Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS

2 dieną įvyks Veneros ir gyvybingojo Marso konjunkcija – tai labai teigiamai veiks santykius. 11-ąją, kai pilnatis viešpataus Skorpiono ženkle, skirk laiko sau. Nuotykiai prasidės nuo 22 dienos, kai Saulė pasieks jaudinančio Šaulio teritoriją.

Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: nuostabią savybę pastebėti detales. Kiekvienam, su kuriuo bendrauji, gebi sudaryti įspūdį, kad jis tau yra svarbiausias.
Tau trūksta: gebėjimo laviruoti. Kai neturi nuotaikos, gali atrodyti šalta ir siųsti klaidingų signalų.
Mados pojūtis: labiausiai dėmesį atkreipi pasirinkusi juodą ar raudoną spalvas arba drabužius akį traukiančiomis detalėmis.
Tau malonumą teikia: galimybė visą dieną praleisti tik su tuo, kurį myli.
Gundymo stilius: puikiai žinai, kada įjungti žavesį, o kada – atsitraukti ir leisti siekti tavęs. Gerbėjai tavimi susižavi greitai ir stipriai. Tau patinka nepaviršutiniški, intensyvūs santykiai, tačiau atsiveri vos keliems išrinktiesiems.
Šį mėnesį: kliaudamasi savo intuicija, šausi į priekį. Tavo ženkle 11 dieną atsidūrusi jaunatis suteiks jėgų baigti tau itin svarbų projektą. Su finansais atsargiau elkis 29-ąją.
Tavo metai: tau pakanka drąsos neslėpti, kad esi savotiška, todėl šiais metais lauk sėkmės. Patikėk, tavo vizija aiški ir stipri, svarbiausia – būk savimi, ir raškysi trokštamus vaisius. Romantika užplūs vasarį ir rugpjūtį, keliauti geriausia birželį ir spalį.
Tau reikia: subalansuoti naujovių troškimą ir pareigų vykdymą.

Tavo meilės dvyniai
Mergelė: judu puoselėjate didelių gyvenimo tikslų, be atodairos siekiate įgyvendinti svajones.
Ožiaragis: abu mėgstate linksmintis ir kartu rimtai vertinate santykius, todėl su draugais jums labai smagu, o likus dviese – ypač intymu.

Šaulys (lapkričio 23–gruodžio 22 d.)
Pailsėk, kol gali – netrukus prasidės chaosas. Jei pradėjai puoselėti šiltesnių jausmų žmogui, kuris iki tol buvo tik platoniškas draugas, jo jausmus tikrinti vertėtų 6 dieną. Pozityvus laikas prasidės 22-ąją, kai į tavo ženklą įžengs Saulė.
TAU REIKIA: pailsėti prieš šventinius maratonus.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis jaučiasi pavargęs, jį net gali kankinti depresija. Išjunk jo telefoną ir sukurk namie jausmų oazę dviem.

Ožiaragis (gruodžio 23–sausio 20 d.)
2 dieną, kai tavo sėkmės ir šlovės zonoje susijungs Venera ir Marsas, gali itin daug pasiekti karjeros srityje. Šiuo metu reikėtų dirbti stipriai ir išmintingai. Svarbi diena romantikai puoselėti – 13-oji. Saugok sveikatą ir būk pasirengusi visiems iššūkiams!
TAU REIKIA: atsipalaiduoti kur nors mieste su draugais.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis daug dėmesio skirs draugams. Pasinaudok tuo – pabūk ilgiau su savo bičiulėmis.

Vandenis (sausio 21–vasario 18 d.)
Puikus metas! Apie 10 dieną vienam svarbiam asmeniui gali prireikti tavo nuomonės – štai jis, tas šansas sublizgėti. 23-ioji, kai Venera atsistos priešais tavo valdovą Uraną, taps viena svarbiausių šio mėnesio dienų meilės klausimais. Gal leiskitės dviese trumpučių atostogų?
TAU REIKIA: skinti kelią naujoms svajonėms.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: dabar jam darbe – pragaras. Pasistenk, kad bent namie galėtų atsipalaiduoti.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Metas veikti! Kampas, kuris 6 dieną susiformuos tarp mistiškojo Neptūno ir komunikabiliojo Merkurijaus, pažadins tavo kūrybinius instinktus. Nuo 18-osios leiskis vedama savo vizijos – Neptūnas padės pasiekti tikslą. Tačiau būk itin atsargi priimdama svarbius sprendimus apie 29 dieną.
TAU REIKIA: susitaikyti su savo keistenybėmis.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin spontaniškas. Palaikyk jam kompaniją – supurtykite rutiną, iškrėskite ką nors netikėta.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Strategiškai apskaičiuok, kaip į rutiną įterpti ką nors nauja. Tavo valdovas, aktyvusis Marsas, 12 dieną įžengs į partnerystės zoną, tad ir darbas, ir meilė teiks džiaugsmą. Nuo 22-osios palanku vykti į trumpą kelionę.
TAU REIKIA: diplomatiškumo – tai, ko nori, jėga nepasieksi.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jam malonu, kad tau malonu! Pasidalink su juo fantazija, kurią seniai nori įgyvendinti.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Ir toliau bendrauk į valias. 8 dieną Venera pasieks komunikabiliąsias Svarstykles ir suteiks tau reikiamos iškalbos. Meilė suvešės apie 11-ąją, kai jaunatis atsidurs tavo santykių zonoje. Pasinaudok savo gebėjimu įtikinti – ir švęsi pergalę.
TAU REIKIA: išbandyti naują sporto rūšį. Ypač tiktų treniruotės širdies veiklai gerinti.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis jausis sutrikęs. Suteik jam galimybę atsipalaiduoti ir atsigauti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)
2 dieną tavo meilės zonoje susijungia Venera ir Marsas, tad lauk aistros kibirkščių. Itin romantiška turėtų būti ir 25-oji. Iš lėto, bet tvirtai siek, ko trokšta tavo širdis.
TAU REIKIA: būti savimi – jei nori džiaugtis tikra meile.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: lapkritį jis dėmesį skirs tik tau. Nesėdėkite namie – kuo dažniau romantiškai leiskite laiką gamtoje.

Vėžys (birželio 22–liepos 22 d.)
Rask laiko meilei, net jei norėtum tik susisukti ir ramiai pagulėti. 5 dieną tavo santykių zonoje Saulė gražiai susijungia su Plutonu – gali užsimegzti netikėtas, bet labai smagus flirtas. Nuo 22-osios dėmesį sutelksi į darbą, nes Saulė pasieks tavo rutinos zoną.
TAU REIKIA: atsispirk stresui ir pradėk veikti.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis bus kiek sutrikęs – na, kaip vaikas saldainių parduotuvėje. Padėk jam atsitokėti.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Kaip vėjas leki per gyvenimą, tačiau nepamiršk: kad neuždustum, turi ir atsipalaiduoti, ir pailsėti – apie 11 dieną pakviesk artimus žmones vakarienės. Meilei palankiausia 23-ioji.
TAU REIKIA: paieškoti idėjų namams dekoruoti.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: lapkritį jam reikės kiek daugiau tavo dėmesio.

Mergelė (rugpjūčio 24– rugsėjo 23 d.)
Siek žvaigždžių! Ypač dėmesinga ir susitelkusi būk 2 dieną: tave seks budri svarbių asmenų akis. Meile mėgaukis 18-ąją, kai į tavo santykių zoną atkeliaus Neptūnas. Pastaruoju metu santykiai su mylimuoju kiek įtempti, tačiau netrukus viskas išaiškės.
TAU REIKIA: stiprinti draugystę su bičiulėmis.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis labai intensyviai bendraus su kitais. Primink, kad jo dėmesio lauki ir tu.

Svarstyklės (rugsėjo 24–spalio 23 d.)
Po gimtadienio vis dar jauti energijos ir naujų jėgų antplūdį. Kai tavo valdovė Venera 2 dieną susijungs su gyvybinguoju Marsu, gali išsipildyti sena svajonė. Atsargiau leisk pinigus 11 dieną – nereikės sukti dėl jų galvos lapkričio pabaigoje.
TAU REIKIA: elgtis su savimi taip pat gerai, kaip elgiesi su kitais.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jis bus be galo aistringas ir dėmesingas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis