Geriausi vakarėliai: rugsėjo 03 - 05 d.

Štai ir atėjo ruduo… Ir nepamiršo su savimi atsigabenti daugybės renginių! Koncertai, renginiai, vakarėliai ir dar daug daug kitų pramogų, kurios praskaidrins dar visai šiltus vakarus ir nuteiks darbingoms (na, kartais ir nelabai) dienoms.

Ketvirtadienio vakarą kviečiame pasijusti tikromis ekrano žvaigždėmis ir nusifilmuoti vaizdo klipe „Vilnius – Žaliai Baltas miestas“. Truputis priešistorės: visą rugpjūčio mėnesį sostinėje Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ žaidėjai demonstravo savo sugebėjimus valdyti kamuolį įvairiose Vilniaus vietose. Klipe, be būrio vilniečių, jau nusifilmavo sostinės meras Remigijus Šimašius, taip pat visa Vilniaus „Žalgirio” komanda. Šio vaizdo klipo tikslas - sujungti miesto ir futbolo grožį, įtraukiant ne tik profesionalius sportininkus, bet ir Vilniaus gyventojus. Šįvakar, susirinkę Lietuvos futbolo federacijos stadione, kartu su puikiai Lietuvoje žinomu futbolininku Darvydu Šernu, pasitiksime mažąjį savaitgalį išties kitaip!

Kitas vilniečių dėmesio laukiantis įspūdingas renginys – grupės Lilas ir Innomine koncertas. Net gi tie, kurie visai nesidomi hiphop’o muzika, yra girdėję šių atlikėjų kūrybą - purvini tekstai ir netradicinis hiphopo skambesys užvaldo ausis ir įtraukia į ritmą. Grupė, kuri gyvuoja jau penkerius metus, turi kuo pasigirti - 2 albumai, nominacijos ir laimėjimai įvairiuose lietuviškuose muzikos apdovanojimuose, milijonai kūrinių perklausų internete ir būrys gerbėjų. Gyvenantiems hiphop’u, suprantantiems ir mėgstantiems gerą muziką, apsilankius Vasaros terasoje - šis vakaras bus “užskaitytas”!

O štai pasiūlymas vakarėlių liūtams - Mojo Lounge Vilnius šį penktadienį vilioja pas save šūkiu “New Season - New Style - New Home!”. Po karščiu alsuojančios vasaros Palangoje Mojo Lounge parsineša visą sukauptą energiją, vasaros kaitrą ir įspūdingas naktis į sostinę Vilnių. Atnaujintas interjeras, naujas baras, dar daugiau sėdimų VIP zonų, patobulinta garso bei apšvietimo sistema – visa tai laukia Jūsų dėmesio šį penktadienį. O kur dar geras klubo draugas Serge On Sax bei sparčiai populiarėjantys Dapa Deep ir jų užburiantys ritmai bei gera energija. Rezervuojam staliukus ir kviečiamės draugus!

Tuo tarpu Kaune su nauju sezonu startuoja Taboo klubas. Čia sezono atidarymas vyks kartu su Juste Starinskaite, Vytautu Morkumi bei bus gausu kitų energingų pasirodymų. Vakaras, prasidėjęs jausmingu J. Starinskaitės koncertu Taboo terasoje, toliau persikels į Taboo klubo erdves, kur jus pasitiks V. Morkus, Victor Jay bei Rex Novus. Tad visiems, kam jau yra sukakę 21 metai, nusimato smagus vakarėlis, kuris, tikime, tikrai neprailgs.

Šeštadienį popiet vilniečius ir miesto svečius (o jų tikrai bus, juk mieste šėlsta Sostinės dienos!) kviečiame smagiai pasišokti pagal džiazo ritmą. Lindyhop.lt klubas labai rimtai nusiteikęs parodyti miestui, kas yra tas lindyhopas. Gera nuotaika, smagi muzika, žavi šokėjų apranga – net nepastebėsite, kaip patys būsite įtraukti į šokių sūkurį! Tad visi, norintys išmokti šokti ar tik šiaip pamiklinti kojas po sočių dienos pietų, laukiami Kudirkos aikštėje, 14 val. P.S.: galiojantis aprangos kodas – šypsena!

Žmonės kalba, kad būti pirmakursiu vienas geriausių jausmų pasaulyje. Pirmi žvilgsniai į žmones, kurie nesusipratę kaip ir jūs, linkstančios kojos atsistojus prieš auditoriją, truputį virpantis balsas – ir visa tai tik dėl to, jog savaitgalį siautėte puikiam vakarėlyje! Klubas Opalocka kviečia negadinti pirmakursių tradicijų ir sudalyvauti “Freshman” vakarėlyje, kuriame susitiks tiek jauni, tiek patyrę trepsėtojai ir šoks iki pat ryto. Naujas pažintis renkam jau šį šeštadienį.

Naujausi vakarėliai, koncertai ir renginiai – Jūsų tobulam laisvalaikiui ir brangioms akimirkoms – Kur.lt svetainėje. Užsukite ir atraskite dar daugiau pasiūlymų, ką nuveikti Jūsų mylimam mieste.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis