Spalio mėnesio HOROSKOPAS

Visus rugsėjo užtemimus įveikei ir dabar esi dar stipresnė! Tačiau turėk omenyje: iki 9 dienos reikia baigti visus senus projektus. Tada Merkurijus liausis judėti atbuline eiga, nuo 12-osios atverdamas vartus į naujus nuotykius. Ypač sėkmingos bus 17 ir 25 dienos – tada laime tave apipils Jupiteris.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: natūralų gebėjimą padaryti taip, kad šalia tavęs atsipalaiduotų net labiausiai susikaustę žmonės. Dėl šios savybės turi daug draugų ir gerbėjų.

Tau trūksta: gebėjimo tvirtai pasakyti “ne”. Todėl kartais pernelyg delsi ištarti neigiamą atsakymą ir paskutinę sekundę pasipustai padus.
Mados pojūtis: drabužiai – moteriški ir tinkami flirtuoti. Papuošalai – neryškūs, bet stilingi.

Tau malonumą teikia: įvairios SPA procedūros, kai gali ir sveikatą pagerinti, ir visiškai atsipalaiduoti.

Gundymo stilius: tavo valdovė – Venera. Joks kitas ženklas taip nedievina romantikos ir flirto kaip Svarstyklės. Tavo koketiškumas visada atmieštas gera doze sąmojo, todėl susižavėti tavimi labai lengva.
Šį mėnesį: pokštininkas Merkurijus tavo ženkle iki pat 9 dienos judės atbuline eiga, todėl stenkis mintis reikšti labai aiškiai. Jei nori pradėti ką nors nauja, palauk iki 12 dienos. Gali būti, kad 11 dieną sulauktos džiugios žinios suteiks situacijai aiškumo. Mėnesio pabaigoje – gera proga tinkamai susitvarkyti finansus. Naujoms investicijoms palanki 26-oji.

Tavo metai: karjeros atžvilgiu – tiesiog fantastiškas laikas. Ypač išsiskirs vasaris. Jei intuicija kreipia tave nežinoma kryptimi, nebijok ja sukti – naujoje aplinkoje tau seksis. Meilei geriausiai tinka lapkritis ir gegužė. Būk pasirengusi susijungti su kuo nors tokiu pat stipriu, aistringu ir ryžtingu kaip tu.
Tau reikia: laikytis savo nuomonės darbe ir leisti kam nors palaikyti tave namie.

Tavo meilės dvyniai
Liūtas: tegyvuoja karališka aistra, įsiplieskusi tarp Liūtų ir Svarstyklių! Jam saldu, kai tu jautiesi kaip karalienė, o tau patinka priversti jį riaumoti iš malonumo.
Dvyniai: nesvarbu, ar gulėdami lovoje skaitytumėte dienos naujienas, ar užsiimtumėte kur kas įdomesniais dalykais, judviem niekada nepritrūks pokalbių temų ir aistros žiežirbų.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)

Atsipalaiduok, atsipalaiduok, atsipalaiduok! Kol Saulė 23-iąją ateis į tavo ženklą, suteik sau laiko jėgoms atgauti. Kaip tik dėl to poilsio 12 dieną tikėtinas nušvitimas. 25-oji gali tapti viena laimingiausių meilės dienų per visą tavo gyvenimą.
TAU REIKIA: naujos užrašų knygutės visoms puikioms idėjoms fiksuoti.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis labai užimtas. Diena su tavimi lovoje – štai kas jam dabar būtų palankiausia.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)

Šį mėnesį tavo žavesiui bus sunku atsispirti. Nauja meile gali tapti jau pažįstamas žmogus (bet ne artimas draugas). Apie 8-ąją gali atsinaujinti darbo problema, kurią manei jau seniai išsprendusi. Užtat 17-oji – viena laimingiausių dienų per visus metus!
TAU REIKIA: didinti tave palaikančiųjų gretas.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis švenčia sėkmę – prisijunk.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)

Tavo kojos pavargusios? Tai todėl, kad visus metus maliesi kaip voverė ratelyje. Kol Merkurijus iki 9-osios juda atbulomis, turi šiek tiek laiko atsigauti. Tačiau nuo 12 dienos vėl jausiesi tarsi beprotnamyje.
TAU REIKIA: pagerinti pažinčių mezgimo įgūdžius.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jo galva prikimšta naujų idėjų. Jis nusiteikęs leistis į eksperimentus.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)

Sek savo el. pašto dėžutę 10 dieną, kai Saulė atsistos priešais tavo valdovą – nepriklausomąjį Uraną. Tvirtėja planai pakeliauti su visa kompanija, pasirūpink, kad draugai apie tai žinotų. Ilgai laukta gera nuotaika turėtų grįžti spalio pabaigoje.
TAU REIKIA: spontaniškumo.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: šiomis dienomis jis kupinas energijos ir idėjų. Išpešk iš to maksimumą malonumų.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)

Esi jautrios sielos. Spalį visas laikas, kurį skirsi refleksijoms ir meditacijoms, tikrai suteiks naudos. 8 dieną į tavo santykių zoną įriedės Venera, todėl būk dėmesingesnė į akį kritusiam nepažįstamam. 30 dieną suvešės tavo pasitikėjimas savimi.
TAU REIKIA: susitelkti į save.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis bus nusiteikęs itin romantiškai ir nebijos to parodyti.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)

Jei vis dar neradai to žmogaus, gali būti, kad jūsų keliai pagaliau susikirs 12 dieną. Ypač svarbi 15-oji, kai tarp Marso ir Plutono susiformuos tinkamas kampas, atversiantis duris į sėkmę. Nuo 23-iosios mažink išlaidas.
TAU REIKIA: daugiau rodytis visuomenėje, bendrauti.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis mėgina rasti kompromisą tarp laiko tau ir laiko draugams. Suplanuok vakarėlį, kuriame atsidurtumėte visi.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)

Jei užknis kolegos ar kolegės drama, pasitrauk aukštai iškelta galva. Įtampa atlėgs nuo 9-osios, kai Merkurijus pajudės tiesiai. Romantika padvelks nuo 23-iosios – tada į santykių zoną atkeliaus Saulė.
TAU REIKIA: susitvarkyti. Tiesiogine ir perkeltine prasmėmis.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin dėmesingas tau, tiesa, dėl to dėmesio teks pasivaržyti su jo darbu.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Iki 23 dienos tavo meilės zonoje apsistos Saulė ir suteiks ypatingos romantikos. Iki 9 dienos Merkurijus judės atbuline eiga, tad kai kuriuos ženklus suprasi ne taip, kaip derėtų. Stabilios meilės ieškok nuo 13-osios.
TAU REIKIA: nekreipti dėmesio į tuos, kurie tavęs nemėgsta.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis šypsosi, jis džiaugiasi. Džiaukis drauge ir leisk emocijoms išversti jus iš kojų.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)

Itin svarbios naujienos pirmąją mėnesio pusę gali stipriai išklibinti gyvybiškai svarbių santykių pamatus. Susitaikyk su padariniais ir judėk pirmyn. Gyvenimas palengvės apie 26-ąją, kai tavo meilės zonoje sušvytės pilnatis.
TAU REIKIA: siekti visų svarbių savo Tikslų (iš didžiosios raidės!).
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: darbas iki gilaus vakaro vargina, tačiau atmink: ilgi nesimatymai stiprina ilgesį ir aistrą. Kai įtampa darbe atslūgs, surenkite savaitgalį tik sau.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)

Skrisk stabiliai, tu darbo bite. Įveik ilgalaikį projektą nuo 12-osios ir išlik budri. Malonios žinios, susijusios su tavo finansiniais reikalais, gali atkeliauti apie 17 dieną, kai Jupiteris susijungs su atkakliuoju Marsu. Ką gali žinot, gal net atlyginimas padidės.
TAU REIKIA: lanksčios darbotvarkės.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jo laukia itin socialus mėnuo, be to, jis norėtų, kad prisijungtum ir tu. Pasinaudok galimybe artimiau pažinti ne tik jo draugus, bet ir jį patį.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 23 d.)

Šiuo momentu tavo prisilietimas beveik toks pat kaip mitinio graikų dievo Mido – kad ir ką paliestum, tai virsta auksu. Tad skriek pirmyn ir nebijok daryti svarbių veiksmų. Gali būti, kad 22-ąją tavo valia susikirs su kita stipria valia. Skleisk pasitikėjimą savimi, o ne aroganciją – tada laimėsi.
TAU REIKIA: subalansuoti norą duoti ir laikytis savo nuomonės.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: padėk jam laikytis sveikesnio gyvenimo būdo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis