Kodėl taip sunku sulieknėti? Lieknėjimo HOROSKOPAS

Jei esi bandžiusi laikytis dietos ar sveikai maitintis, bet vis tiek nepavyko numesti svorio, kaip tikėjaisi, tuomket laikas pabandyti organizmą sutvarkyti atsižvelgiant į mitybos planą, kuris tinka būtent tavo horoskopo ženklui. Skaityk toliau ir sužinok, koks yra tau tinkamiausias dietos planas!

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Po Avino ženklu gimusieji labai mėgsta varžytis. Būtent todėl bet kurią dietą jie paprastai pradeda su dideliu entuziazmu ir iškelia sau aukštai kartelę. Jei po kelių dienų nėra pirmųjų rezultatų, Avinai greitai pasiduoda ir ieško kito, efektyvesnio lieknėjimo būdo. Tau tinkamiausia dieta bus tokia, kuri suteikia pastebimų rezultatų per trumpą laiką!
Sudaryk medžiagų apykaitą aktyvinantį 7 dienų lieknėjimo planą!

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiui reikalingas protingas dietos planas, nes labiausiai tikėtina, kad tau nepatinka eksperimentuoti su savo sveikata. Taigi po šiuo ženklu gimę nėra linkę panirti į nežinomybę ir laikytis vadinamųjų „madingų dietų“. Šie žmonės linkę paveldėti lėtą medžiagų apykaitą ir antipatiją draudimams. Tačiau apskritai dietos laikymasis paprastai nesudaro sunkumų, nes Jautis yra kantrus. Pasirink protingą ir subalansuotą mitybos planą, kuris garantuoja sulieknėjimą, ir tai jau bus pusė pergalės!
Atsakyk į klausimus ir gauk tau sudarytą lieknėjimo planą!

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Svorio padidėjimas gimusiems po šiuo ženklu retai kada yra problema. Dvyniai turi greitą medžiagų apykaitą, todėl antsvoris greitai išnyksta lyg jo nebūtų buvę. Problemų gali kilti tik tuomet, jei dietos rezultatų tenka laukti ilgiau nei keletą dienų – Dvyniai pradeda nuobodžiauti, ir jie gali nutraukti dietą tik todėl, kad nori pabandyti kažką naujo. Nepaisant nieko, tavo svorio netekimo potencialas yra puikus, jei tik apribosi savo nekantrumą!
Pabandyk – tai tik 7 dienos! – sukurti savo lieknėjimo planą čia!

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Šio ženklo atstovams labai patinka save ir kitus palepinti skanumynais, o tai gali sudaryti sunkumų atsikratant antsvorio. Nepaisant to, Vėžys turi didelį potencialą sumažinti antsvorį! Tu tik turi sutvarkyti viską taip, kad dieta netrukdytų tavo kasdienei rutinai, tada viskas bus tvarkoje. Tavo idealus valgiaraštis turi būti įvairiapusis ir sveikas, taip bus užtikrinama, kad metant svorį neteks nuobodžiauti.
Užpildyk testą ir sudaryk asmeniškai Tau sukurtą 7 dienų lieknėjimo planą!

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūtai mėgsta gerai ir gausiai pavalgyti. Nepaisant to, šio ženklo atstovai turi didelę motyvaciją ir aukštus standartus savo išvaizdai, jie sugeba išlaikyti gerą savo formą. Savo ruožtu jų įgimtas entuziazmas greičiausiai neleis atsisakyti pradėto dietos planą. Tačiau atminkite – kad nenuskriaustumėte savęs, dieta turi būti sveika! Taigi tikrai nereikia kraštutinumų, neverta rinktis ekstremalių lieknėjimo būdų.
Paspausk čia ir sudaryk individualų savo lieknėjimo planą!

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelės yra perfekcionistės. Paprastai šio ženklo atstovai labai rūpinasi savo sveikata ir išvaizda. Tačiau tobulumo troškimas padaro svorio netekimo procesą sunkų. Pirmiausia – Mergelė beveik niekada nėra patenkinta savimi ir savo pasiekimais. Antra – Mergelė nori pasiekti labai daug per trumpą laiką. Todėl svarbu nustatyti sau realiai pasiekiamą tikslą, tada niekas tavęs nesustabdys siekiant tobulo kūno!
Sudaryk asmeniškai TAU sukurtą lieknėjimo planą!

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Neretai po šiuo ženklu gimę galvoja, kad antsvoris bėgant laikui dings savaime. Tačiau jų santykinai lėta medžiagų apykaita lieknėjimą apsunkina. Antsvorio sumažinimą gali dar apsunkinti disciplinos trūkumas. Svarstyklės gali praleisti daug laiko rinkdamos sau tinkamiausią dietą ir pasverdamos visus pliusus ir minusus, bet po savaitės atsikvošėti ant sofos tingiai smaguriaudamos. Būtent todėl Svarstyklėms pati tinkamiausia dieta, kurioje meniu yra įvairus ir neįprastas, kad dieta nepastebimai taptų neatimama kasdienio gyvenimo dalimi.
Suaktyvink savo medžiagų apykaitą, kad ji degintų riebalus kiekvieną dieną!

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionai turi stiprią valią, todėl jie gali padaryti beveik viską. Jei jau Skorpionas pradėjo laikytis dietos, tada jis laikysis plano ir tikrai pasieks laimėjimų Tačiau greitas svorio netekimas bet kuriam Skorpionui patiks geriau nei ilgalaikis savęs suvaržymas. Jeigu dar pavyks subalansuoti sveiką, bet skanų maistą – tai bus tavo sėkmės raktas į liekną ir seksualų kūną!
Sukurti savo lieknėjimo planą čia!

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Dažniausiai Šaulys pradeda dietą su dideliu įsipareigojimu tikėdamasis, kad dabar tai kilogramai kris be problemų. Tačiau mesti svorio šiam horoskopo ženklui labai nesiseka. Visiškas planavimo trūkumas ir nekantrumas padaro šį procesą dar sunkesnį. Norėdama pasiekti rezultato, pasirink dietos planą su paprastais patiekalais. Tikslui pasiekti naudok savo entuziazmą!
Atsakyk į klausimus ir gauk tau sudarytą lieknėjimo planą!

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragiams būdingas noras prarasti svorio greitai ir per trumpą laiką. Daugiau nei bet kuris kitas horoskopo ženklas, Ožiaragis mėgsta griežtai laikytis dietos plano Tavo būdo ypatybės, pavyzdžiui, geri organizatorės gebėjimai, tau padės sulieknėti. Lieknėjimo programa – paprasta, praktiška, su aiškiomis taisyklėmis – tau pati tinkamiausia.
Užpildyk testą ir sudaryk asmeniškai Tau sukurtą 7 dienų lieknėjimo planą!

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Kad tur4tum puikų kūną, Vandenio nuomone, visos priemonės geros. Laimei, Vandenis pasižymi logišku mąstymu, todėl jis greitai suvokia, kad jam būtina sveika dietinė programa. Be to, tavo optimistinė prigimtis pavers lieknėjimo procesą puikiu, linksmu nuotykiu. Vienintelė kliūtis – Vandenio įsitikinimo trūkumas kartais gali sulaikyti jį nuo lieknėjimo problemų sprendimo. Visgi, kai tik suprasi, kad kuo greičiau, tuo geriau pradėti lieknėti, nebebus jokių problemų.
Pabandyk – tai tik 7 dienos! – sukurti savo lieknėjimo planą čia!

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvims atsikratyti antsvorio trukdo meilė valgiui. Todėl tau svarbu pasirinkti tokį dietos planą, kuris užtikrina daugiapusę, bet sveiką mitybą. Žuvims lieknėjimo procesą gali trukdyti neapsisprendimas, nes Žuvys būna pernelyg emocionalios. Kai tik tu nustosi abejoti tuo, ar tau reikia sulieknėti, ir pradėsi veikti, tu iš karto atsisveikinsi su antsvoriu!
Paspausk čia ir sudaryk individualų savo lieknėjimo planą!

Užsakymo nr.: PT_69351066

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis