Geriausi vakarėliai: spalio 08 - 10 d.

Pirmosios šalnos veja ne kur kitur, o į smagiausius vakarėlius mieste, kur visuomet karšta, visuomet gera muzika ir fantastiška kompanija! O Kur.lt paruošė Jums šių renginių apžvalgą, tad žvilgtelėkite, kur susišildžius šį savaitgalį.

Kokteilių bare „Basement“ šį ketvirtadienį už baro sukiosis garsioji Monika Šalčiūtė! Projektas „Žvaigždė už baro“ kiekvieną ketvirtadienį kviečia vis naujas įžymybes išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite Monikos Šalčiūtės ruošiamus kokteiliukus – išties išskirtinis vakarėlis!

Šį penktadienį dainuos visų shopoholikių širdys - į Vilniaus senamiesčio gatveles ir skverus su viesulu sugrįš „Shopping Night Out”! Miesto stiliaus medžiotojų lauks išskirtinės nuolaidos ir pramoginė programa. Mažųjų „butikų" pasiūlymuose – žinomų dizainerių kūriniai pagardinti stilingais saldumynais ir taurėmis putojančių gėrimų. „Shopping Night Out“ proga Vilniaus senamiestyje atsidarys visiškai šviežutėliai stiliaus kampeliai ir parduotuvės. Lankytojų lauks ne tik nuolaidos, profesionalių stilistų patarimai, jaunųjų dizainerių ir žinomiausių Lietuvos kūrėjų išskirtiniai darbai, bet ir įspūdinga programa su gera muzika, nuotaika ir staigmenomis. Jūs tiesiog negalite to praleisti – juk taip norisi, jeigu ne pasikeisti rudeninį kailiuką, tai bent jau akis paganyti į madingus ir žavingus dalykėlius!

Penktadienį Vilniaus rotušėje prasidės ir tris dienas truks itin moteriškas renginys - “Vestuvių paroda”. Tris dienas, nuo penktadienio iki sekmadienio, visoje Rotušėje rasite fotografus, vestuvių vedėjus, vestuvinių suknelių kūrėjus ir nuomotojus, vestuvinių žiedų kūrėjus, šventės vietų savininkus, maisto tiekėjus, dekoratorius, vestuvių planuotojus, grožio ir įvaizdžio specialistus, floristus ir dar daugybę kitų prie vestuvių prisidedančių profesionalų. Tai puikus renginys šventę planuojantiems sužadėtiniams arba tiems, kurie tiesiog nori pasidžiaugti kitų džiaugsmais ir pasigrožėti šių metų vestuvių tendencijomis.

Penktadienį Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje vyks dar vienas labai visiems rūpimą temą rutuliojantis renginys - praktinis užsiėmimas “Svajonę paversk tikrove”. Šis užsiėmimas skirtas sąmoningiems svajotojams, norintiems išsigryninti savo svajonę ir ją įgyvendinti sau pačiu harmoningiausiu būdu ir tinkamiausiu laiku. Juk visi turime svajonę, kuri kažkodėl dar vis neišsipildo. Būtent šiame renginyje mes dirbsime su ta svajone, su jos teisingu ir harmoningu suformulavimu, surašymu, išsigryninimu, apsigynimui prieš patį save ir asmeninio maginio ritualo, skirto svajonės paleidimui pildytis, sugalvojimu bei įgyvendinimu. Tad kodėl gi nepamėginus šio, gal kiek nekasdieniško, būdo svajonėms įgyvendinti? Juk viskas priklauso tik nuo mūsų pačių!

Studio 9 šeštadienį rengia “Miracles Night” vakarėlį. Jau iš pavadinimo galima spręsti, jog tai bus kažkas stebuklingo. Interaktyvios instaliacijos bei garsą ir vaizdą jungiantis audiovizualinis tandemas startuos nuo 16 valandos. Taigi, daug muzikos ir daug vaizdų, dar pridėkime gera kompaniją ir jaukią aplinką, ir gausis fantastiškas šeštadienis. Tik suspėkite apsilankyti ir išvysti tikrus stebuklus!

Daug garso, daug šviesų ir dar daugiau paslapčių šį šeštadienį taip pat žada Pabo Latino. Scenoje - Vaidas Baumila ir nepamirštami hitai! Tai – paskutinė šiais metais fiesta lauke, kur šokantiems į delnus krenta žvaigždės ir spindi laukinė mėnesiena. Pabo Latino kiemelyje bus karšta, o geros nuotaikos vitaminų sukaupsime visai žiemai. Tad, jeigu dar nežinai, kur pamesti rudenišką depresiją, užsuk - saldžių karamelinių melodijų ir užvedančių ritmų užteks visiems!

Daugiau renginių pasiūlymų rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Naudokitės proga kiekvieną dieną praleisti prasmingai, atrasti naujas miesto erdves, savo ausis pamaloninti muzikiniais pasirodymais, o akis – naujausiais ir laiko patikrintais spektakliais. Kur.lt – už Tavo pramogas - Tavo mieste!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis