Per kiek laiko galima suplanuoti vestuves

Jei anksčiau vestuvės buvo jaunųjų tėvų reikalas, dabar tuo vis dažniau rūpinasi pati pora ir tėvams net neleidžia kištis. Prieš dešimtmetį svarbiausias darbas buvo rasti piršlius, salę, užsakyti maistą ir tam užtekdavo keleto mėnesių.

Dabar kai kurios poros vestuves pradeda planuoti net porą metų iki numatytos datos. Tiek tenka laukti jeigu nori tuoktis išsvajotoje vietoje, įsiamžinant su norimais fotografais ar užsakant kitas vestuvių profesionalų paslaugas.

Sunaudos kilometrus audinio

Trečią kartą spalio 9-11 dieną Vilniaus Rotušėje rinksis tūkstančiai jaunavedžių, kurie planuoja susituokti 2016 ar 2017 metais. Didžiausioje vestuvių parodoje Išteku.lt jie ieškos geriausių pasiūlymų, apžiūrės vestuvių naujoves, gyvai susitinks su daugybe vestuvinių paslaugų teikėjų ir net iškart užsisakys - juk kas pirmesnis, tas ne tik gudresnis, bet ir taupesnis.

Šiemet paroda lankytojų laukia ne tik pačioje Rotušėje, bet ir sostinės širdyje - Rotušės aikštėje. Joje bus eksponuojamos palapinės, pritaikytos švęsti vestuves gamtoje ar kitoje norimoje netradicinėje vietoje, jose profesionalūs dekoratoriai puoš skirtingų stilių vestuvinius stalus, arkas.

Vieninteliai Lietuvoje itin prabangių paviljonų statytojai “Vip Deluxe” žada atskleisti, kaip atrodė ne vieno žinomo Lietuvos žmogaus vestuvės, kurios vyko gamtoje ar jų namų kieme. Jų užsakovų sąrašas vertas raudono kilimo.

„Paviljono dekorui sunaudosime net kelis kilometrus prabangių audinių, kabinsime tikrus krištolinius sietynus. Stalus puošime šilkinėmis staltiesėmis, serviruosime veidrodiniais padėklais, prancūziškomis krištolinėmis taurėmis, bulgarišku porcelianu ir pasidabruotais įrankiais“, - pasakojo „Vip Deluxe“ vadovas Linas Zienius. Ekspozicija Rotušės aikštėje bus nemokama ir prieinama visiems norintiems pasisemti modernių vestuvių idėjų.

Paviljonus ir dekorą vestuvėms rekomenduojama užsisakyti bent jau pusmetis iki šventės, nors populiaresnėmis datomis gali būti sunkiau rasti tiekėjus.

Susitikimai su dizaineriais

Pačioje Rotušėje Išteku.lt vestuvių paroda įsikurs per abu aukštus ir pasiūlys susiplanuoti vestuves nuo pasipiršimo iki medaus mėnesio.

Atskiroje salėje įsikurs žinomiausi vestuvinių suknelių dizaineriai - Egidijus Rainys, Viktorija Jakučinskaitė, Lilija Larionova, INŽI ir kiti. Jie pristatys savo darbus ir lauks asmeninių susitikimų su nuotakomis. Kiek reikia laukti pas juos užsakytos suknelės? Dizaineriai vestuvinę suknelę gali sukurti per keletą mėnesių.

„Parodos tikslas - parodyti visa, kas geriausia, įdomiausia ir moderniausia vestuvėms Lietuvoje, nes diktuojame vestuvių madas ir tendencija“, - parodos tikslą išsakė parodos organizatorės ir vestuvių idėjų portalo Išteku.lt įkūrėjos Rita Alksnienė ir Goda Prapuolenytė-Leonavičienė.
O tobulą šventę galima susiplanuoti ir per kelerius metus, ir per kelias savaites - viskas priklauso nuo jūsų lūkesčių ir piniginės storio.

Daugiau informacijos apie vestuvių parodą - www.išteku.lt

Užsakymo nr.: PT_69078058

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis