Geriausi vakarėliai: lapkričio 5 - 7 d.

Smagiai pavakaroję su draugais kavinėse ar baruose, leiskitės į koncertus bei vakarėlius, o jeigu dar neišsirinkote kur – turime jums kelis laisvalaikio pasiūlymus.

Pabodo prašmatnios tradicinės vakarienės prie žvakių šviesos? Tuomet ketvirtadienį kviečiame apsilankyti Menų fabrike Loftas, kuriame vyks gurmanų teatro šou “Kriminalinė vakarienė”. Jau pats pavadinimas byloja, jog ši vakarienė bus išskirtinė. Ir ne tik dėl to, jog jai diriguos vienas garsiausių Lietuvos virtuvių šefų - Deivydas Praspaliauskas. Pats vakarienės pavadinimas skelbia, jog reikėtų laukti netikėtų įvykių srauto ir atkreipti dėmesį, kas iš tiesų sėdi greta Jūsų prie stalo. Užsukite vakarienės, o gaukite daug daugiau – netikėtumai ir siužeto vingiai įsups Jus į tikrą detektyvą.

Vintažas madingas ne tik Jūsų spintoje, muzikoje - taip pat! Brodvėjaus pub’as tą žino ir ketvirtadienį rengia pasiutusiai smagų 80’s ir 90’s muzikos vakarėlį. 1980-ieji ir 1990-ieji – pop ir šokių muzikos atsiradimas. Rokas, kaip žinoma, populiarus buvo visuomet, o hip hopas šiuo laikmečiu iššovė į šlovės aukštumas. Brodvėjaus pub garbina šio laikmečio muziką ir rengia didžiulę diskoteką bei garantuoja tik to laikmečio ir tik geriausius hitus. Nemokama diskoteka laukia jūsų!

Kaune, Gargaro klube šį penktadienį šėls studentai. Vien renginio pavadinimas “Crazy Students Night. The Night That Never Happened” byloja laukti neįtikėtinų nuotykių. Jūsų lauks galingas elektroninės muzikos žvaigždių desantas, pramogos ir kitos linksmybės. Užsukite į Gargarą ir pakvailiokite iš visos širdies, nes tai naktis, kurios niekada taip ir nebuvo.

Galvoje vis dar kirba mintis, kad nėra ko apsirengti? Tuomet Agnės Gilytės seminaras “Spintologija” kaip tik Tau! Dar daugiau spintos paslapčių, naujų temų ir patarimų iš stilistės lūpų. Išgirskite ką su kuo derinti ir problemos “nėra ko apsirengti” neliks, o svarbiausia – susitvarkykite spintą, juk ne kiekybėje esmė. Daugiau stilistės patarimų jau šį šeštadienį Comfort viešbutyje, Vilniuje.

Jeigu kas nors atskleistų paslaptį, kaip pakeisti savo gyvenimą į gerą, ar pasinaudotumėte šiais patarimais? Penktadienį startuoja intriguojančiai skambantys kursai “Praktinė magija”. Nuvilsime – jokių burtų čia nerasite – tai paprastas, tačiau neįprastas, darbas su savo pasąmone. Ir visa magija sutelpa paprastame sakinyje: gyvename taip, kaip galvojame, jei nepatinka, kaip gyvename, keičiame tai, kaip galvojame! Taigi, kursų metų bus daug praktinių užsiėmimų, kaip pakeisti savo mąstyseną ir įsiklausyti į savo norus. Ir net nepastebėsite, kaip nuoseklus darbas su savimi atneš lauktų rezultatų.

Dar vienas madingas 80’s ir 90’s muzikos vakarėlis Vilniuje! Šį kartą pop muzikos fiesta vyks šeštadienį, Studio 9 klube. Muzikos paradui diriguos didžėjus, personažas bei šiaip kultinė asmenybė Rimas Šapauskas. Pažadame, jog kelionė su šiuo žmogumi per 80s, 90s ir praėjusio amžiaus hitus bus kruopščiai apgalvota ir labai turininga. Apsilankykite Studio 9 ir atsipalaiduokite pop muzikos fone ir prisipažinkite, kad “We love pop”.

Vakarėliai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – apsilankykite Kur.lt svetainėje ir išsirinkite kuo praskaidrinti savo laisvalaikį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis