NEREALU! Tokios sužadėtuvių idėjos tikriausiai dar nematei

Justinas Lebonas ir jo mergina Michal gyveno toje pačioje gatvėje, tačiau susipažino ne realybėje, o pažinčių svetainėje Match.com. Labai greitai jų draugystė peraugo į rimtus santykius ir praėjusių Kalėdų metu Justinas nusprendė pasipiršti savo išrinktajai.

Tikriausiai kiekviena mergina svajoja, kad ši akimirka būtų ypatinga. Bet vargu ar kuri tikėtųsi sulaukti tokios nerealios staigmenos! Justinas pasamdė vyruką, kuris pagal užsakymą pagamino Monopolio žaidimą. Lentoje buvo įamžintos jiems dviems įsimintinos vietos, pagamintos specialios „šanso““ kortelės, kauliukai ir įrengta slaptavietė sužadėtuvių žiedui.

„Kauliukai buvo padaryti tai, kad metant juos iškristų skaičius 7. Man reikėjo, kad ji sustotų ties šanso kortele. Ten paslėpiau kortelę su užrašu „Ar tu tekėsi už manęs?“ Ji garsiai perskaitė kortelę ir paklausė „Čia rimtai?!“ Kortelėje buvo parašyta: „Jei taip, eikite į laukelį „Prabangos mokestis“ - pasakojo Justinas. Žinoma, atsakymas buvo TAIP! Justinui beliko priklaupti, atidaryti slaptąjį skyrelį ir papuošti su merginos pirštą žiedu.

Rimtai, merginos, nieko įdomesnio ir originalesnio mes iki šiol nematėme!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis