Geriausi vakarėliai: spalio 29-31 d.

Štai ir atėjo tas ilgai lauktas savaitgalis, kuomet į miesto gatves suplūsta daugybė linksmai nusiteikusių įvairaus plauko pabaisų. Užteks niūrių rudens nuotaikų, pasidarykime sau šventę ir pralinksminkime kitus – juk Halloween’as būna tik kartą į metus. Kur.lt parengė kelis nuotaikingus renginius Jūsų laisvalaikiui.

Kokteilių bare Kaune „Basement“ šį ketvirtadienį už baro stos ir savo sugebėjimus rodys žinoma radijo laidų vedėja Simona Bandita! Projektas „Žvaigždė už baro“ jau užsitarnavo klubinėtojų dėmesį. Kiekvieną ketvirtadienį kviečiamos vis naujos įžymybės, kurios pasiryžusios išmėginti jėgas barmeno pareigose. O jūsų pareiga ragauti kokteilius, mėgautis ir vertinti žvaigždžių miklumą sukiojantis už baro ir skonį renkantis geriausius receptus bei jiems skirtus ingredientus. Tad apsilankykite Kaune esančiame kokteilių bare ir įvertinkite žavingosios Simonos kokteiliukus. Laukia išties išskirtinis vakarėlis!

Kostiumai ir pokštai Halloween’ui jau paruošti? Tuomet išeikime su ekskursija pasivaikščioti po temstantį miestą, pasiklausyti sklandančių legendų, nuo kurių maloniai nukrečia šiurpuliukai. Ar žinojote, kad tarp Kauno senamiesčio sienų slepiasi ne vienas išdykęs ir paslaptingas vaiduoklis su savo intriguojančiomis istorijomis? Jeigu dar ne, ekskursija "Kauno senamiesčio vaiduokliai" kaip tik jums. Jos metu sužinosite intriguojančių faktų ir legendų apie šmėklas, raganų medžiokles ir žvangančias grandines. Ekskursija jau šį penktadienį, paskubėkite rezervuoti vietas, nes vaiduokliai nelauks!

Opalocka klube jau nuo penktadienio vakaro siautės Halloween dvasios. Vakarėlis “Fobijos: Karnavalas” kviečia atvykti pasipuošus šiurpiausiais apdarais ir akis į akį stoti su savo baimėmis. Klausiate, o ką daryti su jomis toliau? Žinoma, kad fotografuotis ir dėti nuotraukas į instagramą. Taigi, apsilankykite klube Opalocka šį penktadienį, kur jūsų lauks septynios fobijos (kraujo, tamsos, vorų, lavonų, mirties, garso ir griaustinio) bei pasipuošęs ir linksmai nusiteikęs klubo kolektyvas, kartu su geriausiais DJ.

Šeštadienį vieni gąsdins savo kostiumais, kiti – pokštais (juk - halloween’as!), o A. Maldeikienė pagądins mus ekonomika! Ir tikrai verta susirūpinti visiems, kurie neturi rimtesnių ekonomikos žinių, bet supranta, kad be jų šiame gyvenime neišsiversi. Apsilankę “A. Maldeikienės asmeninių finansų mokymuose”, kurie vyks šeštadienį, VU Matematikos ir informatikos fakultete, gausite pagrindines žinias, kurios leis pradėti logiškiau organizuoti savo asmeninius finansus. Mokymų metu suprantama kalba bus aptarta tokios svarbios temos, kaip: turto įvertinimas, finansų planavimas, draudimas ir svarbiausia – kaip taupyti? Jeigu neturite galimybių atvykti į mokymus, juos galėsite gyvai stebėti internete. Šįkart neišsisuksite – ekonomikos žinios pasiekiamos ranka!

Nuo pat 18 valandos tikrame 700 m2 ploto labirinte, esančiame Laisvės pr. 60 Vilniuje, šeštadienį tavęs laukia šiurpiausi nuotykiai. Čia vyks net kelios specialios programos, į kurias skirtingais laikais bus įleidžiamos grupės žmonių. Labyrinthus žaidimas vyks tamsoje. Įspūdį sustiprins specialieji garso, šviesos, dūmų efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys. Tad būkite pasiryžę, jog šį vakarą teks patirti nežinomybę ir tikrą baimę, kuri išlaisvins paslėptas galias ir refleksus.

Kaune Nox klube laukia ypač stilingas ir siaubo prieskoniu pagardintas Halloween vakarėlis “Nox De Las Muertas”. Latino house muzika, griausmingi būgnų ritmai ir seksualiosios Nox mergaitės šį vakarą pavers nepamirštamu. Kaupk drąsą, siūk baisiausią kostiumą ir lauk vaiduokliškai paslaptingos nakties Nox klube jau šį šeštadienį.

Daugiau įspūdingų vakarėlių pasiūlymų rasite Kur.lt svetainėje. Išsirinkite kur ir pasilinksminkite iš visos širdies, nes tik taip gimsta geriausi prisiminimai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis