Geriausi vakarėliai: spalio 22 - 24 d.

Daugiau optimizmo! Ant nosies - penktadienis ir nauji planai laisvalaikiui bei naujos progos nuveikti šį tą, kas paliks neišdildomus įspūdžius. Tad žvilgtelėkime į Kur.lt pasiūlymus ir kurkime smagius planus!

Ketvirtadienį Klaipėdos koncertų salėje savo naujo septinto studijinio albumo „Giliai vandeny“ pristatymą parengs pripažinta atlikėja ir aktorė Jurga Šeduikytė. Atlikėja Jurga drąsiai teigia, kad šįkart nebus nieko nereikalingo ir netikro - tik naujos muzikos, vaizdo ir teigiamų įspūdžių sintezė. Jurga teigia, kad naujausias studijinis darbas „Giliai vandeny“ atspindi dabartinį jos gyvenimo etapą, šaknis, yra apie meilę kitam, sau ir pasauliui. Apsilankykite Jurgos koncerte ir patirkite, kaip muzika gali įkvėpti ir atpalaiduoti.

O kokteilių bare Kaune „Basement“ šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys žinomas šokėjas Andrius Butkus! Projektas „Žvaigždė už baro“ kiekvieną ketvirtadienį kviečia vis naujas įžymybes išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite žavingojo Andriaus Butkaus ruošiamus kokteiliukus. Laukia išties išskirtinis vakarėlis!

Penktadienį Klaipėdos koncertų salėje vyks unikalus ir nenuspėjamas renginys. Savo rudenišką programą pristatys grupė Musė ir Andrius Kaniava. Jų pasirodymų metu intensyviai palaikomas dialogas su publika, dera teatras, muzika, smagios ir jautrios istorijos iš gyvenimo. Ir sunku net apibūdinti, koks bus šis koncertas, kadangi kiekvienas „Musės“ pasirodymas būna išskirtinis ir nepakartojamas. Bet ką galime garantuoti - šis vakaras bus kupinas jaukumo ir gerų įspūdžių, užsukite ir tikrai nenusivilsite.

Apsilanę Kaune, Nox klube, galėsite grožėtis ekstravagantišku ir seksualiu įvaizdžiu, gėrėtis stipriu vokalu ir mėgautis populiariausia muzika – jūsų dėmesiui vakarėlis – “Rihanna Project feat. Eglė Jakštytė”. Penktadienį išvysite visai kitokį Eglės įvaizdį, kurį specialiai šiam projektui sukūrė stiliaus namai “House of Kikimara”, ir kuris ypatingai paskanins populiarumo viršūnėje esančios dainininkės Rihannos geriausius hitus. Rezervuokite staliukus ir jau šį penktadienį rinkitės gyvus hitus.

Liverpool Indie/Rock Bare šeštadienį atsidarys tikra veiksmo laboratorija. Vakarėlyje “Labs Party” savo muzika dalinsis net keli grojikai, o publika šoks pagal viską, kas nauja ir kas sena, bet pamiršta. O kai šokti pavargsite – būsite pakviesti susipažinti su indie muzikos naujienomis - viskas, nuo tik ką pasirodžiusių albumų, iki to, ko dar turėtume laukti šiais metais - visa tai bus vizualiai suprojektuota ant Liverpool Baro sienos. Veiksmo šeštadienis – kaip tik Tau!

Šeštadienį, įkvėpta filmo “Step Up”, Mojo Lounge Vilnius komanda nutarė paruošti tikrą RnB vakarėlį su įkvepiančia muzika ir šokiais iki ryto. Tad, jeigu nesi abejingas RnB ir Hip Hop muzikos ritmams – privalai čia būti! Tavęs laukia įspūdingiausi gėrimai, smagiausi žmonės ir DJ Smart One su geriausiais visų laikų hitais. Rezervuok staliuką, kviesk draugus ir pajausk tikrą šokio galią vakarėlyje “Step Up! We Love RnB”!

Renginiai, koncertai, vakarėliai – laikas, kuris į kasdienybę įneša spalvų ir palieka prisiminimus - niekada nebūna praleistas veltui. Kur.lt – daugiau įspūdingų akimirkų ir būsimų šiltų prisiminimų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis