 diena (ji ideali romantiškiems poelgiams).
TAU REIKIA: pasitikėti savimi.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis bus pavargęs. Atgaivink jį visomis prasmėmis – pakviesk namie pasimėgauti bendru dušu.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
Šiuo metu savo ateities matyti negali, ir tai nieko baisaus. Kai tavo valdovas išmintingasis Merkurijus rugsėjo 17-ąją pajudės atbulomis, susidėliok naują kelią. Šiek tiek pamąstyk, ir ateitis taps itin šviesi.
TAU REIKIA: apsupti save prasmingais dalykais.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jam reikia meilės! Šiltos, tingios, su daug daug apkabinimų.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Meilė tave gali rasti rugsėjo 5-ąją, kai Saulė su Plutonu tavo santykių zonoje sudarys 120 laipsnių kampą. Rugsėjo pabaigoje suteik namams daugiau jaukumo, įsigyk prabangios patalynės. 23 dieną Saulė įžengs į tavo namų ir šeimos zoną.
TAU REIKIA: rasti ramybės ir vakarėlių balansą.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis labai užimtas. Taip labai, kad iš esmės niekur nebespėja ir nebedalyvauja. Užjausk ir surenk jam vakarienę su bendrais draugais, kad atsigautų ir įsitrauktų į įvykius.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Kai rugsėjo 6-ąją Venera vėl pradės judėti tiesiai, nustok blaškytis ir karščiuotis. Suplanuok su artimiausiais žmonėmis kelionę – kuo arčiau rugsėjo 27-osios, kai numatomas Mėnulio užtemimas. Tau būtina pailsėti.
TAU REIKIA: naujai, kitaip pažvelgti į meilę ir finansus.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: pastaruoju metu jis visiškai išsiblaškęs. Kai jo galva pagaliau grįš į vietą, primink jam, kad išsiilgai jo dėmesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis