Geriausi vakarėliai: rugsėjo 17 - 20 d.

Nauja savaitė - nauji darbai, o po jų taip norisi atsipalaiduoti smagioje draugijoje ar, tiesiog, išbandyti šį tą naujo. Skirkime truputį laiko sau ir pasinerkime į turiningo laisvalaikio gelmes. Nuo kūrybingų užsiėmimų iki diskusijų su specialistais įvairiausiomis temomis – ši savaitė tikrai bus kitokia.

Klaipėdoje ketvirtadienį prasidės ir net tris dienas truks išskirtinis renginys “Whisky & Food Festival”. Šių metų festivalio programa dar spalvingesnė - septynios viskių degustacijos su ekspertais, 4D atradimai, dvi dienas truksiantys 30-ies viskių pristatymai „Show room“ erdvėje, trys degustacinės vakarienės gurmanams su „gyva“ muzika ir vedėjais, kitokia latė arbatų ir kavų degustacija, koncertai ir madų šou. Tad visi viskio ir gurmaniškų renginių mėgėjai laukiami Klaipėdoje – čia veiklos bus net trims dienoms!

Vilniečiai šį ketvirtadienį renkasi į Tamsta Club, kurio scenoje pasirodys Eurovizijos diva Monika Linkytė. Atlikėja, pasisemusi neįkainojamos patirties tarptautiniame konkurse, pristatys savo debiutinį albumą “Walk with me”, o koncerte skambės tiek jau laiko patikrintos Monikos Linkytės atliekamos dainos, tiek visiškai nauji kūriniai. Atvykite į Tamstą - išgirskite naujas dainas bei išvyskite naująjį atlikėjos sceninį įvaizdį!

Visiems naktinėtojams Berlin kokteilių baras paruošė ypatingą vakarą - Tonite Sessions LIVE! Tai naujas renginių ciklas, vyksiantis vieną ketvirtadienį per mėnesį! Vakarėlis bus tiesiogiai filmuojamas ir transliuojamas internete, o kiekvieną kartą gros vis nauji DJ bei vyks gyvi pasirodymai! Atvyk, sudalyvauk ir pasilinksmink iš širdies – kas žino, galbūt tapsi nauja žvaigžde!

Penktadienis – aktyvioms moterims ir merginoms! Visoms, kurioms aktualu tarp savo socialinių vaidmenų (mamos, žmonos, darbuotojos) dar ir nepamiršti savo moteriškos prigimties, renkamės Litexpo parodų rūmuose, kuriuose nuo 10 valandos vyks Lietuvos moterų konferencija “Veikli”. Tai konferencija, skirta visoms Lietuvos moterims, kurios laiko ne tik visus keturis namų kampus, puoselėdamos šeimos židinį, bet ir visoms dirbančioms, siekiančioms karjeros aukštumų, valdančioms verslus ar vis dar ieškančioms savęs įprasminimo. Ši konferencija padės atrasti aukso vidurį tarp šeimos ir savęs įprasminimo profesinėje veikloje, siekiant kokybiško gyvenimo ir savęs pažinimo. Specialisčių patarimai, įkvepiančios istorijos, diskusijos, naujos pažintys bei rinkos naujienos moterims – nuostabus renginys norinčioms skirti sau truputį laiko ir sužinoti daug įdomių dalykų.

Open Kitchen šį penktadienį oficialiai praneša – vasara baigta. Ir, kad ir kaip bebūtų gaila, tai paskutinis šio sezono pietavimas po atviru dangumi Tymo turgelyje. Tačiau Open Kitchen sugalvojo išeiti su trenksmu ir ne tik dirbti iki vidurnakčio, bet dar ir surengti net kelis gyvus pasirodymus! Mood Sellers band, Šapauskas ir kiti atlikėjai jums pagardins maistą savo muzika. Tad pataupykime pilve vietos ir atvykime į Vilniuje esantį Tymo turgelį, kuriame veiks daug skirtingo tipo virtuvių po atviru dangumi, o aplink gardžiai kvepės išeinanti vasara.
Tamsta Club, pradėjęs naują sezoną, nenustoja stebinti – ant scenos išskirtinio nuoširdumo ir nuostabaus balso savininkė - Šorena Janiašvili. Šiam kartui atlikėja pamirš lyrišką švelnumą ir pristatys savo mėgiamas klasikinio populiariojo roko balades programoje "Shorena Rocks!" (http://kur.delfi.lt/renginiai/shorena-rocks-koncertas-rugsejo-18). Specialios kūrinių aranžuotės, visiems žinomus kūrinius privers suskambėti naujai, o klausytojas nenustygs vietoje norėdamas dainuoti kartu su Šorena. Gyvas garsas, fantastiškas atlikimas ir nenustygstanti vietoje kompanija aplink – gero penktadienio receptas!

Jau 11-ąjį sezoną Lindyhop.lt klubas Tamstoje nenustoja stebinti gera energija ir smagiais šokiais. Šį šeštadienį laukia dar vienas džiazo vakaras, kuriame skambės gyva džiazo muzika, visi šypsosis, o merginos skraidys į orą - “Now We Call It Swing! vakarėlis papuoš Tamstą! Taigi, tai puiki proga ne tik išgirsti senus, naujus, girdėtus ar nelabai džiazo standartus, pasigrožėti svingo šokių įvairove, bet ir pačiam pabandyti ir įsisukti į džiazo judesių verpetus.

Sėkmingi darbai būna tuomet, kuomet juos dirbate pailsėję ir įkvėpę save naujiems iššūkiams. Tad nedelskite ir leiskitės į turiningo laisvalaikio paieškas Kur.lt svetainėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis