Geriausi vakarėliai: spalio 15 - 17 d.

Ketvirtadienis neša puikią žinią! Rytoj - penktadienis, galima atsipalaiduoti ir suplanuoti šį tą smagaus. O visiems smalsuoliams, kuriems įdomu kas vyksta mieste – Kur.lt svetainė ir mūsų pasiūlymai: kur apsilankyti, ką pamatyti ir kaip nuvyti rudens darganas šalin!

Kaip ketvirtadienis – taip kieno nors gimtadienis? Šį kartą net gi jubiliejus! Vyninė Notre Vie švenčia savo penkerių metų sukaktį ir kviečia ta proga visus susirinkti ir iš širdies pasilinksminti: šoksim, ragausim, juoksimės, pleškinsim savo iphone’ais nuotraukas, sudaužysim vieną kitą taurę, o sekančią dieną visi skambinsim į darbus ir sakysim “Nu, kažkaip, šefukas, čia užkilo ta temperatūra…”. Geras ketvirtadienis – dar geresnio penktadienio pradžia! Lyginam šventinius rūbus, perkam kvietką ir jau šiandien susitinkam Stiklių g. 10.

O kokteilių bare Kaune „Basement“ šį ketvirtadienį už baro sukiosis ne kas kitas, o pats Vitalijus Cololo! Projektas „Žvaigždė už baro“ kiekvieną ketvirtadienį kviečia vis naujas įžymybes išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite Vitalijaus Cololo ruošiamus kokteiliukus, kurie net neabejojame, bus pagardinti dideliu kiekiu humoro. Laukia išties išskirtinis vakarėlis!

Yra Vilniuje tokia vieta, kuri dienos metu pavirsta į laikiną meno, o vakarais - į koncertų erdvę. Ir ši erdvė penktadienį dar kartą primins apie save – kokia galinga ir kupina pasididžiavimo kadais ji buvo. Jeigu dar nesupratote – mes čia apie vietą, esančią šalia Vilniaus sporto rūmų, kurioje jau nuo rugsėjo mėnesio vyksta renginių ciklas pavadinimu “Miške”. O šį penktadienį “Miške” pasirodys avangardo meistrai – grupė “Stipriai kitaip” - Vidas Bareikis, Ainis Storpirštis ir Pranas Dapšauskas. Tad visi, išsiilgę geros muzikos netradicinėje erdvėje, laukiami šalia Vilniaus sporto rūmų įsikūrusioje miško imitacijoje, kurioje ausis džiugins “Stipriai kitaip”.

Darbingą savaitę užbaikime saldžiai! Penktadienį Menų studijoje Artoteka vyks “Rankų darbo šokolado degustacija”, kurios metu mokysimės lėtai valgyti įvairių skonių šokoladus. Degustacijos metu bus ragaujama šokolado su rožėmis ir juodaisiais pipirais, pistacijomis ir jūros druska, mėtomis ir razinomis, su vanilės ankštimi ir čili pipirais. Degustacija truks 40 minučių, o tai reiškia, jog be jokios savigraužos galėsime ilgai mėgautis šiuo gardžiu saldumynu, kurio taip norisi šaltais rudens vakarais. Tad pasimėgaukite iš visos širdies – juk kartais galima sau leisti tokią nuodėmingą pramogą!

Šeštadienį Litexpo rūmuose startavęs vienas didžiausių mados renginių Fashion bazaar, vakare kviečia apsilankyti Mojo Lounge Vilnius, kuriame vyks “Official FASHION BAZAR Afterparty”! Klubinėtojai turės galimybę pabendrauti su mados renginio dalyviais ir dizaineriais, bei paskanauti skaniausių nakties kokteilių. Paties renginio tikslas - suvienyti visus mados ir stiliaus kūrėjus, populiarinant madą visoje Lietuvoje, bei suformuoti teisingą požiūrį Lietuvos žmonėms, kas yra tikra ir kokybiška mada. Tad, prieš užsukant pavakaroti į Mojo Lounge, nepamirškite stilingos aprangos – juk tai naktis Madai!

Kaune, Nox klube šeštadienį bus organizuojamas vakarėlis subalansuotas moterims, bet puikiai tinkantis ir vyrams – “Diskotekininkai feat. Me Gusta”. Klube šokti kvies nemirtinga house ir 90's klasika, spalvingiausia šou programa ir seksualios šokėjos. Diskoteka - tai žodis, kuris apibūdina gerą laiką, kelia prisiminimus ir įneša truputį nostalgijos. O šis vakaras bus tuo ir ypatingas! Rezervuokite staliukus ir bent vienam vakarui nusikelkite į tuos laikus, kuomet žodis diskoteka reiškė nuotykius ir šokius iki ryto!

Daugiau renginių pasiūlymų rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Vakarėliai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – apsilankyk ir įsikrauk geros nuotaikos visai savaitei!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis