Geriausi vakarėliai: spalio 1 - 3 d.

Nauja savaitė – nauji darbai – nauji planai laisvalaikiui. Atrodo, lyg užburtas ratas? Bet juk tam ir yra koncertai, vakarėliai ir kiti renginiai, kurie į mūsų dienas įneša džiaugsmo akimirkų ir nuteikia naujiems iššūkiams. Tad žvilgtelėkime, ką atnešė nauja savaitė!

Mažąjį savaitgalį pradėkime Kaune, Basement kokteilių bare, kuriame vyks dar vienas smagus vakarėlis iš ciklo “Žvaigždė už baro”. O šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys žinomas šokėjas Saulius Skambinas! Kiekvieną ketvirtadienį vykstantis renginys kviečia vis naujas įžymybes išmėginti jėgas barmeno pareigose. Kiekvienas dalyvis publiką vaišins savo mėgstamiausiu kokteiliu. Lankytojai galės įvertinti ne tik žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro, bet ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad šįkart į ragautojų rankas papuls Saulius Skambinas, o ar bus skanūs jo kokteiliukai – lems tik Jūsų verdiktas!

Ketvirtadienį taip pat kviečiame išbandyti šį tą naujo ir apsilankyti dailės terapijos užsiėmime “Asmeninis augimas ir savęs pažinimas”. Šis užsiėmimas skirtas per dailės terapijos metodus bei per santykius su savimi ir kitais geriau suprasti save, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose, išmokti geriau bendrauti, įveikti nerimą, keisti savo elgesį bei mąstymą. Dailės terapija – tai spontaniška kūryba, kuriai nereikia gebėjimo gražiai piešti, svarbus pats kūrybinis procesas, per kurį prabils Jūsų sąmonė, o grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartins prie realybės. Asmeninio augimo ir savęs pažinimo grupė renkasi šį ketvirtadienį “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje” Vilniuje.

Penktadienio vakare kviečiame išbandyti labai energingą ir smagų dalyką - Collegiate Shag’ą – svingo šokį, kuris ypatingai populiarus buvo tarp jaunų žmonių ankstyvais 30-aisiais ir 40-aisiais. Hoppers' šokių studijoje vyksianti pamoka “SHAG that thing #1” patrauks akį (o po kurio laiko ir kojas) ypatingai greitais žingsniukais ir labai energingu ritmu. Tad užgrojus greitesnei dainai, nepasimeskite ir, truputį pasimokę, įsisukite į šį smagų šokių sūkurį, kuriame, pažadame, bus karšta lyg vasarą – ateikite ir patirsite patys!

O darbingą savaitę siūlome užbaigti ypatinga arbatos gėrimo ceremonija, kuri vyks šį penktadienį buvusiuose Profsąjungų rūmuose. Japoniška arbatos ceremonija - tai ne tik ypatingai paruoštos žaliosios arbatos ragavimas - tai ištisa filosofija ir gyvenimo būdas. Kiekvienas arbatos ceremonijos veiksmas – sąmoningas ir koncentruotas – tarsi lengva, raminanti meditacija. Tad su arbatos puodeliu rankose įsiklausykite į save ir nuskaidrinkite savo pojūčius bei pasiruoškite sutikti savaitgalį!

Kaip šeštadienis – taip sportas! Visus neapsisprendėlius (kokią gi sporto šaką pasirinkus?) kviečiame apsilankyti Vilniaus sporto festivalyje, kuriame vyks didžiausia šalyje sporto mugė, o joje savo užsiėmimus pristatys įvairios sporto organizacijos, centrai, mokyklos, klubai ir, žinoma, pakvies į nemokamas pažintines pamokas. Mugėje veiks sporto prekių ir įrangos paroda, bus galimybė pabendrauti su garsiausiais Lietuvos sportininkais ir treneriais. Pagrindinis šio festivalio tikslas – padėti atrasti savo sportinę veiklą, kuri teiktų džiaugsmą ir spartintų norimus rezultatus. O spalio pradžia – puikus metas puikios figūros formavimo startui!

Kultūros bare Kablys tęsiasi vasara – šį šeštadienį vyks mažas, bet karštas festivalis “In Latino”, kuris vienai dienai pakvies pasinerti į kelionę po Lotynų Ameriką. Pasakojimai, filmai ir muzika nukels į pačią Pietų Ameriką, kuri yra daug daugiau nei tik kaktusai ir muilo operos. Apie šią turtingos kultūros šalį prabils įvairūs keliautojai, kurie bandys nupasakoti įvairius kultūrinius niuansus bei įspūdžius. Taip pat bus pristatyti geriausi pastarųjų metų trumpametražiai filmai iš Kolumbijos, Argentinos, Brazilijos ir Čilės. Ir, žinoma, skambės užvedanti tropinių vakarėlių muzika! Renginys, nukelsiantis į vasaros kaitrą, jau šį šeštadienį Vilniuje, Kultūros bare Kablys.

Pramogos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje - apsilankykite Kur.lt svetainėje ir atraskite renginį, kuris nors trumpam primins vasaros karštį, o veidą nuspalvins šypsena!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis