Geriausi vakarėliai: rugsėjo 10 - 12 d.

Prasidėjus rudeniui, prasidėjo ir naujas renginių sezonas. Nuo vakarėlių iki koncertų – nedvejokite ir pasirinkite renginį, kuris labiau prie širdies arba išdrįskite pasinerti į dar neišbandytas pramogas bei atraskite save iš naujo!

Ieškote atpalaiduojančio, kūrybingo užsiėmimo, kuris nereikalautų ypatingų įgūdžių ir leistų bent trumpam pabėgti nuo visų savaitės darbų? Tapyba ant šilko yra būtent tai, ko ieškote. Be realaksacinių pojūčių tapant, užsiėmimo metu pasigaminsite originalią aprangos detalę, aksesuarą ar namų interjerą puošiančią detalę. Jūs įsitikinsite, jog tapyba ant šilko yra kūrybišką mąstymą ir betarpišką bendravimą skatinantis užsiėmimas. Susitikimo metu susipažinsite su unikaliomis tapybos ant šilko technikomis, praktiškai patys jas išbandydami. Į renginio kainą įskaičiuotos visos darbui reikalingos priemonės, tad užsiregistruokite ir atvykite pasimėgauti šia pramoga bei sutikti daugiau bendraminčių.

O tiems, kas geriausiai atsipalaiduoja ne kur kitur, o šokių aikštelėje, taip pat turime pasiūlymą - Beissoul & Einius koncertą Vasaros terasoje! Lietuvoje vis rečiau matomas duetas, šiemet pristatęs albumą „Chamillion”, kupinas mintyse nardančių idėjų ir fantazijų, kurios idealiai susipina atlikėjų muzikoje ir pasirodymuose. Stilingi, balsingi ir savo kraitį pripildę vasarotojų šypsenom, Beissoul & Einius kviečia įspūdingai užbaigti vasarą Vasaros terasoje. Tad ruošk gražiausią rūbą ir geriausius šokių batelius ir tinkamės jau šįvakar 20 val. Vilniaus gatvėje 39.

Mes žinome kur šį savaitgalį rinksis visi Lietuvos gurnamai. O gi Kaune, Monte Pacis erdvėje, kur net dvi dienas (09.11-12 d.) vyks vyno šventė Vinalia Rustica! Šviežiai traiškytomis vynuogėmis ir obuoliais kvepianti paroda-šventė kvies švęsti, mokytis, pažinti, ragauti ir bendrauti. Vyno kultūrą puoselėjančiame renginyje netruks vyno degustacijų, muzikinių programų, šokių ir ištaigingų patiekalų. O kur dar legendomis apipintas vynuogių trypimo kojomis ritualas, kuriame galėsite dalyvauti ir Jūs! Atitrūkite nuo darbų ir skirkite laiko bendravimui šalia vyno taurės – kas gali būti žaviau?

Mėgstantiems gerus vakarėlius turime net du penktadienio ypatinguosius! Disco 311 Buddha organizuoja Back To 90's su Egidijumi Sipavičiumi. Jaunatviškas, žaismingas, su dar daugiau patirties ir dar daugiau energijos – toks šio vakaro svečias, scenos grandas Egidijus Sipavičius, kuris žada sudrebinti Buddhos sienas jau šį penktadienį.

O tiems, kas ieško kitokių penktadienio ritmų – El Quadro ft. Alvaro Hernandez koncertas! Penktadienį atvykite į Tamsta Club ir nusikelkite į karščiu alsuojančią Pietų Amerikos pakrantę! Ispaniška rumba ir bossa nova ritmai pakvies aistringiems šokiams ir leis pamiršti, jog už lango lietuviškas ruduo. Tad rezervuokite staliukus ir gerą nuotaiką penktadieniui ir Lotynų Amerikos ritmams.

Praėjusį trečiadienį startavęs šiuolaikinio cirko festivalis “Naujojo cirko savaitgalis” pristato pasaulines cirko žvaigždes ir dar tik pirmuosius žingsnius žengiančius artistus! Per šešias kvapą gniaužiančių pasirodymų kupinas dienas pristatomi net devyni cirko spektakliai, kuriuose bus akrobatinių triukų bei žongliravimo meno, įvairių emocijų sukeliančių istorijų bei įspūdingų akimirkų. Apsilankę šiame festivalyje suprasite, jog cirkas gali būti ne tik pramoga vaikams, bet ir meno rūšis visiems, mėgstantiems nekasdienius reginius. Tad šeštadienio popietę būtinai skirkite šiai meno rūšiai ir išvyskite tai, kas nenusakoma jokiais žodžais.

Dėmesio visiems sveikų (ir nelabai) įdėjų šalininkams – jūsų akims ir gomuriui - Nealkoholinių kokteilių šventė! Gera kompanija, muzika ir nealkoholiniai kokteiliai – jau šį šeštadienį Piano Lt terasoje. Beje, visi, įsigiję bilietą, gausite kokteilį dovanų bei galėsite tapti pačio populiariausio nealkoholinio kokteilio „Mojito“ rekordo dalyviais. Šventėje skambės „Subtilu-Z“ džiazo, tango, estrados ir akademinės muzikos garsai, prasimankštinti kvies „Sveikas miestas“, o profesionalūs barmenai prie ledo baro pademonstruos tikrą šou, kaip reikia gaminti spalvingus ir sveikus gėrimus. Tad visi, nepriklausomai nuo amžiaus, fizinio pasirengimo ar skonių receptorių, kviečiami dalyvauti šioje šventėje ir mėgautis tikru skoniu!

Naujausi renginiai, populiariausi koncertai ir smagiausios pramogos – visa tai Kur.lt pramogų ir renginių portale. Ateik ir išsirink, kur pramogausi šiandien!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis